Results 1 to 7 of 7

Thread: ban -ttp-romancefte

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    May 2011
    Location
    Ro
    Age
    36
    Posts
    71

    ban -ttp-romancefte

    nume : -ttp-romancefte
    motiv : spam, jigniri, injurii pe tot parcursul jocului
    [url]http://www.ro-dota.com/ro-site/game.php?gameid=3883[/url]

  2. #2
    Registered User
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    27
    sa il postezi pe roman pentru injurii e ca si cum l-ai posta pe storm ala pentru noobism

  3. #3
    Registered User -TTP-RomanCeFte's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Bucharest
    Age
    36
    Posts
    29

    Reply ban -TTP-RomanCeFte

    Uite aici replayu, da-ti singur ban asta cu acuzele. Nu ai ce cauta la dota.

  4. #4
    Registered User camban's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Craiova
    Age
    34
    Posts
    257
    mare femeie esti ba... nu t mai saturi cu ale banuri? mai lasane drq d copil complexat c esti.

  5. #5
    Registered User
    Join Date
    May 2011
    Location
    Ro
    Age
    36
    Posts
    71
    ca sa ne intelegem, in jocul asta ca in oricare altul exista reguli. cine nu le respecta, suporta consecintele hotarate de admini. eu nu o sa accept sa intru intr-un joc si sa fiu injurat de unu care nu ma cunoaste si in spatele monitorului se da breaz. si voi astia care il sustineti tot asta faceti in jocuri. iar ce spamati voi pe aici pe forum, e problema voastra, decizia apartine adminilor.
    iar tu camban, invata semnificatia cuvintelor inainte sa le folosesti. complexati sunteti voi care 50 de minute cat dureaza un joc de dota nu stiti altceva decat sa injurati. tare sunt curios daca ne-am vedea fata in fata cat tupeu ai mai avea sa ma injuri...
    Last edited by PanAm; 6th September 2011 at 07:13 AM.

  6. #6
    Registered User
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    romania
    Age
    45
    Posts
    36
    Quote Originally Posted by PanAm View Post
    ca sa ne intelegem, in jocul asta ca in oricare altul exista reguli. cine nu le respecta, suporta consecintele hotarate de admini. eu nu o sa accept sa intru intr-un joc si sa fiu injurat de unu care nu ma cunoaste si in spatele monitorului se da breaz. si voi astia care il sustineti tot asta faceti in jocuri. iar ce spamati voi pe aici pe forum, e problema voastra, decizia apartine adminilor.
    iar tu camban, invata semnificatia cuvintelor inainte sa le folosesti. complexati sunteti voi care 50 de minute cat dureaza un joc de dota nu stiti altceva decat sa injurati. tare sunt curios daca ne-am vedea fata in fata cat tupeu ai mai avea sa ma injuri...
    Mare dreptate ai aici!!!!!

  7. #7
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    Ban 3 zile pentru injuraturi.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates