Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 16 to 30 of 35

Thread: Ban

  1. #16
    Safelist Member mapY^'s Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Bucharest
    Age
    33
    Posts
    1,122
    Quote Originally Posted by OrZyk View Post
    Se pricepe mai mult la lucru manual.
    Ba imbecilule, deiu mi'e amic pe sv asta, ne permitem astfel de glume unu cu altu, ce te bagi tu ca proasta nu inteleg sincer ... Am zis io ceva de ma'ta ? Nu vad legatura, sincer, ia si suge pe altu, si nu'ti mai descrie mama pe forumuri, thx&bye.

  2. #17
    Chasing the Sun... GoodanGeL's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Iashington
    Age
    31
    Posts
    2,714
    Chat-logul jocului.

    rosu = javert;
    verde = runtime.error;
    portocaliu = romania.star974;
    albastru = drakyan.

    Hidden Text click here to show


    Runtime.Error warned.

    <FROM: RO_Guard> [runtime.error] vouched by ro.
    <FROM: RO_Guard> lvl(1) captain wins: 0 losses: 0. from(RO) First join (2011-06-18)
    <FROM: RO_Guard> Priv Rank(338) points(979)
    <FROM: RO_Guard> Pub Rank(92) points(1087)
    <FROM: RO_Guard> Warns info: Total(1) Warnings(1) Reason(1. ) last warn from(BegForMercy).
    javert banat 3 zile de pe canal pentru limbaj.

    javert has been banned by RO_Guard (You are banned for 72 hours from GoodanGeL).
    O sa las topicul deschis pentru eventuale plangeri de decizia luata.
    Va rog sa nu mai spamati.
    Mersi.

  3. #18
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Feb 2011
    Location
    cluj napoca
    Posts
    172
    angel mi-ai dat ban???pentru ce oare?te rog explica-te ca nu vad logica aici nici cum...eu nu am injurat!!!
    dupa ce ca ma abtin si nu zic nimik cand injura ala ca la tigani iau eu ban...asa ceva nu se poate...
    P.S. parca s-a mai vorbit de fmm si de prost...si nu cred ca intra la injuraturi nu???si cu aky e altceva nu stiu ce nu intelegi angel din chestia asta...de parca nu ai stii cum vb unu cu altu...astept alte pareri cat mai repede ca nu vreau sa stau cu ban dat aiurea...sau daca chiar toata lumea crede ca eu merit ban pt jocu asta atunci sa-mi dea careva din bobo/joker level 0 si dupa aia stim o treaba ca asta deja e prea de tot!!!
    si inca o chestie...daca ar fi sa dai ban la toti prietenii care se injura intre ei si evident ca nu ii deranjeaza chestia asta ca doar sunt prieteni ar trebui sa banezi toata comunitatea de pe ro...gandeste-te si la asta angel...plus ca un moderator ar trebui sa analizeze toate dovezile sa se uite atent la replay si apoi sa se pronunte ceea ce eu nu cred ca ai facut...pentru ca eu nu stiu lume care sa fi luat ban pentru injuraturi aduse prietenilor de aici...
    Last edited by raducu05; 3rd August 2011 at 09:20 AM.

  4. #19
    Registered User
    Join Date
    May 2011
    Location
    Ro
    Age
    36
    Posts
    71
    te-ai pus tu pe facut post pentru anti-joc, care dai stun lui naix cand e in rage. amice, vezi-ti de treaba ta, ca nu merit eu ban pentru asta, mai ales ca am cumparat wards pana in momentul in care deja nu mai avea rost.
    si-apoi cum se poate ca fmm = futu-ti mortii matii sa nu fie considerat injuratura dar "mortii matii" (ceea ce am zis eu) sa fie injuratura ? tu chiar nu ai cap ?
    mai bine ia o pauza de la atata dota si pune mana si reflecteaza putin asupra motivului pentru care ai facut post-ul asta.
    concluzia e una singura : ca sa dormi tu linistit noaptea, nu o sa mai intru de acum la challenge-uri. multumit?

  5. #20
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Feb 2011
    Location
    cluj napoca
    Posts
    172
    draga veno...la naix nu poti sa-i dai stun cand e in rage...in schimb poti sa-i dai stun cand nu e si el sa-si activeze rage in timp ce tu ai dat stun deja...dar nu are rost sa-ti explic chestia asta pentru ca singurul motiv pentru care tu nu ai luat ban e urmatorul: ESTI PREA NUB CA SA IEI BAN!!!si sunt de acord cu chestia asta pentru ca de la un om care nu a mai jucat chall in viata lui normal ca nu poti sa ai prea multe asteptari...sper ca te-am lamurit...

  6. #21
    Registered User fitzos's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Botosani
    Age
    35
    Posts
    29
    din cate stiu eu [sys]-killer mai are 2 zile de ban...eee da nu e problema are alt cont de pe care joaca, aiureala ,nu?
    Last edited by GoodanGeL; 3rd August 2011 at 10:51 AM. Reason: am vrut sa dau quote si am dat edit..

  7. #22
    Registered User
    Join Date
    May 2011
    Location
    Ro
    Age
    36
    Posts
    71
    Quote Originally Posted by raducu05 View Post
    draga veno...la naix nu poti sa-i dai stun cand e in rage...in schimb poti sa-i dai stun cand nu e si el sa-si activeze rage in timp ce tu ai dat stun deja...dar nu are rost sa-ti explic chestia asta pentru ca singurul motiv pentru care tu nu ai luat ban e urmatorul: ESTI PREA NUB CA SA IEI BAN!!!si sunt de acord cu chestia asta pentru ca de la un om care nu a mai jucat chall in viata lui normal ca nu poti sa ai prea multe asteptari...sper ca te-am lamurit...
    ma bucur ca stii ca nu poti sa-i stun cand e in rage. atunci de ce mai incerci cand stii ca el poate sa-l activeze atunci cand tu vrei sa-i dai stun? tocmai asta era ideea, ma bucur ca esti de acord cu mine. pentru ce sa incerci sa-i dai stun lui naix, care are sanse mari sa scape, cand poti sa dai stun pe AA sau tide?
    si daca sunt eu nub sau nu, nu e problema ta deloc. dar nu de-aia nu iau ban, ci pentru ca pur si simplu nu merit.
    iar de tine ce sa zic, pun pariu ca te-ai nascut cu 1000 de challenge-uri jucate si ca esti godlike de cand erai prunc.
    cat despre lamuriri, nu am nevoie de la tine, tu nu faci altceva decat sa postezi aiurea pe forum lucruri ca : "fmm nu e injuratura, da-i ban lui veno ca mi-a zis mortii matii" data viitoare o sa zic mm ca sa o consideri o alintare.
    cu asta am incheiat orice discutie cu tine sau legata de tine.

  8. #23
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Feb 2011
    Location
    cluj napoca
    Posts
    172
    meriti ban crede-ma pe cuvant...si nu pentru ca ai zis mortii matii nu de chestia aia m-am legat ci pentru ca ai facut antijoc...dar tu nu stii ce e ala pentru ca tu nu stii juca suport la captain's mode si de aceea am zis ca sunt de acord cu decizia lui beg...poate data viitoare inainte sa dai sign vei intreba sau vei intreba in meci...concluzia e aceeasi:esti nub si de aia nu ai luat ban...pentru ca daca oricare dintre noi am fi facut ce ai facut tu si ne-ar fi postat careva luam ban...

  9. #24
    Chasing the Sun... GoodanGeL's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Iashington
    Age
    31
    Posts
    2,714
    Ok, m-am uitat pe logul jocului pe la 01:30 si-mi era somn. Am selectat si am evidentiat cu culoare, insa nu m-am uitat pe log in mare cum am facut-o acum, ca sa vad ca javert nu a zis decat 2 injuraturi ceea ce nu e de ban.
    Stiu si eu cum e sa joci cu publicari la challenge, dar n-am injurat, am incercat sa gasesc o modalitate sa-l fac sa inteleaga.
    Daca nu intelege, lasa-l ca-i prima data la challenge si nu merita ban. A jucat 2 jocuri la challenge si pe acelea le-a pierdut.
    Vezi [url=http://www.ro-dota.com/ro-site/user.php?u=runtime.error]pagina[/url] lui de statistici.
    Oare noi eram mai buni ca el cand am jucat pentru primele dati challenge?
    Stiu ca se injura des in jocuri, dar si noi romanii "FMM DE NOOB", atat stim.

    javert debanat.

    <RO_Guard> javert is unbanned from channel.
    Inca odata imi cer scuze, imi era somn si nu am putut sa iau o decizie corecta.

    Quote Originally Posted by fitzos View Post
    din cate stiu eu [sys]-killer mai are 2 zile de ban...eee da nu e problema are alt cont de pe care joaca, aiureala ,nu?
    Joaca pe #ss cu [sys]-killer...
    Last edited by GoodanGeL; 3rd August 2011 at 11:08 AM.

  10. #25
    Safelist Member [SyS]-Killer's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Bucharest,RO
    Age
    33
    Posts
    764
    Venge ii zice lu veno sa ia wards, ce ironie

  11. #26
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    mah da sincer acum scuza asta cu "e prieten si il injur ca el accepta" e retardata rau
    avand in vedere ca un player vede injuraturi pe chat log, atunci este si normal sa injure si el deoarece asa e limbajul din acel joc, te conformezi.

  12. #27
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Feb 2011
    Location
    cluj napoca
    Posts
    172
    angel eu am fost de acord cu decizia lui beg si a ta de a nu primi veno ban tocmai pentru ca el e la inceput la chall...si nu zic ca noi eram mai viteji la primele jocuri dar sa fii convins ca cel putin eu cand am fost la inceput nu am comentat nimik si am facut exact cum mi-a spus capitanu...ascultam absolut orice tocmai pt ca nu eram in masura de a pune decizia lui la indoiala...si asa trebuia sa faca si el daca vrea sa invete...
    iar killer ma bucur ca ultimul tau post nu contine injuraturi sau jigniri...oara ti-ai revenit?si ca sa-ti raspund la asa zisa ta ironie eu i-am zis sa ia wards evident pt ca el nu a facut suport deloc dar in acelasi timp eu luam in continuu...si stii asta ca doar erai in meci...
    la injuraturile cu prietenii:eu nu m-am scuzat sau nu am incercat sa ma scot ca l-am injurat...pur si simplu am spus adevarul si se vede si pe chat-log...tot ce am injurat era adresat la aky pentru ca am considerat ca imi permit si nu e prima oara cand facem asa ceva...cand o sa-mi spuna el sa nu mai zic nimik de genu asa voi face...si stii si tu decay foarte bine ca "discutiile" de genul sunt frecvente la noi...
    Last edited by raducu05; 3rd August 2011 at 11:41 AM.

  13. #28
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    Eu sincer le-as da ban si asa numitilor prieteni care se injura de mama focului "amical" tocmai pentru ca sunt din ce in ce mai dese si se invata lumea prost... ma refer la jucatorii vechi care dau un exemplu de tot rahatu' .. Vi se pare normal?
    Cat despre venom mai repet inca odata E si vina lui ca nu s-a sinchisit sa se informeze ce inseamna captain mode inainte de a dat sign , dar si felu' tau javert de a-i explica omului lasa de dorit.
    A jucat omu' slab , dar nu era cu intentie ( nu ti-a stricat jocu intentionat ) ..efectiv nu avea experienta. Evident daca tu care ai mai jucat si ai oarece experienta la -cm si ai fi facut aceleasi greseli era clar vorba de intentie si meritai ban 7 zile. Ai inteles?

  14. #29
    Registered User Draekyan's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Madagascar
    Posts
    137
    you fail to amuse me

  15. #30
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Feb 2011
    Location
    cluj napoca
    Posts
    172
    ai dreptate la partea cu exemplu...ar trebui sa dam unul mai bun...cat despre veno nu mai vb ca nu are rost...toate cele bune la toata lumea

Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates