Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 15 of 27

Thread: Cerere level 4 normel-

  1. #1
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    May 2011
    Location
    Xpam Community
    Age
    33
    Posts
    355

    Cerere level 4 normel-

    1.) Numele si Nickname-ul folosit pe eurobattle.net.
    Nume : Robert
    Nickname: normel-

    2.) Varsta ta.
    21 de ani impliniti pe data de 05.07.2011 ( Rac ) , nascut pe 05.07.1990 .


    3) Propria ta apreciere despre care iti este comportamentul si implicarea in comunitatea noastra.
    In primult rand sunt un tip de treaba , in mare parte calm , relaxat glumesc cu prietenii , persoanele apropriate ,
    mai exact cu cine imi permit si totul pana la o anumita limita de bun simt si respect . Spre deosbire de acum 3 ani
    nu mai raspund la provocari indiferent de injuriile si blasfemiile pe care mi le adreseaza cineva .
    Nu am fost foarte implicat in comunitatea Romania , dar a inceput sa imi placa ajutarea playerilor
    care nu conosc un anumit lucru sau care au vre-o complicatie intr-un anumit domeniu . Acest lucru m-a indrumat
    sa incerc prin intermediul acestui topic o cerere de level 4.

    4.) Un scurt istoric despre tine, ca jucator pe serverul eurobattle.net.
    Joc pe acest server din anul 2004-2005 ,sincer sa fiu nu mai tin minte data exacta, insa curiozitatea de a utiliza si lucra cu un
    forum design a aparut prin anul 2010 daca nu ma insel . Sunt un jucator de Dota/Mirana Wars/ Pudge Wars/ Link Tournament si orice
    alta harta interesanta si distractiva .

    5.) Daca ai ceva de adaugat la cererea ta, adauga la acest punct.
    Am asistat la acest server ( Xpam ) de aproximativ 3 ani , iar comunitatea romana - 2 ani incepand de la data 10.03.2010 prin aproximatie.
    Prin urmare cunosc toate comenzile Ro_Guard-ultui , de asemenea sunt si un icon developer plus detin capabilitatea de a lucra cu urmatoarele web disignuri vBulletin®, MyBB© si phpBB® .
    Competentele mele in functie de domeniul de design :

    *vBulletin® - Hight
    *MyBB© - Mediu
    *phpBB® - Hight

    Utilizez team speker 3 , cu propriul channel al clanului siN.

    Indeplinesc toate cerintele pentru level 4 .

    Sisteme de operare Windows Xp , 7.

    Detin si cateva idei avantajoase pentru imbunatatirea forumului/comunitatii romane .

    Va multumesc !


    P.S: Chiar si in cazul in care nu voi fi acceptat ca un staff member a comunitatii va urez mult noroc si succes in prosperitatea comunitatii !
    Last edited by normel-; 9th July 2011 at 01:27 PM.

  2. #2
    Simply The Best ! RaouL's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    LaLa Land
    Age
    33
    Posts
    3,627
    Quote Originally Posted by bogdan_wanded View Post
    !Support
    stie *vBulletin® - Hight
    *MyBB© - Mediu
    *phpBB® - Hight

    si poate o sa modernizeze forumu
    Daca va primi moderator, nu va avea acces la "modificarea" forumului.
    Quote Originally Posted by Psycho- View Post
    !support
    Real good mannered person
    and a good leader
    Your opinion doesn't count.

  3. #3
    Registered User LOGiStiK's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Age
    19
    Posts
    4,108
    Deny.
    Sa nu uitam de RDL.

    Quote Originally Posted by bogdan_wanded View Post
    !Support
    stie *vBulletin® - Hight
    *MyBB© - Mediu
    *phpBB® - Highta

    si poate o sa modernizeze forumu
    Da tu ai impresia ca primeste acces la data de baze si administrator pe forum?

    Edit: Non-Ro posters don't count.
    Last edited by LOGiStiK; 9th July 2011 at 03:03 PM.

  4. #4
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    May 2011
    Location
    Xpam Community
    Age
    33
    Posts
    355
    In legatura cu RDL , mi-am cerut scuze pentru faptele mele savarsite in trecut iar ramane la aprecierea ta daca treci sau nu cu vederea .
    Oricum iti respect decizia.
    Last edited by normel-; 9th July 2011 at 03:32 PM.

  5. #5
    Safelist Member mapY^'s Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Bucharest
    Age
    33
    Posts
    1,122
    Ar fi culmea ca un jucator cu Maphack, sa ajunga si lvl 4.

  6. #6
    Registered User T-Pain's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Clan Mineski
    Posts
    1,089
    Quote Originally Posted by mapY^ View Post
    Ar fi culmea ca un jucator cu Maphack, sa ajunga si lvl 4.
    da-mi print cand a jucat cu mh.

  7. #7
    Safelist Member mapY^'s Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Bucharest
    Age
    33
    Posts
    1,122
    vrei unu sau 2 ?
    Dupa cum bine vezi, ambele printuri sunt in minuturi de inceput, maxim mid-game, si el vede deja toata baza noastra, toate cladirile, indiferent de fogu de suprafata, pus cu dreamdota, inainte sa faca printurile, asa ca mai usor cu tupeul, merci. Semn clar c'a dezactivat mh'u inainte de print, datorita faptului se vad toate cladirile, al 2lea ss nu'l pot incarca, imi zice c'a fost deja folosit undeva - [url]http://eurobattle.net/showthread.php?t=119567[/url] Raptor7 e putin cam prostovan, dar np, cei care stiu meserie o sa'si dea seama ca am dreptate..
    Last edited by mapY^; 9th July 2011 at 07:18 PM.

  8. #8
    Registered User T-Pain's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Clan Mineski
    Posts
    1,089
    ma mapy esti beat? se vede fog in baza...nu e mh ...zici ca esti incepator cum frate ala nu e mh..


    [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/585/sugipl.jpg/][/URL]








    unde vezi tu...iti vede cumva baza? dc se vede inchis...hai frate ..nu sti ce sa faci..

  9. #9
    Safelist Member mapY^'s Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Bucharest
    Age
    33
    Posts
    1,122
    MA taci din gura, te rog, macar TACI, nu te mai face de ras Pentru ca se pare ca si tu ai mh, din ce debitezi, am sa'ti pun un screenshot, adevarat fara maphack, sa intelegi, si fara maphack dezactivat inainte de SS, Gratz. Dupa cum bine vezi, nci'o cladire din baza inamicului nu e vizibila, fie si prin Fog fals, ar fi bine sa te gandesti putin inainte sa postezi, ca esti un copchil fara cunostiinte care face asslick in stanga si'n dreapta.
    Last edited by mapY^; 9th July 2011 at 07:37 PM.

  10. #10
    Registered User T-Pain's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Clan Mineski
    Posts
    1,089
    [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/192/sugi.jpg/][/URL]




    Fa diferenta la alea unde am inconjurat si fa diferenta dintre ala mai inchis la culoare si aia mai deschisa

  11. #11
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    May 2011
    Location
    Xpam Community
    Age
    33
    Posts
    355
    Mapy tu o ti pe a ta eu pe a mea , dar prea multa lume te contrazice , anyway ai facut un lucru destul de murdar sa insulti un ex ro moderator tinand cont de competentele pe care le-a avut in aceasta comunitate. Plus ca opinia unui player care a luat lockacct pentru flame nu prea isi are dreptul in comentarea unor topicuri .
    Last edited by normel-; 9th July 2011 at 07:43 PM.

  12. #12
    Safelist Member mapY^'s Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Bucharest
    Age
    33
    Posts
    1,122
    POFTIM ? pe celalalt patch se vedeau ? ))))))) TACI BA K aia e harta RECENTA, taci din gura PLIZ, du-te d'aici de copchil :| Ca sa'ti demonstrez iti mai pun un ss de pe patchu "vechi" in care "nu se vad" ...
    Daca te uiti la Harta, harta asta pe care pusai io e 6.68c, a lui cu OBSIDIAN 6.68C, observi diferenta nu ?! Ce te tot invarti in juru cozii si nu stii cum sa mai minti copilash fomist :|
    Last edited by mapY^; 9th July 2011 at 07:57 PM.

  13. #13
    Registered User
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    48
    ala e maphack

  14. #14
    Registered User LOGiStiK's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Age
    19
    Posts
    4,108
    Pai a.... nu stiu cum sa va zic, chiar nu conteaza ca dati voi !sup

    Quote Originally Posted by [dL]MatrrIx View Post
    Eu zic pro ! am mai lucrat cu el pe pvpgn si mai mult ..
    Neam descurcat bine impreuna
    Quote Originally Posted by AsasinE View Post
    Deci nu sunt CRONYSHOR , Ce nu incelegeti , !supp
    Si mai ales daca dati dupa 2 conturi, ceea ce mi se pare pur si firesc retardism.

    In fine. Legat de acel screenshot, teoretic vorbind este de mh, dar neavand replay nu pot dovedi nimic concludent, deoarece s-ar fi putut da -ah si nimeni nu poate afirma/nega asta cu certitudine, asa ca o sa scape, deocamdata.
    Bogdan_wanded.... sincer... te faci de ras grav.
    Last edited by LOGiStiK; 9th July 2011 at 08:59 PM.

  15. #15
    Safelist Member El.Grande.Oso's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Romania
    Age
    29
    Posts
    144
    Quote Originally Posted by LOGiStiK View Post
    Pai a.... nu stiu cum sa va zic, chiar nu conteaza ca dati voi !sup





    Si mai ales daca dati dupa 2 conturi, ceea ce mi se pare pur si firesc retardism.

    In fine. Legat de acel screenshot, teoretic vorbind este de mh, dar neavand replay nu pot dovedi nimic concludent, deoarece s-ar fi putut da -ah si nimeni nu poate afirma/nega asta cu certitudine, asa ca o sa scape, deocamdata.
    Bogdan_wanded.... sincer... te faci de ras grav.
    ia vezi poate gasesti mh pe replayu de aici [url]http://eurobattle.net/showthread.php?t=147232[/url]
    edit: eu mam uitat facultativ pe replay si nu am vazut nimic neobisnuit, dar nici nu mam uitat la tot replayul ca mam plictisit

    cat despre normel- .... mi se pare disperat dupa "putere", a fost chestia cu "RDL"-ul, si lam vazut aplicand pentru moderator si pe alte platforme care nu le voi mentiona ca nu am voie
    Last edited by El.Grande.Oso; 9th July 2011 at 09:26 PM.

Page 1 of 2 1 2 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates