Results 1 to 4 of 4

Thread: Ai human insade

  1. #1
    New User
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Poland
    Age
    31
    Posts
    1

    Question Ai human insade

    Witam all. moj pierwszy post. Zeby nuie bylo uzylem opcji szukaj xD
    Mianowicie wojek google nic mi nie chce powiedziec jak to naprawic tak wiec zwracam sie z tym do was.
    (mam eng. wersje wara 1.23a)

    Jednak do zeczy.
    Po 1. w okolo 50% gier rozegranych przezemnie przeciwko ludziom komputer mimo szalonego poziomu trudnosci zatrzymuje sie w rozwoju na 5-6 piechurach i 2-3 strzelcach. (nawet comp łatwy kiedys sie rozbuduje a ten szalony nie) Czy mozna to jakos naprawic? zadna przyjemnosc grac z kompem na poziomie mega nooba. Problem wystepuje TYLKO w rasie "human"

    Po 2. dlaczego wogole nikt nie rozgrywa "normalnych gier" wszedzie same UMS'y. nie wierze ze nie ma graczy ktorzy chcieli by pograc normalnie w scenario, tymczasem znalezienie takich gier graniczy z cudem, O CO TU CHODZI?

    EDIT

    OMG soryy mialem otworzone 2 okna i nie w tym dziale napisalem mam nadzieje ze sie nie pogniewacie xD
    Last edited by oldak777; 12th July 2009 at 12:08 AM.

  2. #2
    Registered User
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Poland
    Posts
    22
    [url]http://img182.imageshack.us/i/zzzk.jpg/[/url]

    wystarczy?;p
    Hidden Text click here to show

  3. #3
    Registered User
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    In living realm
    Posts
    3
    Może słaby komp albo uszkodzone jakieś pliki, np. nie mozna wczytac danych jakiegos budynku ktory jest wymagany do dalszego rozwoju wiec sie nie buduje

  4. #4
    Registered User fistaszek1's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Poland
    Posts
    77
    Heh ja raz miałem takiego buga (nie wiem czy jest nadal bo nie gram z kompem) że komputrer na poziomie Łatwy, rasa Elf, zatrzymywal sie jak robil t3, tzn robił unity itp ale nie atakował ani nie pomagał xD Normalny i szalony juz poprawnie grali. Wskazówka dla oldaka: Ściagnij AMAI - jest to komp 3x lepszy niż standardowy. Link: [url]http://www.hornes.pwp.blueyonder.co.uk/AMAI/[/url]

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates