Page 3 of 10 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 31 to 45 of 146

Thread: Áčko upadá?

  1. #31
    Registered User IcetEA_to_nedas's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    slovakia
    Age
    30
    Posts
    458
    Quote Originally Posted by VoSaZnOsA View Post
    nj, ja by som bol rád modom, keby bola taká možnosť, tak isto ma to omrzelo kvôli retardom :/
    nechyba ti tam "by" ?
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    ani ta nezdvyhnem
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    (no napiste na mna koment hatery)

    (46:22 / [Allies]) Hladny_Medved: ten boyy je kurva skillerska
    (46:27 / [Allies]) Hladny_Medved: ja som to tusil ze to otoci...


  2. #32
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Tjn abusony mas pravdu...Aj mne sa to stava ale tak vies ked si slavny tazko. TIez som videl nejakeho loosera co si dal fake nick kompotiska, ale doteraz som nezistil kto to je

  3. #33
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    34
    Posts
    365
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    Tjn abusony mas pravdu...Aj mne sa to stava ale tak vies ked si slavny tazko. TIez som videl nejakeho loosera co si dal fake nick kompotiska, ale doteraz som nezistil kto to je
    slavny

  4. #34
    inactive :( MiZiGe's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Slovakia & Germany
    Age
    41
    Posts
    6,127
    ale kto sa má o ten vouch systém starať??

  5. #35
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Mizige mal si 2 normalne navrhy na moderatorov keby si to neignoroval...Btw art co sa smejes

  6. #36
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    32
    Posts
    515
    Quote Originally Posted by MiZiGe View Post
    ale kto sa má o ten vouch systém starať??
    [url]http://eurobattle.net/showthread.php?t=148558[/url] presne koli takym to tu upada spravia si nick za 5 dni banned kto si ho zapamatal nikto je tu novy kym nepravi 10 uctov nikto si ho ani nevsimne ale clovek co ma nick rok /2/3/4/5/6 tych prehresky su vzdy do oci bijuce a hned sa o nich postarate.

    btw hore k linku je tam tyzden za ten cas leavol uz urcite dalsi nespocet hier ale to nemas cas riesil ale pisat sem do tohto vlakna ktore vzniklo 3/4 dni dozadu to cas ma .
    A druhy taky lorddevil verim v to ze kukac sa polepsil co sa tyka manneru a zlepsil sa aj o nieco v skille ale uz automaticky jeho meno znamena DENY pretoze ho komplex nepusti(kukaca nemam rad ani ja ale dal by som mu to)

    kazdy tu zacinal skor v case svojho detstva spravil mozno chybu a povadil sa ale vela ludi tu za ten cas dospelo ale omedzenost niektorych ludi to nedokaze prehltnut proste ludia sa menia.

    (mozno si niektory hovorite preco ich teraz neflamujem nadavkami ako ste namna boli zvyknuty ano mohol by som nehram tu je mi to jedno uz mi nic nemozu ale ruku na srdce nadaval som niekomu z vas niekedy bezdovodne picoval som iba ked mi niekto dojebal hru alebo mi ukryvdil)

    PS:treba novych modov co su tu online 24/7 a maju chut sa o to starat taky grimasko napr ale to sa nikdy nestane vid moje prispevky visie.
    Last edited by Nezmysel; 25th July 2011 at 11:18 PM.

  7. #37
    Registered User LordDevil's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Kosice
    Posts
    1,730
    Je otvoreny novy thread kde si moze dat prihlasku kazdy.A za druhe"preco ich teraz neflamujem nadavkami,uz mi nic nemozu"stale sa da dat forum ban.Ale naco ved vyjadri svoj nazor nikto ti v tomto nebrani.Kukac ze sa zmenil?Preto stale ked mu to nedame ide flamovat na acko kto je aky marny a nadavat tam.Cize z toho usudzujem ze kukac sa nezmenil a nehodla sa zmenit.Dostali ste dalsich 2 kapitanov.
    http://beta.eurobattle.net/staffuserbars/svissuesmod.png

  8. #38
    Registered User Arsony's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Ostrava
    Age
    32
    Posts
    417
    Quote Originally Posted by ArtSvk View Post
    sorry ale myslim ze by to neslo admini sa na to vykaslali ci sa mylim? to by bolo zase kopec roboty navyse, idealne by bolo keby naozaj leaver (alebo total noob ked ma z 10 hier skore 10/150) ked je prekazatelne ze je leaver dostane ban aspon na dva mesiace na IP nech sa tam nedostane lahko lebo takto to nema zmysel(nech si tie dva mesiace kurv* hry dakde na garene alebo na AI alebo neviem kde) mna uz dota aj koli tomuto omrzela za posledne 3tyzdne som ju hral tak 3-4x, totalne noobzorstvo ako sorry
    Právě že by té roboty bylo víc jen tak na týden nebo dva, potom už by se to srovnalo a roboty by právě bylo o moc méně. Až by jsme navouchovali všechny aktivní hráče, kteří na áčku hrajou bylo by práce mnohem mnohem méně.

    btw:
    Moderátoři nemůžou dávat IP bany ani nevidí IP ve warcraftu.
    btw2:
    Opravdu myslíš, že jiní by byli lepší? Pochybuji, že za současných podmínek by to někdo vydržel aktivně dělat delší dobu
    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik View Post
    pekna picovina nadomnou... npnp
    uplne inak by to vyzeralo keby tych adminov vyberaju troska rozumnejsie => ale to by tam nemohol byt mizige a jeho hate-y na pomeho a grimaska...
    Hidden Text click here to show
    J pome admin. Si vtipný.

    Grimasko by možná byl kompetentní, ale taky by ho to nebavilo moc dlouho. A co by se tím vyřešilo? Dalších 50 ban requestů vyřešných a jsme tam kde jsme byli.
    Quote Originally Posted by MiZiGe View Post
    ale kto sa má o ten vouch systém starať??
    Museli by jsme se zapřít na týden dva a starat se o to naplno, několikrát denně ty requesty, potom už by bylo práce méně než je teď a myslím, že to by šlo. Já osobně bych do toho šel a opravdu bych se na to třeba ráno před prácí a večer po práci podíval, kvůli tomuhle druhu zkvalitnění áčka bych si just tu práci dal. Ale bylo by fajn kdyby byl někdo kdo by mi pomohl.
    Eat world or world will eat you.

    dNb lover

    Music addicted person!
    Hidden Text click here to show

  9. #39
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Myslim si, ze admini boli vybrati spravne. Pre jednu kktinu nemusel byt borovicka kiknuty, ktory spravil nejaky kus roboty. Myslim si ze treba dat sancu nejakemu smexovi, ktory je na tom acku fakt casto, aby urobil nieco pre komunitu ked ma zaujem. Dalsi kto sa ponukal bol kompotisko, tak preco nie? Dalsia vec, preco sa musite zhodnut 3 na ten lvl 2. Je to trosku hlupe ked vieme ako je to s vasim casom. Myslim si, ze staci ked jeden moderator s nim odohra 1-2 test games a vidi ze ten hrac na to ma... Posledna vec: 3/4 Banov/unbanov tvoria hraci ktori padli, dostali error a bolo jasne vidiet ze to nebol ziadny leave. Tak preco sa tu najdu kokoti, ktori si nedostatok skillu nahradzaju moznostou banovat, dalsi sa len urazili ked im niekto povie ze su jebnuti. Ale co povedat niekomu, co ma kazdu hru 0:100, a chce mu niekto v dobrom poradit, tak mu odpise drz picu ty kokot? Myslim si ze moc riesite stalych nomanners, pri tom napr. taky Icetea trochu flamuje iba na channely a v hre sa kroti. Ale ze v kazdej hre su nadavky to sa nic nedeje. Toto presne vystihol Skutok. Kazdy tu ma stitok jak v nejakom vazeni a to sa nezmeni...

  10. #40
    Safelist Member [W3PD]rebrik's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Bojnice
    Age
    32
    Posts
    846
    skutok +1

    Quote Originally Posted by Arsony View Post

    J pome admin. Si vtipný.
    mozes mi vysvetlit co je na tom vtipne? aha chapem mizige ho nenavidi takze nemohol byt admin np my fail
    Quote Originally Posted by Arsony View Post
    Grimasko by možná byl kompetentní, ale taky by ho to nebavilo moc dlouho. A co by se tím vyřešilo? Dalších 50 ban requestů vyřešných a jsme tam kde jsme byli.
    kokotina

    Quote Originally Posted by LordDevil View Post
    Je otvoreny novy thread kde si moze dat prihlasku kazdy
    a kazdeho budete merat rovnakym metrom ze ?
    Last edited by [W3PD]rebrik; 26th July 2011 at 12:21 PM.


    Quote Originally Posted by grimasko
    asi sa zabijem
    Quote Originally Posted by omnicali
    i perma fingered ur mom

  11. #41
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    34
    Posts
    365
    Quote Originally Posted by Nezmysel View Post
    ale clovek co ma nick rok /2/3/4/5/6 tych prehresky su vzdy do oci bijuce a hned sa o nich postarate.
    veru suhlas

  12. #42
    Registered User grimasko's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    slovakia
    Age
    31
    Posts
    624
    [url]http://eurobattle.net/showthread.php?t=135118[/url]

    [url]http://eurobattle.net/showthread.php?t=141883[/url]

    Rebrik, arsony, mate aj nemate pravdu. Na tu pracu sa hodim, ale NECHCE sa mi a uz ma dota NEBAVI, ale na forum vzdy rad pridem. (Kvoli asslikerovi Diabolovi.)

    PS vcera som prisiel z Chorvatska, tak budte ku mne mili!

    PPS (4skutok) ako to, ze ja som ban za nomanner nikdy nedostal? :-O (Ten od sweetyho nepocitam!)
    Last edited by grimasko; 26th July 2011 at 03:09 PM.
    The greatest Tank!
    6.60
    Hidden Text click here to show

    6.59
    Hidden Text click here to show





    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    keby ies hrat dotu tak ta poznam
    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    a prve bolo zato ze som grimaskovy napisal ze je kokot MESIAC BAN NP VYLIZ MA
    Quote Originally Posted by Laryk
    já osobně jsem pořádně nevěděl předtím, co cm je, byl jsem v rámci možností skillově navrcholu

  13. #43
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    34
    Posts
    365
    Quote Originally Posted by grimasko View Post

    Rebrik, arsony, mate aj nemate pravdu. Na tu pracu sa hodim
    skromny

  14. #44
    Safelist Member [W3PD]rebrik's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Bojnice
    Age
    32
    Posts
    846
    ja som vravel o minulosti ze v minulosti sa ti to chcelo


    Quote Originally Posted by grimasko
    asi sa zabijem
    Quote Originally Posted by omnicali
    i perma fingered ur mom

  15. #45
    Registered User mankind's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Zvolen
    Age
    32
    Posts
    361
    ale tak sa nečudujem, že to ľudí pomaly prestáva baviť, ... je síce pekné, že na ačku sú boti, s ktorými sa dá zakladať hra, lenže na druhej strane > každý kto mal vlastného bota na zakladanie (a tých bolo na ačku mrte) sa na to vyjebal a šetko sa zvrhlo len na czsk-bot-gaming, kde sa skurvene banuje za každú kokotinu ... odkedy sa to tam tak zmenilo, tak som dostal ban na 4 nicky (v priebehu mesiaca)... nevravím, že niektoré bany neboli oprávnené, ale keď mi dá ban hráč s nickom "superkrížovka" čo si založil nick deň predtým, tak to nech ma pojebe do hlavy aj s rebríkom ... všetci známi, čo tam ešte hrajú majú new nicky a človek ako ja ich tam už ani nepozná (ani oni mňa) a tým sa tam dosť škaredo rozbila komunita ...



    [W3BA-Mladosť]rebrik
    sak lebo ja si napisem unban request a ten kokotlordkokot mi ho vymaze hned ak ho zbada ...

    [W3PD]rebrik: vymaz to do pici
    ja chcem unban

    [W3PD]rebrik
    boze ja take sracky vypisujem niektorym chlapcom :/

    [W3PD]rebrik (17:03:41 28/08/2010)
    na stavebnej nerozlisujeme i/y
    -------------------------------------------------------
    [W3PD]rebrik (23:50:07 11/06/2011)
    mne by dala kazda

    [W3PD]rebrik (22:00:08 22/11/2010)
    pome mi dojebal zivot

Page 3 of 10 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates