Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 15 of 36

Thread: Cerere demote th3c

  1. #1
    Safelist Member Masakary's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    38

    Cerere demote th3c

    1. Numele capitanului impotriva caruia doriti sa faceti Cerere pentru demote.
    - Nume : th3c
    2. Unde a gresit (dupa parerea dvs) si daca a facut-o in repetate randuri?
    - A facut fail pick, in ciuda sfaturilor pe care restul jucatorilor i le-au dat
    - A jucat practic tot meciul de unul singur, n-a venit 1 data sa ajute cand a fost chemat
    - Nu a coordonat meciul absolut deloc, a trebuit eu sa-mi asum responsabilitatea de capitan, el n-avea o treaba cu organizarea echipei
    3. Dovada dvs trebuie postata aici (Replays-obligatoriu-SS facultativ).
    - Replay

  2. #2
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    46
    1) fail picks? ok....cum zici u....
    2) cand o sa fie medusa erou de gang si nu de farm o sa iti pup picioarele
    3) am "incercat" sa coordonez jocul la`nceput...am vazut ca fiecare face ce vrea...nu mi`am mai batut capu (cel mai bun exemplu: prin min 20 - pana`n min in care am jucat team chiar daca aveam erou de farm - dupa un push pt al doilea turn...eu le`am zis b...si m`am retras...ei au ramas...au murit - normal - si au dat vina pe mine, oarecum insultandu`ma; cu o astfel de echipa nu avea rost sa`mi bat capul)
    si ca fapt divers, datorita faptului ca nu am stat cu ei am mai avut o sansa (chiar daca pugna a fost fail mid vs tiny....)

    in fine recunosc ca am facut putin antijoc (adik am facut ceea ce trebuia sa fac cu medusa - sa farmez) si pt ca nu`l suport pe masakary (am zis`o si o repet - e o curva). daca merit demote pt asta....nu sunt chiar atat de sigur....si ORICAND joc capitan (cu jucatori care sunt considerati de masakary noobi) contra lui ...oricand ca sa`i arat ca numai gura e de el

  3. #3
    Safelist Member Masakary's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    38
    Ce ar fi sa-l banati pentru o perioada mai lunga, ca vad ca tot nesimtit a ramas ?

  4. #4
    Safelist Member El.Grande.Oso's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Romania
    Age
    29
    Posts
    144
    medusa este erou care are nevoie de mult farm, nu trebuie sa vina la ganks /team-fights in primele 30/40/50 minute
    cat despre picks, daca ar fi sa ia demote toti pentru "fail picks" ar ramane maxim 10 "capitani" pe channel Romania

  5. #5
    Registered User .cass.'s Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    bucuresti
    Age
    34
    Posts
    96
    WOW ... Ce fail pick ... cum a luat lvl 2 :O :| ... in fine ... se va face dreptate oricum ...


    Eu Zic Demote !!!



    P.S. el.grande mai bn ai 10 capt capabili decat 100 care sa iti strice tot cheful ^^
    InSaNe







    Plugger Hater !

    Hidden Text click here to show

  6. #6
    Safelist Member Masakary's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    38
    @Elgrande : Daca te-ai fi uitat pe replay, ai fi vazut ca am avut 2 mari ocazii de a sparge midul, dar din pacate medusa era sus la farm si n-am putut sa facem nimic (Desi i-am zis sa vina, desigur)

    Si pe mine m-a deranjat faptul ca n-a ascultat 1 sfat din partea la restul cand a facut pickurile. Si nu-mi spune mie ca silencer e carry - poate doar daca e lasat 30 de min farm, asa cum am facut eu meciul asta.

  7. #7
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    46
    nu ma silencer nu e carry, e....nuj....ce e? ia invata`me masakary ce e silencer daca nu e carry? ))))))))))

  8. #8
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    Quote Originally Posted by .cass. View Post
    WOW ... Ce fail pick ... cum a luat lvl 2 :O :| ... in fine ... se va face dreptate oricum ...


    Eu Zic Demote !!!



    P.S. el.grande mai bn ai 10 capt capabili decat 100 care sa iti strice tot cheful ^^
    THAT'S BULLSHIT ))))))))))))))
    Masakary inteleg k ai fani dar se fac pur si simplu de ras.... nu e treaba mea daca primeste lvl 0,1,2,3 doar un singur lucru vreau sa spun...
    BULLSHIT !! ))))

  9. #9
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    46
    ar fi bun un lvl 3

  10. #10
    Safelist Member El.Grande.Oso's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Romania
    Age
    29
    Posts
    144
    nu mam uitat pe replay, din moment ce am fost in joc
    si nu ati avut decat o "sansa" sa spargeti midul, probabil te referi cand eu eram mort si voi restu traiati, dar aveam bani de buyback asteptam doar sa vad daca faceti push

    ai avut trilane vs techies, trebuia sa farmezi hex imediat nu sa faci vanguard si medalion, iar ceilalti 2 trebuia sa te lase singur si sa plece sa gankeze, mai ales dupa ce a murit tech de 2 ori

    o fi avut si el vina lui, dar un joc nu se pierde datorita unui singur factor, ci a mai multora; deci invatati sa va acceptati partea voastra de vina

  11. #11
    Safelist Member Masakary's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    38
    As vrea sa te invat eu bunul-simt, dar din pacate nu cred ca ar merge

  12. #12
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    46
    eu sunt nesimtit cu curvele....u esti curva => eu sunt nesimtit cu tine...in afara de tine (si de fanii tai) cine mai zice ca n`am bun simt?

  13. #13
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    46
    w/e deja o dau in spam cu o persoana cu care mi`am mai pus mintea o data si am avut numai de pierdut...hf
    sunt si eu curios de decizia adminilor

    p.s.: cine`i nesimtit acum?
    Last edited by pumeala; 14th June 2011 at 06:07 PM.

  14. #14
    Safelist Member Masakary's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    38
    Eu sunt foarte politicos, in comparatie cu tine

  15. #15
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    46
    riiight

Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates