Results 1 to 6 of 6

Thread: pentru logistik

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    bucharest
    Age
    36
    Posts
    28

    pentru logistik

    Este vorba despre contul fratelui meu :AAndrei

    Initial am luat ban pe contul meu :menondonor pt ca l'am injurat pe javert.Mi'iam cerut scuze si mi'am asumat greseala,adica banul.


    Apoi a jucat fratele meu pe contul lui AAndrei, si il injura unu, si daca tot eram in tema, am intrat am facut post, am pus replay si etc si acel beg imi raspunde
    ''
    Ai jucat pe alt cont cand tu aveai ban deja...
    Cerere respinsa.''

    nu stiu de cate ori sa repet ca nu am jucat eu ci fratimiu,dar in fine

    pana cat safac replayul ,( ca zici sa nu vb cu ironii) i'am zis ceva de pe contu;l fratelui meu lui javert pe canal, si in mom ala el i'a zis acestui beg sa imi dea ban fara sa inteleaga ca era contul fratelui meu , ceea ce mi se pare total stupid si incorect, mi se pare doar o aroganta din partea acestor 2 indivizi. ca sa imi arate ei ccat de jmecheri sunt.

    sa revin si la cererea de ban pe care mi'a respins'o la fel tot din motive puerile? daca ala a injurat si a incalcat regula sa ia ban cum am luat si eu, nu sa imi spuna copilul beg ca nu stiu ce si nu stiu cum si sa nu faca nimic, schimband subiectul.

    Daca doresti si alte explicatii, cu mare placere ..insa nu stiu ce iti mai pot spune

  2. #2
    Registered User LOGiStiK's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Age
    19
    Posts
    4,108
    Povestile cu fratele, pisica, mamica, bunica, chiar nu ne intereseaza sincer.
    Contul vostru, responsabilitatea voastra. Chiar nu are nici o relevanta cine s-a logat pe el.

  3. #3
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Feb 2011
    Location
    cluj napoca
    Posts
    172
    hai sa-ti dau un sfat desi nu prea il meriti...invata sa-ti asumi responsabilitatea faptelor tale...si invata sa vb frumos...nu cu ironii si altele...
    P.S. beg a avut dreptate sa-ti dea ban pe acel cont pt ca ai recunoscut ca esti tu(adica menondonor)...multi account=ban...nu stiu ce e asa greu incat nu pricepi?

  4. #4
    Registered User
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    bucharest
    Age
    36
    Posts
    28
    nu are relevanta cine s'a logat pe el..atunci ce anume are relevanta?
    aici e un fel de comunism sau cum ca nu inteleg,adica nu am voie sa ma apropii de calculator cand se joaca fratimiu sau cum?)
    vad ca sunteti total batuti in cap si degeaba va explic.
    si daca tot vine cacatu asta si imi da el sfaturi..ii spun ca am vazut destul de multi cu multi account care nu au patit nimic,daca vreti sa fiti voi corecti dati banuri pe ip.Din mom ce dati ban doar pe cont nu ar trebui sa va intereseze ca joc pe alt cont pe care nu am gresit fata de comunitatea voastra de fatalai.E vorba de cont si de nick din cate vad nu de om.
    Am priceput cat va duce capul, si atat imi doream , nu o sa va mai deranjez.
    Cele bune

  5. #5
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Feb 2011
    Location
    cluj napoca
    Posts
    172
    frustrat rau copilu...nu ai ce face

  6. #6
    Chasing the Sun... GoodanGeL's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Iashington
    Age
    31
    Posts
    2,714
    Menondonor debanat.
    <FROM: RO_Guard> [menondonor] vouched by BegForMercy.
    <FROM: RO_Guard> lvl(1) captain wins: 0 losses: 0. from(RO) Info: injurii First join (2011-05-28)
    <FROM: RO_Guard> Priv Rank(3737) points(0)
    <FROM: RO_Guard> Pub Rank(977) points(1006)
    <FROM: RO_Guard> Warns info: Total(1) Warnings(1) Reason(Channel ban) last warn from(Bot).
    PM Logistik sau pe mine daca ai neclaritati.

    Topic inchis.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates