Results 1 to 10 of 10

Thread: Nepucitelny ?

  1. #1
    Safelist Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Slovakia
    Posts
    462

    Nepucitelny ?

    [url]http://eurobattle.net/showthread.php?p=1367504#post1367504[/url]

    Gunko... Hippo je dekov brat, tak neviem co pises.

  2. #2
    Registered User LordDevil's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Kosice
    Posts
    1,730
    ano ale ten acc je zdielany medzi oboma...
    http://beta.eurobattle.net/staffuserbars/svissuesmod.png

  3. #3
    registered user gun10a's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Námestovo
    Age
    36
    Posts
    904
    On v lobby začal nadávať na mňa, vraj som mu zabanoval nick. Z toho som usúdil, že je jeho. Dôkaz som priložil, tak kde vidíš problém ?


    Fakt som krásavec

  4. #4
    Registered User
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Detva
    Age
    38
    Posts
    28

    Hipoogriph

    Gunko Ako prepac ale kukam mometalne videa a screenujem nadavky odteba mas smolu chovas sa rovnako az na to ze tvoje nadavky su ineho typu a niesu tak vulgarne. Tak ze mas to za jedno mam 2 s hry co si v loby screenol DEkaca na mojom nicku. A heslo mam vsade rovnake a bohuzial brat ho vie a itak si vedel ze je na mojom nicku. Nekomentujem riesim to z mizigem . A este nieco ako mozes byt moderator to nechapem. Moj nazor na toho moderatora

    Kukac dik ze si sa mna zastal aj ked ma nemas rad.

  5. #5
    registered user gun10a's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Námestovo
    Age
    36
    Posts
    904
    Quote Originally Posted by _mr.splinter_ View Post
    Gunko Ako prepac ale kukam mometalne videa a screenujem nadavky odteba mas smolu chovas sa rovnako az na to ze tvoje nadavky su ineho typu a niesu tak vulgarne. Tak ze mas to za jedno mam 2 s hry co si v loby screenol DEkaca na mojom nicku. A heslo mam vsade rovnake a bohuzial brat ho vie a itak si vedel ze je na mojom nicku. Nekomentujem riesim to z mizigem . A este nieco ako mozes byt moderator to nechapem. Moj nazor na toho moderatora

    Kukac dik ze si sa mna zastal aj ked ma nemas rad.
    Ale vsak jasne, aj mne nervy prasknu ... a kolko krat ...Daco ma vytoci v RL a pod ... Povedz mi komu nie ?
    Ale snazim sa to vzdy krotit a po konci hry, proste ide ina. Ale on s tym zacal v lobby, normalne sa napojil na hru a nakladal ... to snad je trosku ine ...


    Fakt som krásavec

  6. #6
    Registered User
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Detva
    Age
    38
    Posts
    28

    Hipoogriph

    Som zvedavi ako sa toto doriesi ale strasne. Lord aj na tvoju adresu nieco Zatal si stim zdielanim nicku ale totalne. Na to len DDDDDDDDDD
    Co uz toho moderatora gunku si urcite pretlacil ty. DAs ban hrac si spravi milion novych ACC. Takze nema zmysel nic banovat. A ked tak kukam tak banujete hracov na A - co to vedia hrat a ty co nevedia sa tam pohybuju. Ten bodovy sistem na A-cku to cele posral uroven padla o - 50 % . Sorac. Hravam tam len preto ze tam mam kamosov s ktorimi si rad zahram a ked tam niesu tak hram z nudy
    Som zvedavi kedy dostanem ten unban za to ze som ja ako osoba nic nespravil. A gunko sory ak ta potopim s tyma screenama

  7. #7
    Registered User still.out's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    kacerovo
    Posts
    109
    Quote Originally Posted by _mr.splinter_ View Post
    Som zvedavi ako sa toto doriesi ale strasne. Lord aj na tvoju adresu nieco Zatal si stim zdielanim nicku ale totalne. Na to len DDDDDDDDDD
    Co uz toho moderatora gunku si urcite pretlacil ty. DAs ban hrac si spravi milion novych ACC. Takze nema zmysel nic banovat. A ked tak kukam tak banujete hracov na A - co to vedia hrat a ty co nevedia sa tam pohybuju. Ten bodovy sistem na A-cku to cele posral uroven padla o - 50 % . Sorac. Hravam tam len preto ze tam mam kamosov s ktorimi si rad zahram a ked tam niesu tak hram z nudy
    Som zvedavi kedy dostanem ten unban za to ze som ja ako osoba nic nespravil. A gunko sory ak ta potopim s tyma screenama
    omg ty maš mat zachvilu titul to na aku VŠ chodis? ty tie i/y-čka uplne trafias opacne

  8. #8
    Registered User
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Detva
    Age
    38
    Posts
    28
    časť citátu od Gunka ked chcel byt moderatorom : " ++ stále to berem len ako online-zabavu a nevediem tu internetový život, takže niečo ako prihliadanie na kamarátov, zvýhodňovanie a pod. tu nehrozí, všetci sú si rovný :-) ." myslim ze aj moderatorov sa to tyka . Či nie ? Nadavka ako nadavka. Som zly ale mam pravdu.


    A upozornujem nehral som to ja ale DEka . Ziadam unban.
    Screeny ma mizike kedze to sem neslo nijako hodit.

  9. #9
    registered user gun10a's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Námestovo
    Age
    36
    Posts
    904
    ad 1 : stacilo poziadat UR, s tym, ze to bol brat ... dakde pozreli by sme, kde si zmenis heslo a LordDevil vie o tom, ze mate zdielane tie ucty takby by ti to potvrdil, ale nie bude rage against radsej ...

    ad 2: je rozdiel, ked sa trochu rozculis v hre ako ked pride tvoj brat, napoji sa mi do hry, vynada mi a oddide ...

    ad 3 : tymto chces docielit unban ? utocenim ?

    ad 4 : povedali sme co chceli, riesis to s MiZiGem, takze Thread je nepodstatny dalej ...


    Fakt som krásavec

  10. #10
    Registered User LordDevil's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Kosice
    Posts
    1,730
    Quote Originally Posted by _mr.splinter_ View Post
    Som zvedavi kedy dostanem ten unban za to ze som ja ako osoba nic nespravil. A gunko sory ak ta potopim s tyma screenama
    hippo tvoje screeny nikoho nezaujimaju...Ako osoba si nic nespravil?pozri si server pravidla a hlavne pravidlo ktore zakazuje zdielat acc!Dal si ho bratovi tak bohuzial tvoj problem...
    PS:je to len tvoja prvotna reakcia mozno sa ukludnis...
    Last edited by LordDevil; 30th August 2011 at 05:24 PM.
    http://beta.eurobattle.net/staffuserbars/svissuesmod.png

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates