Results 1 to 8 of 8

Thread: Pt Admini.

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Craiova
    Posts
    15

    Pt Admini.

    Ma frate eu nu stiu unde si la ce sectiune sa postez asa ceva dar ideea este ca trebuieste facut ceva in privinta acestui "OM" .

    Multumesc.

  2. #2
    Registered User Corristo's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Age
    34
    Posts
    127
    Asta se numeste: ''ban pt injuraturi 3 zile''.
    Considerand faptul ca I.like.beer a banat mai multi jucatori tot pentru injuraturi adresate familiei-mamet etc. ar trebui sanctionat cu demote,lvl redus. (parerea mea).
    Cum adik,pe mine si pe familia mea,sa nu injura nimeni ca primeste ban-demote,iar el fa ce vrea?! Ma rog..

    Si cum vad dupa prima poza,iar a fedat 2-12 cu pit ), oricand o vad pe Beer mereu feedeaza..... ). Pentru asta o inteleg lumea,care o injura...

    Hf in continuare

  3. #3
    Registered User
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Craiova
    Posts
    15
    Quote Originally Posted by Corristo View Post
    Asta se numeste: ''ban pt injuraturi 3 zile''.
    Considerand faptul ca I.like.beer a banat mai multi jucatori tot pentru injuraturi adresate familiei-mamet etc. ar trebui sanctionat cu demote,lvl redus. (parerea mea).
    Cum adik,pe mine si pe familia mea,sa nu injura nimeni ca primeste ban-demote,iar el fa ce vrea?! Ma rog..

    Si cum vad dupa prima poza,iar a fedat 2-12 cu pit ), oricand o vad pe Beer mereu feedeaza..... ). Pentru asta o inteleg lumea,care o injura...

    Hf in continuare
    Frate el este prieten cu smurf si cu addcat ala care toti 3 erau feederi si etc si dupa una si alta mai ma si amentinta ca fiind smurf o sa dea vote impotriva mea si o sa iau ban...asta este motivul ... dar eu nu stiu daca RO-dota este de PRO pt ca nu se tine cont de feederi si etc ca sa se poata lua masuri si etc.

  4. #4
    Registered User Corristo's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Age
    34
    Posts
    127
    Nubii si feederi nu iau ban pe RO...

    In schimb poti sa faci o cerere de ban pt limbaj la i.like.beer ,lucru ce se sanctioneaza cu ban 3 zile.
    Pune si replayu,si editeaza forma de ban request dupa model si va fi acceptat.

  5. #5
    Registered User
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Craiova
    Posts
    15
    Pai am pus si screenurile si replay-ul frate ,sunt toate acolo , in fine poate se trezeste cine trebuie si ia masuri directe pt ca eu nu am chef de atata bataie de cap pt a lua nea X 3 zile ban.Sincer..

  6. #6
    Registered User
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Craiova
    Age
    38
    Posts
    18
    !suport

    (la fiecare meci strica jocul cuiva cu injuraturile si amenintarile)

  7. #7
    Registered User
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    in mata
    Age
    38
    Posts
    32
    da-ti ban.. cum el a postat la randul sau alti playeri pt ban ,acuma a venit si randul sau.....el zice ca nu poate lua ban pt ca a facut ceva pt acest forum 1 tutorial sau ceva de genul ,nu am bagat bn la cap ce a facut intr`o discutie intr`e el si cineva de pe bnet, nu m-a interesat.. in fine si pe mn m-a atacat si daca ii raspundeam sigur ma posta si pe mn sau m-a injura .....

  8. #8
    Registered User LOGiStiK's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Age
    19
    Posts
    4,108
    Ban 3 zile.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates