View Poll Results: Ste za obnovenie priv games ?

Voters
20. You may not vote on this poll
  • Áno samozrejme. Bolo to super !

    8 40.00%
  • Je mi to jedno.

    4 20.00%
  • Nie. Súčasný systém je lepší !

    1 5.00%
  • Hrám priv hry aj teraz.

    7 35.00%
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 31 to 40 of 40

Thread: Privátky

  1. #31
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Grimasko toto si ale presne napisal, proste mam beyond godlike, dal som akurat tripple, padne mi to, a nejaky brckos mi da ban. Dalsi den, 4. minuta idem gang hore s tinym davam stun, dostanem lag, padnem. Jeb ban od volakeho newera3 co ma 1:100 na hru. Proste neviem ci tych ludi tak strasne bavi banovat a potom sa citia spokojni, ale presne nabijaju mizigemu, ktory aj ked vidi ze som padol snazi sa vsetkych presvedcit ze to bol emo quit....

    Ale vyjadrim sa este k tym fakom. S tym banovanim mal grim pravdu, ale druha vec je ,ze ked si chcu 2 znami hraci na svojich pravych nickoch zahrat spolu na pube, tak je tu automaticky honenie bodov a ego boosting pre vacsinu ackarov...

  2. #32
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    34
    Posts
    365
    Quote Originally Posted by MiZiGe View Post
    Stále lepšie, ako keď pred tým si musel čakať na niekoho, kto ti na svojom botovi hostne, možno ťa potom kickol z hry lebo si mu zobral mid a dal ti ban a nabudúce si si už nezahral...atd.
    )
    pokial si dobre pamatam tak kedysi to hrami na kanaly len hemzilo , nepamatam ze by sa nejako cakavalo mozno hej ked boli 2 hodiny rano.... kludne pocas dna bolo nonstop spam minimalne 2-3 hry...
    nebolo tolko hracov - to ano ale neboli tu take zasrane lamy prepac za vyraz , ale inak sa to neda nazvat ale tak hadam sa tu postupom casu ako skur**a dalsich 150hier mozno naucia tu dotu

  3. #33
    Registered User Zhulenej_rybA's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Czech
    Age
    33
    Posts
    219
    Ale druha vec je ,ze ked si chcu 2 znami hraci na svojich pravych nickoch zahrat spolu na pube, tak je tu automaticky honenie bodov a ego boosting pre vacsinu ackarov...
    Jo to je fakt myslim si že je tu na áčku dost lidí kteří hrajou stále spolu, ale jak přijdem byť jen dva z naší party tak skoro nikdo nechce hrát :-D přitom ty lidi si pak hledaj hru kde si aspoň myslí že má jejich team navrch

  4. #34
    Safelist Member [W3PD]rebrik's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Bojnice
    Age
    32
    Posts
    846
    Quote Originally Posted by MiZiGe View Post
    problém s fake nicks bol v podstate aj pred tým úplne rovnaký.
    strasna kokotina


    Quote Originally Posted by grimasko
    asi sa zabijem
    Quote Originally Posted by omnicali
    i perma fingered ur mom

  5. #35
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    doma
    Posts
    45
    Stále lepšie, ako keď pred tým si musel čakať na niekoho, kto ti na svojom botovi hostne, možno ťa potom kickol z hry lebo si mu zobral mid a dal ti ban a nabudúce si si už nezahral...atd.
    tak ted je to podobny, padne ti net a i kdyz ocividne si to neleftnul (treba skore 10:1), tak ti nakej jarda da stejne ban a ten se vyresi s rychlosti unbannu tak za mesic

    takze ve finale je to mnohem horsi, protoze nikdo jinej uz hry nezaklada (protoze to nedava na jinej hostech body a nikdo se tam nepripoji) taxi vlastne banned vsude

    drif i kdyz si dostal ban (i treba kvuli tomu nenechani midu), tak sis o nem myslel svy a nic se nedelo. Ted kdyz ti da nekdo ban (a nemusi bejt opravnenej), tak si aspon mesic na tom nicku nezahrajes

  6. #36
    Registered User WINNER-'s Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Karvina
    Age
    35
    Posts
    111
    gunko me huba vubec neboli a kdybys nebyl emar nedelas ani takovy topic ty sasku kdyz chces zahrajes si vzdycky s dobryma hracema to ze te ma kazdy v pici kdyz tu chodis denne zalovat na kazdeho

  7. #37
    registered user gun10a's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Námestovo
    Age
    36
    Posts
    904
    Quote Originally Posted by WINNER- View Post
    gunko me huba vubec neboli a kdybys nebyl emar nedelas ani takovy topic ty sasku kdyz chces zahrajes si vzdycky s dobryma hracema to ze te ma kazdy v pici kdyz tu chodis denne zalovat na kazdeho
    tak teraz si sa odhalil sám , uz ti ani nemusim nic písat
    pozdravuj v skole

  8. #38
    Registered User WINNER-'s Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Karvina
    Age
    35
    Posts
    111
    ja uz mam 3 roky po skole ale nevadi dobry pokus jde poznat ze nemas mi totiz na to co odpovedet ptz to je pravda zalovnicek

  9. #39
    Registered User Demoslav's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    Slovakia
    Age
    34
    Posts
    36
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    Ale vyjadrim sa este k tym fakom. S tym banovanim mal grim pravdu, ale druha vec je ,ze ked si chcu 2 znami hraci na svojich pravych nickoch zahrat spolu na pube, tak je tu automaticky honenie bodov a ego boosting pre vacsinu ackarov...
    to si celkom zabil...kazdy pozname nejake nicky ktory hraju uz nejaku tu sobotu a nie su to uplne lamy. skladanie teamov je to ked si nejaky trolko zacne swapovat k sebe tyhto hracov. nikdy som sa nestretol s problemom ked dosli ja neviem hannak, sirka, art a neviem kto a povedali ze su spolu. ked som videl ze to je moc tak som odisiel z hry... ked su spolu tak si proste chcu spolu zahrat...

    mi netvrd ze ta tak velmi dojima plac emakov...

    ten system zakladania by sa mohol inak vazne zmenit. kadejaky fake nicker zaklada potom leavne lebo je host sak mozno nedaju req. aj moderatori by mali menej roboty lebo by nebolo tolko trapnych banov za hocico. napr zakladat by mohol len kto ma odohratych na botovi aspon 100 hier. to nie je tak vela aby to uplne odradilo novacikov.
    mozno by nebolo zle vyhradit jedneho bota na pub hry s odporucanim pre novacikov nech idu hrat tie. ktovie aky by to malo efekt sice...

  10. #40
    Registered User grimasko's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    slovakia
    Age
    31
    Posts
    624
    Demoslav, tu nejde o nejakych emakov, ale o to, ze ked sa postupne na jednu hru napoji 5 kamaratov (ziadny swap), tak proti sebe nenajdes 5 hracov, ktori chcu hrat.
    The greatest Tank!
    6.60
    Hidden Text click here to show

    6.59
    Hidden Text click here to show





    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    keby ies hrat dotu tak ta poznam
    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    a prve bolo zato ze som grimaskovy napisal ze je kokot MESIAC BAN NP VYLIZ MA
    Quote Originally Posted by Laryk
    já osobně jsem pořádně nevěděl předtím, co cm je, byl jsem v rámci možností skillově navrcholu

Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates