Results 1 to 8 of 8

Thread: LEGENDÁRNÍ MOZOG OPĚT ZPĚT!a ve formě

  1. #1
    Registered User Apkacz's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    budejce
    Age
    38
    Posts
    9

    LEGENDÁRNÍ MOZOG OPĚT ZPĚT!a ve formě

    je to zhruba měsíc co dostal od Mizigeho IP banan za nikdy nekončící řadu lívování hráč s hruba 40 nicky vetšinou v nich figurovalo jméno Mozog. Po tom co sem všechny varoval co je to za lívera udělal si podobné nicky jako je ten můj aby se pomstil(aby můj nick spojovali s jeho lívováním). Dny plynuli a Mozog je opět zpět a zřejmě se poučit neumí...navázal na svojí krásnou serii nicků tuším těd má mozog18 nebo 19 neveim...před chvilkou sem proti němu zas hrál a opět to samé= 0:3- "čaute" -leave-založit nový účet-!res. Po krátkem prohození slov na chatu(dávám do přílohy) mi opět vyhrožuje že si začne dělat podobné nicky jako je ten můj aby mě očernil...A JÁ SE PTÁM,JE NUTNÉ ABY HRÁČI CO UMYSLNĚ VŠEMOCNĚ NIČÍ DOTU NA ÁČKU A NIKDY SE NEPOUČÍ DÁLE POKRAČOVALI VE SVÉM DÍLE??!!

  2. #2
    Registered User Apkacz's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    budejce
    Age
    38
    Posts
    9
    chudák clash^Time udělal to samé jako já(všem říkla že je mozog liver) a ten protože se nemoh připojit do hry ani s new nickem mozog19 v zápětí udělal nick Clesh^Time a vzhůru do hry dělat dálšímu ostudu a kazit hry

  3. #3
    Registered User
    Join Date
    Jun 2011
    Age
    38
    Posts
    53
    smutne, snad admini nieco vymyslia

  4. #4
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Ono s tymto co pises plne suhlasim. Tiez som nepochopil preco si spravil fake od mojho faku. Ale pride mi vtipne, ze ten clovek v tom challe nehral zle, co nemeni nic na fakte ze uz leavol asi 20 krat....

  5. #5
    Registered User IcetEA_to_nedas's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    slovakia
    Age
    30
    Posts
    458
    no, je to nieco ako kebo...tiež nehra zle ale ak sa mu nedarí (alebo ak ponižim jeho sf na mide) tak leavne..lebo vie, že je na xpame a novy nick si vytvorí za 2 minuty prečo by mal čakat ďalšich 20 kym dohra prehratu hru...je to super system
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    ani ta nezdvyhnem
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    (no napiste na mna koment hatery)

    (46:22 / [Allies]) Hladny_Medved: ten boyy je kurva skillerska
    (46:27 / [Allies]) Hladny_Medved: ja som to tusil ze to otoci...


  6. #6
    Registered User Apkacz's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    budejce
    Age
    38
    Posts
    9
    nevedel že to neni tvuj nick,kdyby věděl že máš jinej tak si kuř že by měl už DiAboL^ nebo tak... ano pár her uhrál dobře... ikdyž se zrovna chovat neumí,to nemění nic na tom že je to snad největší liver na Áčku(pochybuju že lívnul jen 20X) ,ničí umyslně hry a nějaký acontový bany má u zadku...

  7. #7
    Registered User Felixar's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Age
    32
    Posts
    2,478
    Popros mizigeho ať mu dá IP RANGE ban jestli dělá takové kokotiny furt

  8. #8
    Registered User Eph3dr1ne's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Bruntál
    Age
    33
    Posts
    198
    on pokazil včera 3 challange lidi z něho smutni a pak mi dal ban když se šel rmk.... takove lidi nenechavejte hrat :-(

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates