Results 1 to 6 of 6

Thread: Unban St0rm2 (dinou)

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    12

    Unban St0rm2 (dinou)

    Doresc sa imi fie scos ban-ul de pe contul de St0rm2,deoarece am fost banat dupa un !votekick. (Dupa cum scrie in regulament nu este permis acest lucru "DECAT" in cazul in care jucatorul dat afara prin !votekick facea antijoc).
    Termenul de "antijoc" este explicat de asemenea in regulament si inseamna :
    "Jucatul slab in mod intentionat pentru a-ti face echipa sa piarda nu este permis.
    Lucruri precum: statul afk intentionat / feed intentionat / distrugerea, ascunderea itemelor tale sau ale coechipierlor / folosirea unor spell-uri aiurea precum Recall-ul lui Ezalor sau Holy Persuation-ul lui Chen, Nightmare-ul lui Bane etc. vor fi pedepsite."
    Meciul despre care vorbesc este ultimul meci jucat de mine si se afla pe [url]http://www.ro-dota.com/ro-site/game.php?gameid=2050[/url] .

    Doresc sa mentionez ca desi motivul dat de host pentru ban este "antijoc sinucigas" nu este complet corect,recunosc ca am avut 2-3 faze sinucigase(am gresit eu) dar aveam totusi scor de 3-11-6 (iar hostul avea 1-9-14 la final adica dupa inca 12 minute de cand am fost dat eu afara din meci).

    Acestea fiind spuse doresc sa-mi fie scos banul fiindca nu am facut nimic gresit,nu am fedat intentionat nu am stat afk si nu mi-am distrus itemele.Am incercat sa joc in echipa sa fac ganguri, dar am si gresit la 2-3 faze ca mam "bagat" stramb si am murit aiurea,dar 2-3 faze dintr-un joc de 36min nu inseamna antijoc indiferent cine ar zice altfel.

  2. #2
    Registered User
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    27
    Ai 2/9/8 cu 40 creepi si < 1 deny(in vreo 80 jocuri),poti sa invoci cat doresti regulile pro-tards care guverneaza channelul,NIMENI nu vrea sa joace cu tine pentru ca futi toate jocurile.nelamuriri? -incearca trapem noobs!

  3. #3
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    May 2011
    Location
    Xpam Community
    Age
    33
    Posts
    355
    Ce vocabular civilizat

  4. #4
    Registered User
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    12
    am 2-8-8 si peste 40 creep pe meci ,si poate multi nu vor sa joace cu mine ca yo "fut" jocurile dar sti care defapt este problema ? nu ca yo le "fut" dar ca eu mai comentez knd altii joaca slab,si cum nu am scor de 10-2-12 nu pot sa critic pe cineva daca joaca slab chiar daca acest lucru este evident.si apropo cu tine nu am jucat 1 meci vreodata asa ca nu ai de unde sa sti tu cat joc si cat nu,ca am meciuri bune si proaste depinde si de team,degeaba e 5v5 daca am in team 2 rupti de realitate care unu feedeaza si unu nu face teamplay,dar se pare ca pe bnet unde se joaca doar stack de 3-4-5 nu se stie cum e sa joci la random team,fara stack.Si cat despre reguli de rog sa taci k nu sunt reguli pro-tards sunt reguli civilizate ca altfel cel care creeaza poate sa dea afar si ban cui vrea el doar pt ca nu`i palce nickname-ul de ex,dar tu probabil ca esti mai habarnist decat pari si de aceea vb asemenea prostii.

  5. #5
    Registered User T-Pain's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Clan Mineski
    Posts
    1,089
    cat de bun esti :O:O:::O:O:O:O
    2-8-8 si peste 40 creepi pe meci :O:O
    /f add St0rm2

  6. #6
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    Ai lvl 2 pe st0rm21 si lvl 0 pe st0rm2 .
    Daca vrei sa schimbi lvl 2 cu 0 pe ele ma anunti in joc.
    Pana atunci topic inchis.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates