Results 1 to 4 of 4

Thread: Unban St0rm21

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    12

    Unban St0rm21

    Doresc sa fie scos banul de pe contul meu de St0rm21 deoarece nu este dat pe motiv corect.Ca si pana acuma lumea nu intalege(sau pur si simplu nu`i intereseaza) diferenta intre anti-joc si a fi "nub" , "slab" sau doar obosit.Am luat ban pentru ca intr-un meci de la ora 1:30 nu am fost suficient de atent in joc sa`i fac pe plac hostului,si dupa ce ii da ban altuia de la noi din team (k era afk de 5min) se gandeste ca ce conteaza daca imi da si mie votekick si ban.Din moment ce nu am fost afk si nu mi`am distrus itemele doresc sa demonstreze Bad][Luck ca eu am "feedat intentionat" in acel joc,deoarece acesta este singuru motiv pt care putea da el ban pt anti-joc.

    Mentionez ca am avut scor de 2-13(dar nu mam bagat aiurea decat in 2-3 cazuri,restu datilor murind in gang-uri sau fiind prins in padure).

    Replay este pe [url]www.ro-dota.com[/url] pe contul de St0rm21 ultimul meci jucat.

  2. #2
    Registered User
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    27
    !supp unban

    2-13 not a big deal,sunt sigur ca nu ai avut team,neutralii ti-au facut gang,adversarii au mh,etc

    Doar pentru ca primeste votekick si ban zilnic nu inseamna ca channelul ro trebuie privat de un asemenea jucator,altfel nu primea lvl2-right?

  3. #3
    Registered User
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    12
    baitu,printre multele lucruri aflate de mine azi este si unu ca nu conteaza mereu scoru.Ai privit macar rep ?..sau doar te-ai uitat la statistica ? oricum ar fi asta e ,un meci naspa si nu am jucat deloc bine.Recunosc ca am jucat ft ft prost mai ales la inceput ca nu eram deloc atent (de oboseala) . Dar si daca este asa,bine imi dai kick ca nu vrei sa mai fedez,vrei sa-mi iei itemele etc. dar nu dai ban dupaia ca asa iti vine ca nu am facut ceva sa merit ban.A fi neatent sau obosit sau chiar si nub nu merita ban.Si pan la urma nu e treaba ta de ce am lvl 2 si nu ma cunosti sa poti vb desp cum joc sau nu joc eu.Cat desp channel ro,crede-ma ca sunt altii mult mai nubi decat mine de care totusi nimeni nu se ia.Si eu macar sunt "nub", dar tu ? Prea te crezi smecher si profesionist si in realitate ai doar putin mai mult skill si atat,dar aroganta ai mult mai multa...

  4. #4
    Simply The Best ! RaouL's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    LaLa Land
    Age
    33
    Posts
    3,627
    Debanat.

    Bad][Luck - warn pt banlast la jucator noob, nu la jucatori care fac anti-game / sau injura.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates