Results 1 to 4 of 4

Thread: cerere lvl 2 (capitan low) dau2do^ [+]

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Bucuresti
    Age
    34
    Posts
    17

    cerere lvl 2 (capitan low) dau2do^ [+]

    1.) Numele si Nickname-ul folosit pe eurobattle.net.
    Nume : Alin
    Nickname :dau2do^

    2.) Varsta ta.
    Am 21 de ani.

    3) Propria ta apreciere despre care iti este comportamentul si nivelul de joc.
    Ma enerverz greu, sunt calm si respectuos pana ce sunt calcat pe nervi, iar nivelul jocului pot spune ca este mediu avand in vedere ca am mereu scor pozitiv in meniul !statsdota

    4.) Un scurt istoric despre tine, ca jucator de DotA.
    Am inceput sa joc dota cam de vreo 3 ani. imi palcea foarte mult warcraft 3 si un prieten mi-a recomandat dota, iar de atunci restul poate scrie o carte

    5.) Pozitia ta curenta.
    Membru (lvl 1).

    6.) De ce vrei sa ocupi aceasta pozitie ?
    in principal pentru a putea creea singur jocuri. avand in vedere ca mereu ma intalnesc cu 2-3 prieteni, e greu sa stai sa ceri mereu 2-3 sloturi...asta la publice, sa nu mai pomenesc la stack-uri ca rar puteam juca pt ca nu aveam capitan care sa vrea sa aleaga 3-4 insi care nu erau adusi de ei.

    7.) Ati citit regulile si sunteti de acord cu ele ?
    Da

    Va multumesc !
    Last edited by dau2do; 19th July 2011 at 07:54 PM.

  2. #2
    Registered User eEVEe's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    London
    Posts
    84
    Incearca sa urmezi modelul de cerere. Nu e foarte greu sa pui quotes la intrebari. Fa un edit si o sa revina moderatorii cu o decizie.
    "When at last the cast departs the stage to cheering crowds and accolades fear not for fun when lights do fade to plays like this encores are made."

  3. #3
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    May 2011
    Location
    Xpam Community
    Age
    33
    Posts
    355
    Incearca sa completezi cererea ceva mai repede, deoarce este sansa sa iti dea close ( vei putea reface un req abia dupa 1-2 saptamani) . Succes

  4. #4
    Simply The Best ! RaouL's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    LaLa Land
    Age
    33
    Posts
    3,627
    Promovat.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates