Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 15 of 18

Thread: ban pentru ultra nubi panam, clashhead, ocbslim

  1. #1
    Registered User -TTP-RomanCeFte's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Bucharest
    Age
    36
    Posts
    29

    ban pentru ultra nubi panam, clashhead, ocbslim

    [url]http://www.ro-dota.com/ro-site/game.php?gameid=3883[/url]

  2. #2
    Registered User -TTP-RomanCeFte's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Bucharest
    Age
    36
    Posts
    29
    referitor la acuze si la comentarii gen " daca am fi fata in fata..." , " nu faceti nimic decat sa injurati ". Prietene, uitete atent la replay, si spune-mi cine ce a facut acolo. Si judeca adminii...adminii au o pregatire ce tinde catre 0 si parerea lor e strict subiectiva si NU BAZATA PE REGULI CLARE. Asta sa va fie clar. Merita mai mult sa joace nubii si sa faca nervi altora care stiu ce fac decat unul care se enerveaza ca pierde din cauza lor ? Cu tot respectul pentru toata lumea, aveti nevoie de armata. De nebatuti si neinstruiti sunteti asa momai si femei. Si cu asta am spus totul.
    PS: Vezi cine era cel mai bun jucator din joc prietene

  3. #3
    Registered User -TTP-RomanCeFte's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Bucharest
    Age
    36
    Posts
    29
    Ah, si era sa uit. Tot in replay vedeti alte miliarde de injuraturi puse de altii in TOT jocul. Nu doar din partea mea. Fiti atenti la ce scrie acolo da ? Adminii astia care " sunt plini de onestitate si care cauta sa imbunatateasca "serviciile" oferite de acest joc mizer numit dota pe botul fantastic, si anume RO". Nu se da ban din oficiu ? trebuie acuze ? Adica , va' sa zica, trebuie sa vina prostu sa se planga la militie ca a fost batut, ca el daca e batut si " militianu " vede ca e batut, nu intervine. Dati ban doar la femei care intra sa planga nu si celor 100% care injura defapt. Halal administrare de bot si forum si tot. Mult mai buni era Marshall si Smurf.

  4. #4
    Registered User
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    27
    sunt total de acord cu tine,dar,din pacate "ro" este un noob friendly channel-daca un player are 0/15 si 3 creepi in min 20 si primeste votekick + ban conform regulilor primeste INSTANT unban si hostul care A INDRAZNIT sa ii dea ban primeste warn sau demote

  5. #5
    Registered User
    Join Date
    May 2011
    Location
    Ro
    Age
    36
    Posts
    71
    esti un frustrat in viata de zi cu zi si te descarci in dota unde poti sa-i injuri pe toti ca mana nu trece prin monitor sa te trezesti cu vreun pumn in fata, te inteleg prietene, dar regulile sunt reguli. injuri, iei ban. punct.
    si ca sa intelegi ceva ce ti-a explicat si clashhead in joc. am jucat bine ca team si aveam sanse sa castigam pana in momentul in care ai inceput sa ne injuri pe toti. din momentul ala s-a rupt tot pentru ca eu unul (si ceilalti) nu pot sa stau sa citesc zeci de injuraturi de la unul ca tine si apoi sa mai joc dota. pur si simplu tu esti unicul vinovat ca s-a stricat jocul.
    in rest toate bune, SPAM placut in continuare. tu faci post, tu-ti dai reply.

  6. #6
    Registered User
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Bucharest
    Posts
    9
    Se pare ca nu sunt singurul pe care l-ai scos din sarite draga PanAm cu prostia ta debordanta... asa ca si fapt divers luati demoul in care eu l-am injurat pe nabu asta sa va uitati cum s-a jucat si apoi o sa-mi dati dreptate pt injuraturi/blesteme .. chiar daca au fost cam dure =)
    Unii joaca acest joc din placere + relaxare ... altii transforma jocul intr-o permanenta competitie (eu + roman etc) si de asta le explodeaza vena cand au asemenea specimene cu ei in joc ..
    Daca sunteti atat de buni admini pe cat vreti sa pareti .. gaditi-va si din perspectiva noastra .. a celor care dau totul intr-un joc .. si e un prapadit gen PanAm care strica jocul prin prostia lui geniala.
    Problema de fapt ar fi alta ... ca sa intelegeti si voi ceva din ceea ce am spus pana acum ... noobii astia care intra in jocuri de pro .. dupa ce sunt acuzati de faptul ca sunt noobi mai sunt si fuduli ... si sufera aiurea cu tine .. exemplul e in demoul pt care mi-am luat ban .. concluzie:
    Daca esti un spart (intr-ale jocului, respectiv dota) vezi-ti de prostia ta si joaca-te pe apemso noobs ca acolo nu se ia nimeni de tine. te joci un an, 2 pana ajungi la nivelul nostru.
    Sper ca nu mi-o luati in nume de rau si am fost pe deplin inteles.. (chiar cred ca va trebuie un topic gen [ban noobs] )
    Va urez succes si poate invatati si voi jocul asta IN VIATA ASTA~

  7. #7
    Registered User
    Join Date
    May 2011
    Location
    Ro
    Age
    36
    Posts
    71
    a, pardon, iti da reply si mystmare, are tot atata minte ca si tine.

  8. #8
    Registered User -TTP-RomanCeFte's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Bucharest
    Age
    36
    Posts
    29
    De ce nu va faceti o felatie reciproc daca va intelegeti asa bine ? Nu ma obosesc sa citesc tot ce debitati voi, oricum aveti mai multe figuri in cap decat neuroni in cap. Ramaneti la mizeriile voastre unde slabiciunea e la ea acasa.

  9. #9
    Registered User -TTP-RomanCeFte's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Bucharest
    Age
    36
    Posts
    29
    PanAm Si OCBS ala cum ii zice... pumni in fata ? ...copile, du-te si joaca-te mario si lasa-ne

  10. #10
    Registered User camban's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Craiova
    Age
    34
    Posts
    257
    PanAm idea care vor sa o zica baietii... nu ti se pare ca t injura cam multa lume?

    Adik t injur eu, t injura roman, t injura mystmare.... u nu t gandesti ca poate chiar esti cum ti se zice?

    Fratele meu daca tot vezi ca suntem asa cum suntem dute si u si joaca in alta parte unde nu stie nimeni d pi*** ma*** si toti joaca la nivelul tau d debordant... credema toti suntem nobi dar ca u mai rar!!!

  11. #11
    Registered User
    Join Date
    May 2011
    Location
    Ro
    Age
    36
    Posts
    71
    wow m-ati injurat toti 3 ??? ce tragic. v-ati luat ban. va dati prea multa importanta daca aveti impresia ca injuraturile voastre m-au afectat in vreun fel, pacat ca nu pot sa zic la fel si despre voi.
    voi chiar nu intelegeti nimic din viata asta, pana o sa va loveasca in piept.
    regulile sunt reguli si trebuie respectate. injurii => BAN. pana o sa invatati ce-i ala respect fata de alti oameni. de-aia a ajuns tara asta unde e, din lipsa de educatie, toata lumea injura pe toata lumea. si nu pretind ca o sa va educ eu, sunt convins ca tot asa ramaneti, dar eu o sa fac tot posibilul ca macar alea 3 zile cat luati ban, sa nu va mai vad prin jocuri.

  12. #12
    Registered User
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    27
    Quote Originally Posted by PanAm View Post
    regulile sunt reguli si trebuie respectate.
    afirmatia asta e aplicata/respectata numai de roboti fara creier-genul soldatilor care au ucis sute de milioane de oameni de-a lungul istoriei in razboaie fara sens doar pentru ca "urmau ordine" fara sa se intrebe DE CE


    Quote Originally Posted by PanAm View Post
    pana o sa invatati ce-i ala respect fata de alti oameni. de-aia a ajuns tara asta unde e, din lipsa de educatie sa nu va mai vad prin jocuri.
    respectul trebuie castigat,si tu in comunitatea asta de jocuri competitive(dota e facut pentru asa ceva,indiferent de nivel) nu posezi calitatile necesare pentru asta
    nu vorbi de educatie in necunostinta de cauza,te face sa pari retardat si dincolo de jocul de dota-desi probabil cei care au intrat in contact cu tine in joc nu s-au sfiit sa te eticheteze ca atare
    Last edited by Renoir; 8th September 2011 at 01:52 PM.

  13. #13
    Registered User
    Join Date
    May 2011
    Location
    Ro
    Age
    36
    Posts
    71
    comunitatea asta de jocuri competitive
    te visezi la vreun campionat mondial de dota?
    nu vorbi de educatie in necunostinta de cauza,te face sa pari retardat
    scrii fraze ale caror sens nu-l intelegi. tie ti se pare un om educat unul care injura pana si intr-un joc? ti se pare ca sunt needucat daca fac post pentru injurii?
    nu esti altceva decat un spammer.
    iar cu acest post eu inchei orice discutie legata de subiectul asta.
    Last edited by PanAm; 8th September 2011 at 12:42 PM.

  14. #14
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Bistrita, Romania
    Age
    34
    Posts
    1,075
    ^ Orice om mai injura din cand in cand...pana si cei mai educati si inteligenti...nu ca e lipsa de educatie sau altceva...asa e natura omului...si nu o poti schimba.
    Sunt de acord, intr-adevar, regulile trebuie respectate...dar pentru asta si tu trebuie sa le respecti...sau macar puteai spune si tu ceva gen: "Scz baieti, am avut un joc mai slab. Am dat fail, nu se va mai intampla pe viitor, etc"...deoarece, ma frend, aroganta nu duce nicaieri

  15. #15
    Registered User
    Join Date
    May 2011
    Location
    Ro
    Age
    36
    Posts
    71
    ai dreptate ca orice om injura, iti mai pierzi cumpatul, te enervezi etc. dar daca nu te-ai uitat pe replay-urile jocurilor de care vorbim, oamenii astia injura 10 minute in continuu. iar altii spun lucruri de genul "sper sa-ti moara ma-ta maine". asta este lipsa de educatie,civilizatie, bun simt si cum vrei tu sa-i mai spui.
    arogant nu am fost deloc, daca nu ai observat nu am vorbit nicio clipa despre cat de bine sau rau joc. insa asa ca o chestie, in jocul pentru care acest specimen face post aveam 3-4-7 cu magina,intr-un simplu pub, nu challenge, liga, campionat mondial sau mai stiu eu ce viseaza astia pe aici. iar totul mergea bine in joc, puteam sa castigam lejer, pana in momentul in care respectivul a inceput sa injure pe toata lumea. de atunci bineinteles ca s-a rupt firul jocului, pentru ca nimeni nu mai vroia sa aiba de a face cu el.
    Last edited by PanAm; 8th September 2011 at 04:06 PM.

Page 1 of 2 1 2 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates