Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 15 of 35

Thread: Ban

  1. #1
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Feb 2011
    Location
    cluj napoca
    Posts
    172

    Ban

    ban antijoc:veno=runtime.error...tot meciul nu a facut nimik din ce trebuia sa faca un suport..0 wards...pe trilane a atacat crepele...chiar dupa ce i-am tot spus si eu si capitanul si toata lumea tot nu a facut nimik... a facut in continuare iteme...se vede clar pe replay...ca sa nu mai zic ca a injurat...
    ban injuraturi:clock=romania.star974 el a fost singuru care s-a trezit sa injure cu caps atunci cand eu incercam sa-l conving pe veno ca nu e bine ce face...ca sa nu mai zic ca la sfarsit a dat-o din top
    Last edited by raducu05; 2nd August 2011 at 07:37 PM.

  2. #2
    Safelist Member [SyS]-Killer's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Bucharest,RO
    Age
    33
    Posts
    764
    a injurat dupa ce l-ai facut idiot , prost si i-ai zis un fmm

    [10:13] javert (Allies): ia ma wards
    [10:14] javert (Allies): fmm
    [10:15] javert (Allies): de nub
    [10:39] Runtime.Error (Allies): iti repet fmm de handicapat. cum mortii matii sa iau wards daca zici sa nu dau in creepi?
    [10:47] javert (Allies): ok
    [10:52] javert (Allies): o sa ai post
    [10:59] javert (Allies): pt anti joc
    [11:02] javert (Allies): si limbaj

  3. #3
    Safelist Member [SyS]-Killer's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Bucharest,RO
    Age
    33
    Posts
    764
    [13:01] javert (Allies): stii ceva aky
    [13:02] DRAKyAN (Allies): VRETI SA VA DESENEZ
    [13:05] javert (Allies): sa-mi sugi pula
    [13:08] javert (Allies): ok?

  4. #4
    Safelist Member [SyS]-Killer's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Bucharest,RO
    Age
    33
    Posts
    764
    esti o curva virgina, boule

  5. #5
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Feb 2011
    Location
    cluj napoca
    Posts
    172
    tocmai din ce ai zis tu reiese ca am dreptate...ca sa nu mai zic ca prost sau fmm nu e motiv de ban...s-au mai discutat astea...si oricum el a injurat...plus ca lui nu i-am facut pt injurii ci pt antijoc...asa ca killer tu de ce te bagi in seama asa aiurea?
    sau erai plictisit?eu zic sa te uiti pe replay si apoi sa mai comentezi ceva...si mi se cam rupe de tine si isi sugerez sa mergi sa jignesti lumea in alta parte nu aici ok?
    frustratule du-te pe ss...
    P.S. cu aky imi permit sa-l injur...ca e la fel ca si cu mapy si cu alti prieteni de aici...nu-i vad pe nici unul facand post pt injuraturi ca daca ar face am luat toti ban la cat ne injuram in fiecare zi...asa ca din nou killer:esti pe langa dar e bine ca vrei sa te bagi in seama...duci lipsa de atentie?iti dau sfat:gaseste-ti o fata sau esti prea urat?
    Last edited by raducu05; 2nd August 2011 at 08:36 PM.

  6. #6
    Safelist Member mapY^'s Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Bucharest
    Age
    33
    Posts
    1,122
    Se baga ptr k el e Romania.Star974, are multi account si pe mods ii doare la patina , stiind clar k pe SyS killer are deja ban ...

  7. #7
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Feb 2011
    Location
    cluj napoca
    Posts
    172
    aha...nu-i problema ca doar poate sa ia si pe asta...nu-i stres

  8. #8
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    May 2011
    Location
    Xpam Community
    Age
    33
    Posts
    355
    !support raducu si killer ar trebuie sa primeasca cel putin 1 warn pe forum pentru lispa de respect fata de alti playeri si insultele aduse la adresa lui raducu05
    Originally Posted by [SyS]-killer:

    esti o curva virgina, boule
    Nu am nimic cu tine dar iti lipsesc cei 7 ani de acasa si nu esti in stare sa formulezi o propozitie fara sa jignesti o persoana. Scurt si la obiect ai un comportament foarte infantil.
    Daca este necesar, voi aduce la cunostinta si voi posta alte threaduri legate de comportamentul acestui jucator.
    Last edited by normel-; 2nd August 2011 at 09:02 PM.

  9. #9
    Safelist Member [SyS]-Killer's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Bucharest,RO
    Age
    33
    Posts
    764
    Quote Originally Posted by normel- View Post
    !support raducu si killer ar trebuie sa primeasca cel putin 1 warn pe forum pentru lispa de respect fata de alti playeri si insultele aduse la adresa lui raducu05
    Nu am nimic cu tine dar iti lipsesc cei 7 ani de acasa si nu esti in stare sa formulezi o propozitie fara sa jicnesti o persoana. Scurt si la obiect ai un comportament foarte imfantil
    iar tu nu esti in stare sa vorbesti corect romana nici engleza
    este jignire si infantil, boule

  10. #10
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    May 2011
    Location
    Xpam Community
    Age
    33
    Posts
    355
    Exact ce am precizat mai sus privind cei 7 ani de acasa. Sper ca se v-a lua o decize in privinta acestui comportament murdar si necivilizat pe care "dansul" il poseda. Si nu te priveste pe tine cursivitatea mea in ceea ce priveste gramatica, geniu mic de 16 ani
    Last edited by normel-; 2nd August 2011 at 09:11 PM.

  11. #11
    Safelist Member mapY^'s Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Bucharest
    Age
    33
    Posts
    1,122
    Normel, vezi ca in 5 zile ajung in bucuresti, ai promis ca vi si ma cauti, sa vi pisdo ca atat faci pe sfantu pe forumuri si vrei sa pari ce nu esti, as da intr'o persoana ca tine cu orice, de la picioare pana la cacat de caini maidanezi, imputitule, mai spalati caracteru ca esti mai rau decat o lichea :|

  12. #12
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    May 2011
    Location
    Xpam Community
    Age
    33
    Posts
    355
    Ahahaha mapy mars , am timp nu trebuie sa ma comanzi tu si ai mess nu o "rupe" pe forum imbecilule, ups "friend".

  13. #13
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    Venom era mai noob si nu trebuia sa intre la challenge , dar voi in loc sa ii spuneti frumos ce are de facut ati inceput repede sa il injurati , etc.
    Capitanul nu prea i-a dat indicatii ... decat foarte tarziu cand saracu nu mai avea cum sa schimbe soarta jocului.
    Venom primeste warn pentru un joc slab.
    In schimb romania.star974 a injurat urat de tot si primeste lvl 0 pe contu' asta.
    Stop spam
    Last edited by BegForMercy; 2nd August 2011 at 10:33 PM.

  14. #14
    Registered User Deiu's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Romania,Suceava
    Age
    33
    Posts
    205
    face coliva buna maicata mapEE ? :X
    NO MORE DOTA!

  15. #15
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Nov 2010
    Location
    RO
    Posts
    740
    Quote Originally Posted by Deiu View Post
    face coliva buna maicata mapEE ? :X
    Se pricepe mai mult la lucru manual.

Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates