Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 16 to 30 of 36

Thread: Cerere demote th3c

  1. #16
    Registered User T-Pain's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Clan Mineski
    Posts
    1,089
    Quote Originally Posted by Masakary View Post
    Eu sunt foarte politicos, in comparatie cu tine
    adevarat ! il cunosc de mult timp pe masakary de cand jucam pe one supp masakary

  2. #17
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Nov 2010
    Location
    RO
    Posts
    740

    Thumbs down

    Quote Originally Posted by pumeala View Post
    1) fail picks? ok....cum zici u....
    2) cand o sa fie medusa erou de gang si nu de farm o sa iti pup picioarele
    3) am "incercat" sa coordonez jocul la`nceput...am vazut ca fiecare face ce vrea...nu mi`am mai batut capu (cel mai bun exemplu: prin min 20 - pana`n min in care am jucat team chiar daca aveam erou de farm - dupa un push pt al doilea turn...eu le`am zis b...si m`am retras...ei au ramas...au murit - normal - si au dat vina pe mine, oarecum insultandu`ma; cu o astfel de echipa nu avea rost sa`mi bat capul)
    si ca fapt divers, datorita faptului ca nu am stat cu ei am mai avut o sansa (chiar daca pugna a fost fail mid vs tiny....)

    in fine recunosc ca am facut putin antijoc (adik am facut ceea ce trebuia sa fac cu medusa - sa farmez) si pt ca nu`l suport pe masakary (am zis`o si o repet - e o curva). daca merit demote pt asta....nu sunt chiar atat de sigur....si ORICAND joc capitan (cu jucatori care sunt considerati de masakary noobi) contra lui ...oricand ca sa`i arat ca numai gura e de el
    =) Deci pana acum 2 luni erai argatul lui VEGI , iar acum esti marele capitan ... Te supraestimezi buey copilule . Si faza aia cu curva ( doamne ce minte ai ) .

    Oricum e ceva la care te pricepi . ASSLICKER . Ti-ai luat unban de la DRG- , vad ca si begformercy se baga pt tine probabil ca pe asta l-ai lins pana-n stomac .

    W/E Nu ai stofa de Capitan . Si treaba cu dusa , daca ii trebuie farm puternic asta nu inseamna ca nu te poti misca de pe lane .

    Nu merita demote , dar trebuie sa isi vada comportamentul si varsta de 15 ani care il da de gol dupa toate aceste reply-uri.

  3. #18
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    Quote Originally Posted by orzyk View Post
    =) deci pana acum 2 luni erai argatul lui vegi , iar acum esti marele capitan ... Te supraestimezi buey copilule . Si faza aia cu curva ( doamne ce minte ai ) .

    Oricum e ceva la care te pricepi . Asslicker . Ti-ai luat unban de la drg- , vad ca si begformercy se baga pt tine probabil ca pe asta l-ai lins pana-n stomac .

    W/e nu ai stofa de capitan . Si treaba cu dusa , daca ii trebuie farm puternic asta nu inseamna ca nu te poti misca de pe lane .

    Nu merita demote , dar trebuie sa isi vada comportamentul si varsta de 15 ani care il da de gol dupa toate aceste reply-uri.
    deep throat !! )))))))))))

  4. #19
    Safelist Member Masakary's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    38
    Beg, inteleg ca esti prieten cu th3c, dar fi si tu on-topic

  5. #20
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    46
    asslicker ))) daca si eu sunt asslicker...........e clar ce gandire ai
    argatul lu` vegi ))))))) asta e si mai tare )))))))

    iar beg nu face decat sa rada de "inteligenta" catelusilor tai...atata tot...(btw e la fel de on-topic ca si ei si...ca si tine)

  6. #21
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    Il am la f list.. inseamna ca sunt prieten q el ?
    FMM THECU VIETII

    Masakary , th3c mai mult m-a suparat de cand il cunosc ... mai ales pe vremea cand era argatu lui vegi

  7. #22
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    46
    hai ma ce dracu....recunoaste ca te`am lins pana`n matz.....mai ales pe vremea cand eram argatu lu` vegi ca el ma punea sa te ling ca sa joace cu tine in echipa

  8. #23
    Registered User
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Targu Mures
    Posts
    16
    asta e cam thread facut aiurea, nu th3c ar trebui pedepsit ci tu care faci threaduri astea
    este fail pick cand cineva nu ia acelasi eroi fiecare joc?
    eo am luat techies in jocu ala si tu vorbesti de el ca face fail pick
    si cand vad ca scrii prostii gen ca medusa nu vine cu voi) tu cu silencer te credeai hard carry cand e medusa in joc....

  9. #24
    Safelist Member Masakary's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    38
    Ideea ca nu ii ia pe aia care trebuie - Uita-te la replay ca sa vezi cate sugestii i-am oferit, si el nu a tinut cont de niciuna.

    Faza cu techies - E problema ta, eu vorbesc de th3c si nu de tine

    Si cred ca tu esti chior de felul tau, sau doar vezi ce-ti place. Medusa TREBUIA (Si nu scriu degeaba cu litera mare) sa vina cu noi sa spargem midul. Sau in intelepciunea ta nemasurata, un hard carry trebuie sa farmeze 60 de min ca abia apoi sa vina cu restul echipei ?

    P.s : Daca ala e prea tantalau ca sa fie carry, normal ca m-am facut eu...cu vanguard si hex pe mine

  10. #25
    Registered User
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Targu Mures
    Posts
    16
    "Ideea ca nu ii ia pe aia care trebuie"

    El era capitan si ia ce eroi vrea el, daca nu iti place stai tu capitan si nu plange aiurea, si nea dat outpick daca vorbim de pick,despre th3c a venit de multe ori cu voi

    "Si cred ca tu esti chior de felul tau"

    Tu esti cel care a pierdut un joc si vii aici plangand si dand vina pe altii ca unu de trei ani, crezi ca este unu care na jucat un joc in care nu ia convenit eroi, sau un jucator anume,totusi nu vin toti cu post pe forum ca tine.

  11. #26
    Safelist Member Masakary's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    38
    Eu inteleg ca un capitan nu poate fi perfect, si cu siguranta un joc poate fi pierdut chiar si cu cele mai bune pickuri.

    Dar, cand vad cata lipsa de bun-simt si cata ingamfare are in el, nu pot sa trec cu vederea greselile pe care le-a facut. El a ignorat absolut tot ce am zis, si ma indoiesc profund ca toate sfaturile mele au fost gresite.

    Vezi mai sus parerea mea despre vederea ta - omul a inceput sa vina abia in late-game, asta insemnand +30 min, cand am inceput sa ne luam cafteala si era clar ca nu mai puteam tine baza doar in 4. In restul l-a durut fix in anus de ceea ce se intampla, ratand sansa sa castigam jocul cand se putea

    Apropo, daca nu imi place un anume capitan, pot trece cu vederea daca merita sau pot sa-i fac cerere de demote, asa cum vezi acum. Th3c cu siguranta nu se afla pe lista mea de preferati, si la vreo 13 victorii cu 33 de infrangeri (34 de fapt) pe care le avea, eu chiar cred ca nu-si merita gradul.

    Ps : Mentalitatea cu "Daca vrei sa iasa ceva bine, fa chiar tu" nu merge in cazul asta, fiindca este un joc de team, nu personal. Daca tu crezi ca poti tine un joc (de pro) de unul singur, ori esti excelent, ori pur si simplu cretin

    Edit : Si chiar daca nu si-ar lua demote, ban pentru limbaj tot si-ar lua.
    Last edited by Masakary; 14th June 2011 at 10:23 PM.

  12. #27
    Registered User
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Targu Mures
    Posts
    16
    ce ciudat ca nam vazut pe niciunu din mym sa vina cu post pe forum cand unu a dat fail sau a injurat unu....hmm interesant

  13. #28
    Safelist Member Masakary's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    38
    Abia astept ziua cand o sa fim la nivelul de profesionalism si de maturitate la care au ajuns ei. Pana atunci, fix felul asta de cereri o sa existe

  14. #29
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    46
    hahahahahaah )))))))))))))))) ban pt limbaj ))))))))))))))))))))))))) ia uimeste`ma acum...pe cine si cand am injurat? pe u? ca ti`am zis ca esti curva? curva = parsiv...in cazul de fata cel putin )))))))))))
    acum chiar vrei sa intru in replay si sa scot toate contextele in care u m`ai "atacat" pe mine cu jigniri? sau vrei sa`ti dau quote de aici de pe forum din thread`ul asta cu insultele catre mine (sau...mai nou...catre mama mea...care nu stiu ce legatura are cu jocul asta de dota...dar in fn)?
    continui sa ma uimesti cu fiecare prostie care`ti iese din degete....avea dreptate einstein...universul si prostia sunt infinite.....dar totusi s`a descoperit ca universul ar avea unele limite

    sau cine stie...tu chiar te`oi prostitua si d`aia te ataci asa tare
    Last edited by pumeala; 14th June 2011 at 10:47 PM.

  15. #30
    Uber Technician L.E.S.'s Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ROMANIA, Oradea
    Posts
    1,561
    +1 Masakary
    postura de capitan e mai mult decat a face pikuri, si sa spui care suport sa ia gaina... poti fi jucator de nota 10 daca nu ai stofa de lider, sau poti primi cel mai urat outpick si sa castigi meciul, pur si simplu teamplayul bine gandit (de capitan) si 2 warduri bine amplasate pot castiga un meci.

Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates