Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 31 to 36 of 36

Thread: Cerere demote th3c

  1. #31
    Registered User
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Targu Mures
    Posts
    16
    "Abia astept ziua cand o sa fim la nivelul de profesionalism si de maturitate la care au ajuns ei. Pana atunci, fix felul asta de cereri o sa existe "

    Stii ce nick are cel mai renumit capitan de dota?
    Choke on the cock
    sa nu vorbim de cate rage leave dau ei, crezi ca dau ban cand fiecare ii cunoaste?
    hai compoartate ca un adult si lasa prostiile astea
    Last edited by Spoons^; 14th June 2011 at 11:41 PM.

  2. #32
    Safelist Member Masakary's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    38
    Daca tu consideri ca rage quiturile sunt ok, asta e absolut problema ta. Fiecare are standardele sale si ale mele sunt ceva mai ridicate ca ale tale.

    Eu nu cred ca ai fi tare fericit daca as iesi din jocul tau, posibil ducand la infrangerea ta. Nu-i asa ?

  3. #33
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    postura de capitan e mai mult decat a face pikuri, si sa spui care suport sa ia gaina... poti fi jucator de nota 10 daca nu ai stofa de lider, sau poti primi cel mai urat outpick si sa castigi meciul, pur si simplu teamplayul bine gandit (de capitan) si 2 warduri bine amplasate pot castiga un meci.
    cum zicea tay, nu exista pickuri slabe, doar pickuri bune jucate prost

  4. #34
    Registered User camban's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Craiova
    Age
    34
    Posts
    257
    funny funny funny... masakary cu bun simt .... funny funny funny !!!

    El e pro player, face Arcane boots pe suport, nu ia wards(mai tii minte?), in min 15 avea arcane boots si soul ring pe lion, daca nu ma insel(sa numai zic ca incepe cu reteta de soul ring)

    Ma bagai in seama ca e pacat ca tocmai el comenteaza cand nici macar c trb sa faca 1 amarat d suport nu stie. FUNNY FUNNY FUNNY.

    UITATE MA LA U SI LASA P ALTII!!!!

    Cand o sa ajungi la "nivelul" lui mym atunci sa incepi sa dai sfaturi pana atunci esti 1 alt amarat d player(ca noi) si daca nu iti convine ai sigur lvl2 si poti face chall cate vrei fara sa stai la mana altora. SALUT!!!
    Last edited by camban; 15th June 2011 at 03:34 AM.

  5. #35
    Safelist Member Masakary's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    38
    Cambane, pe tine te duce neuronul ala sau ai venit aici doar ca sa-mi arati ca n-ai progresat intelectual deloc ?

    Din cate imi amintesc eu (Si am o memorie acceptabila) acel joc era public, nu challenge (Deci practic puteam face ce vrea capatana mea), si se intampla acum ceva vreme, de ordinul lunilor, pe vremea cand faceam tranzitia de pe vechiul one pe ro; atunci cu adevarat nu stiam cu se mananca suportul, sau ce e ala un hard carry. Dar ai tu tupeul sa-mi spui in clipa asta ca nu mi-am invatat lectia de atunci ?

    Apropo, la faza cu mym ai dat cu bata in balta, ca de obicei. Fix aia era ideea mea, ca cei de pe ro (implicit si eu) nu suntem la nivelul alora si cu siguranta nu vom ajunge daca vom avea capitani surzi si fara bun simt. Dar asta e cu totul alta discutie si poate ai observat ca nu eu am inceput-o.

    Si daca as sta eu sa-ti numar greselile, taticule, nu m-as opri pana la pastele cailor, asa ca ori te sfatuiesc sa taci, ori sa mai incerci sa spui ceva mai inteligent decat "Daca nu-ti convine, pleaca". Fiindca cu mentalitatea asta nu faci decat sa ma enervezi
    Last edited by Masakary; 15th June 2011 at 05:37 AM.

  6. #36
    Registered User LOGiStiK's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Age
    19
    Posts
    4,108
    Nu ai organizat nimic, iar pickurile au fost cam fail.
    .warn

Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates