Results 1 to 6 of 6

Thread: Cerere unban..

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Alexandria
    Age
    33
    Posts
    88

    Cerere unban..

    Nick: Just_Cu_bautura
    motiv: am fost chemat de tatal meu sa il ajut putin (2 min cica) care a durat mai mult cred ca maxim 10 min... in acest timp mi-au dat kick si am fost banat de catre "browneye". Rog adminul sa imi scoata banul pentru ca nu am stat afk intentionat pur si simplu am avut o problema si nu puteam ramane la calculator..

    dovezi: [url]http://www.ro-dota.com/ro-site/game.php?gameid=2842[/url] replay-ul aici. N-am facut feed sau sa sparg iteme sau io mai stiu ce. Imi cer scuze pentru afk sper sa nu se mai repete.

  2. #2
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    Am observat ca e prima data in cazu' tau cand ti se intampla si din partea mea cred ca meriti unban.

  3. #3
    Registered User
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Alexandria
    Age
    33
    Posts
    88
    La faza asta puteam sa mint, dar nu o fac s-a mai intamplat odata sau de 2 ori cred. Dar mai demult!

  4. #4
    Registered User browneye's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    everywhere
    Age
    29
    Posts
    46
    Sincer puteai sa zici ceva...am putina trb ca te intelegeam dar fie vad ca nu se mai comunica intre romani..nu ne mai cunoastem...support unban alta-data anunta

  5. #5
    Registered User
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Alexandria
    Age
    33
    Posts
    88
    din moment ce am fost luat pe sus de la calculator.... nu cred ca aveam timp sa mai scriu ca am nitica treaba... in fine asa trebuia sa fac.. Adminul sa decida daca imi da unban sau nu.

  6. #6
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    Debanat.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates