Results 1 to 5 of 5

Thread: cerere ban beer

  1. #1
    Uber Technician L.E.S.'s Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ROMANIA, Oradea
    Posts
    1,561

    cerere ban beer

    de obicei nu am bai daca sunt injurat dar de la acest individ nu suport!
    flame: in minutu 1:37 si 34:59

  2. #2
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Bistrita, Romania
    Age
    34
    Posts
    1,075
    ^ Nu te-am injurat deloc ! nu mai mult decat ai facut-o tu !
    40yold nolifer

    @du-te la sotie si lasa prostiile astea...ca nu te-am injurat deloc. si 2 la mana, stiu ca urla ciuda-n voi ca va plimbati pe la noi prin padure si cripii nostri v-au dat throne-ul si acum esti trist si vrei sa sari...dar iti zic gandeste-te la sotie si copii...


    @ nu exista minutul 1.37

    @ iar in minutul 34:59 PrimarSef: [All] back door
    37m03s i.liKe.BeeR: [All] les
    37m05s i.liKe.BeeR: [All] Te bag in pizda matii
    37m05s .LES.: [All] si ce?
    37m06s i.liKe.BeeR: [All] Ai inteles?

    la modul in care magarul avea krobe si statea la 2t al nostru iar cripii nostri de pe mid-lane erau in baza sa si ei dadeau in turn, iar dupa ce teamul sau s-a retras el a ramas cu ulti si a lasat 2t cu 1/2 hp. Nu era nici un crip amarat pe langa ei...dimpotriva ei trebuiau sa faca def pe acel lane (mid).

    Deci ar trebui sa fie "cerere ban les" )) Si nici nu m-am gandit ca ma vei posta tristule...pt...nimic? Ca practic era o intrebare...un fel de vrei sa fac aia? Si cum ziceai tu "intre noi ne permitem"...daca ma apuc sa postez de cate ori m-ai injurat asa aiurea si prin pm, si orice...ar trebui sa faci cerere de lvl -4 (minus), prefacutule.

    [url]http://www.ro-dota.com/ro-site/game.php?gameid=4894...deci[/url] sunt de acord, sa luam ban...dar aman2.

    @eu zic sa ne impacam ...vrei?
    Last edited by i.liKe.BeeR; 9th August 2011 at 10:17 AM.

  3. #3
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Aug 2010
    Location
    romania
    Posts
    41
    Ce treaba are sotia si copii cu faptul ca les un tata si un sot in acelasi timp joaca dota in timpul liber? te legi de viata fiecaruia i.like.beer dar in adancul sufletului tau stiu ca esti trist si vrei sa pari ceva ce nu esti in realitate.. nu mai amesteca viata personala cu un joc de dota.. ) esti un 0

  4. #4
    Uber Technician L.E.S.'s Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ROMANIA, Oradea
    Posts
    1,561
    beer... ce vreau sa zic e ca o iei pe urmele lui mapy... la comportament, recunosc o injuratura friendly type, si n-am nimic cu ea nici daca o spune cineva necunoscut... dar avand in vedere limbajul tau cu mine din ultima vreme o cam iei pe aratura...
    iar daca bd la al doilea ban e banabil, doresc 7 zile ban nu 1 cat se da ptr bd!

    @ ne impacam cu conditia: urmatorul flame urat si UNfriendly la adresa mea sa se pedepseasca cu 7 zile ban.

    ps. ia vezi minutele cu replay manager, se scade timpul pana a incpeut jocul propriu zis.
    wooden pc

  5. #5
    Simply The Best ! RaouL's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    LaLa Land
    Age
    33
    Posts
    3,627
    “… impacare, impacare, fara nicio suparare, daca ne mai suparam, luam valiza si plecam”

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates