Results 1 to 12 of 12

Thread: cerere ban SkYppY

  1. #1
    New User
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    craiova
    Posts
    1

    cerere ban SkYppY

    numele jucatorului : SkYppy
    motivul: leaver(a iesit dupa ce a fedat jos)
    print :[url]http://www.picz.ro/show-image.php?id=29a686d4a7852082adeb8c91b65a93da[/url]

  2. #2
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    Lvl 0 pentru multiaccount.
    Inca odata se adevereste faptu' ca unii chiar nu merita a 2-a sansa.

  3. #3
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Aug 2010
    Location
    romania
    Posts
    41
    Aham am fedat si am dat leave. ma rog de mid sa vina gank si il doare undeva... normal k m-am enervat..


    lvl 0 ? si ma rog ce multi acc mai am? am decat pe asta care mai joc pe el.. altu? si a-2a sansa ce am zis... daca imi dati unban pe vechiu acc.. da se pare ca nu si nu stau sa-mi bat capu sa ma rog de nimeni.. si cat despre multi acc zi pe ce cont mai stau eu??
    Last edited by ruxxy; 10th August 2011 at 04:09 PM.

  4. #4
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Aug 2010
    Location
    romania
    Posts
    41
    si cat despre tn beg te credeam altfel.. da uite ca te-ai ajuns si nu`ti mai da nimeni de nas, pa

  5. #5
    Registered User .Alex's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    Romania
    Age
    30
    Posts
    105
    Faza e ca omu sa lasat de mh.Si mie imi vine greu sa cred dar sa lasat.

  6. #6
    Registered User
    Join Date
    Apr 2011
    Age
    36
    Posts
    33
    Beg, dc ii dai lvl 0, s-a plans vreunu de la sentinel? Ce treaba are ala cu sentinelu? Sa zica mersi k au castigat, k i-a picat netu si lu Cocaina^^...

  7. #7
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    Ii dau lvl 0 pentru ca un user care a luat ban permanent pt mh nu are voie sa joace pe ro, indiferent daca mai joaca sau nu cu mh.
    Fair enough ?

  8. #8
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Aug 2010
    Location
    romania
    Posts
    41
    aha... de exemplu normel- care a avut in trecut mh el de ce mai joaca pe ro? nu trebuia sa aiba ban permanent pe ro?
    Mdea.. hai k sunt scarbit de prostia ta care dai dovada.. sunt multi alti care au avut mh si au schimbat acc si joaca pe ro omule nu te crede superior fata de noi doar prin faptul ca ai 2 3 lvl peste alti...trebuia sa dai 7 zile ban,dar acuma ai gasit motivu sa dai permanent,alt acc nu mai aveam sa joc sa zici k ban pe motiv ''multiaccount''...doar nu stau ca prostu sa joc peste 70 game pe acest acc sa iau ban de la tn,si stiai cn sunt ,de ce nu mi-ai dat ban daca stiai cn sunt si de ce mi-ai dat tocmai acuma? trebuia sa-mi dai ban cand a trebuit nu sa-mi dai tocmai acuma daca stiai cine sunt...si cat despre ultimu tau post eu zic ca sunt multi alti care si-au facut alt acc si joaca inca pe ro,chiar daca in trecut au avut si ei mh

  9. #9
    Registered User .Alex's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    Romania
    Age
    30
    Posts
    105
    Are dreptate skyppy....Sincer si eu am jucat cu mh......am fost prins,si da nu imi e rusine,acum joc fara si e mult mai bine,nu imi e frica sa o spun.Omu se mai si schimba,am descoperit adevaratul farmec al jocului warcraft III cand m-am lasat de mh.Acuma chiar daca sar ruga cineva de mine nu as mai juca cu mh,e mult mai funn fara mh.Suport din partea mea pt Skyppy pt unban

  10. #10
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Aug 2010
    Location
    romania
    Posts
    41
    nu vreau unban mah. nu cer mila pt un amarat de ban..lasa el se simta bn acuma ca a gasit motiv de ban,putea sa imi dea ban permanent atunci cand a aflat cn sunt.. macar stiam de atunci sa nu mai joc pe ro si gata.. hai bafta

  11. #11
    Registered User .Alex's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    Romania
    Age
    30
    Posts
    105
    Da dar macar era frumos sa iti dea ban pt leave,nu ca ai jucat cu mh in trecut,atat timp cat a stiut cine esti si nu tia dat nimik pana acum nu cred ca acum era o rezolvare.Eu cred ca aici ai gresit beg,dar greseala e omeneasca,asa am gresit si noi cu mh asa ai gresit si tu aici(asta e parerea mea d'aia avem democratie fiecare spune ce vrea )

  12. #12
    Simply The Best ! RaouL's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    LaLa Land
    Age
    33
    Posts
    3,627
    Are ban.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates