Results 1 to 6 of 6

Thread: regula ban

  1. #1
    Eurobattle.net Backer thenootz's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    OprescuVille
    Posts
    288

    regula ban

    am si io o nelamurire. cum e cu regula aia : nu a voie ban dupa votekick ?! sincer cand am auzit-o ig mai mai sa spal monitoru cu covalact de tara. pai si cum mai banezi atunci un noob clasic ?! iti intra intrun joc, baga feed la greu, il dai afara , logic, nu? doar doar mai ai o sansa, dar nu ban ?! pai si iti intra si in meciu urmator . se repeta situatiunea, iar kick , iar nu tu ban ?! in logica mea de platitor de impozite ceva nu se leaga.

    am observat ca am si un warn ( cadou de la logistik ) cu ceva reason votekick abuse. are vreo legatura ?!

    merci frumos.
    the nuts. cracker.

  2. #2
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Nov 2010
    Location
    RO
    Posts
    740
    Welcome to Romania .

    Vezi ca aici nu e One nuts. sau dai ban cum vrea pula ta ca esti marele archangel . Go on Darer daca vrei asa ceva.

  3. #3
    Simply The Best ! RaouL's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    LaLa Land
    Age
    33
    Posts
    3,627
    Tu cand ai inceput sa te joci DotA ai fost imba pro unstoppable ?

    Da, ai voie sa dai ban dupa !votekick in urmatoarele cazuri :
    - anti-game (nu antigame cum credeti voi, feed , e noob [distruge iteme, abuzeaza de share, merge la ei intentionat in baza si moare])
    - injuraturi grave (NU gen : prostule, dobitocule, handicapat [astea nu-s injuraturi])

    NU ai voie :
    - !banlast la user cu Gproxy , poate omu chiar o avut o problema.
    - daca omu e incepator (noob) lasa-l frate sa invete si el, in alte meciuri, cand il vezi da-i un !sd si kick din lobby, asta il determina sa-si faca alt cont si tot o sa intre in jocurile tale. Mai bine i-ai explica unde a gresit, ce ar trebui sa faca...

  4. #4
    Eurobattle.net Backer thenootz's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    OprescuVille
    Posts
    288
    nu eram mega pro etc., dar nici nu intram in rd ro pros/gods si din astea. ma duceam frumusel la noobs. oricum, ai o oarecare dreptate , ok am inteles. am intrebat pt ca in alte parti functiona sistemu de warn, si la 5/10 sau cat era stabilit, iti luai banul.

  5. #5
    Safelist Member
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Romania BT
    Posts
    916
    Quote Originally Posted by RaouL View Post
    Mai bine i-ai explica unde a gresit, ce ar trebui sa faca...
    problema primordiala de incapatinare a romanilor. nu ajuta cu nimic.
    There are moments in your life when you appreciate yourself. That is pride. But there are other moments in your life when, besides yourself, people appreciate you. That is fame.

  6. #6
    SuperHuman Smurf's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Edge of sanity.
    Posts
    5,734
    aveti bot updatat la ultimele standarde,de ce nu-l folositi la adevaratul potential?
    e atat de usor sa dai !sd si !balance + ca asa au fost publicele mereu,exista challenge pentru aia mai bunicei.

    "Liked by <insert unimportant value>,hated by <less important value>,respected by <everyone>"
    Smurf ®™

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates