Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 15 of 22

Thread: ban smex,n3xr0

  1. #1
    Registered User colek736's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    czech
    Age
    33
    Posts
    129

    ban smex,n3xr0

    Prosim o ban techto hráču, zduvodu: Psal jsem na začátku že jdu mid a smex se mi tam nacpal a začal sproste nadávat viz.replay.a potom v prubehu hry za votekick od hrače n3xr0 ktery nedal svoji lajnu a musel si to asi nejak vykompenzovat . toto už je vrchol co se tady děje. diky

  2. #2
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    Nechce sa mi ucit, tak som si pozrel asi prvych 10 minut
    Tak smex ma proti sebe na mide traxu, ktora pride na linku s postavenym bracerom [a nicim inym ], v 6 minute ma o 400 zlata viac ako ona, miss napise az ked dopadne prvy hit na necrolyta a samozrejme manner ukrainskeho trestanca [nehovorim o tom, ze siel naked claymore, skapal, kupil druhu chicku sam pre seba, nechal ju v kruhu, claymore nechal doma a odportil bez vsetkeho naspat na linku, hh ]

    Ale colek imo uplne zbytocne provokujes

  3. #3
    Registered User colek736's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    czech
    Age
    33
    Posts
    129
    jako kdyby nedaly ten votekick tak to neřeším ,ale to už na mě bylo moc a jeste me flamovaly .....

  4. #4
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    ten votekick tam sice nemal co hladat, ale ked mas blbe reci typu "jak je na mide?" a "feeduj dalej" a podobne, tak sa nemozes cudovat, ze ta budu flamovat ^^

  5. #5
    Registered User Eph3dr1ne's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Bruntál
    Age
    33
    Posts
    198
    Ukrajinští trestanci jsou fajn....

  6. #6
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    BRNO
    Age
    34
    Posts
    47
    btw ta traxa an midu nic neudelala ....nechapu jak si na to dosel ;-) a ja jsem si stoupl na mid a typek zacne psat jak jde na mid on to ze sem trosku zanervil je normalni ale nebavi me takovy to hraci ten typek nic nehral a nevim co by hral na midu .ryhmak najdi si holku nebo bez ven nech to na adminech šašku ! (btw : to ze jsem nenapsal miss bylo tim ze dole jsme mel 3 hrace na ts :-) chytraku ) pa

  7. #7
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    třebíč
    Age
    33
    Posts
    51
    nedal svojí linku? kde žiješ? linka byla v poho srala se hra od tý doby co ty si snama nechodil a za destra si jen "farmil", pak si mi dal naschvál sféru protože si nebyl schopnej dat creepa když sem byl na lince já. A ani 1 si nebyl snama = ruin game když sme to nedávali proto votekick ... BYE...

    Quote Originally Posted by Rhymak^ View Post
    Nechce sa mi ucit, tak som si pozrel asi prvych 10 minut
    Tak smex ma proti sebe na mide traxu, ktora pride na linku s postavenym bracerom [a nicim inym ], v 6 minute ma o 400 zlata viac ako ona, miss napise az ked dopadne prvy hit na necrolyta a samozrejme manner ukrainskeho trestanca [nehovorim o tom, ze siel naked claymore, skapal, kupil druhu chicku sam pre seba, nechal ju v kruhu, claymore nechal doma a odportil bez vsetkeho naspat na linku, hh ]

    Ale colek imo uplne zbytocne provokujes
    Nevím co řešíš miss, když sme byli mi 3 na TS3... takže nevím co to hrotíš ... Undying + Necrolyte + kunkka

    Žádám o ban colka za ruin game = žádnej team play... měli navrchu dávno pušnuto a brečeli že tam maj 4 ... N/C
    Last edited by n3xr0; 11th June 2011 at 06:07 PM.

  8. #8
    Registered User colek736's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    czech
    Age
    33
    Posts
    129
    Hej smex nez začneš zase nervit tak se pls podívej na ten replay a uvidiš že sem psal že jdu mid a nikdo tam nestal !!!!!! a stejne to byla ztracená hra i kybych šel svama... votekick davej typkum co maj staty 10/50 .

  9. #9
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    BRNO
    Age
    34
    Posts
    47
    ja nikomu vote kick nedaval a navic dole hraly docela slusni hraci kdyby jsi nedelal schvalnosti tak te nekicknou

  10. #10
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    BRNO
    Age
    34
    Posts
    47
    jediny co ti mohlo vadit byl ten manner na zacatku inak jsi pak akorat ruinoval game :o) za manner sorry

  11. #11
    Registered User colek736's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    czech
    Age
    33
    Posts
    129
    Ruinoval to je vtipnééé

  12. #12
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    neviem preco hatujes mna, ved ja sa tu len bavim
    btw, typek pisal uz pri picku, ze chce ist mid, to si si nevsimol a bol si lenivy kliknut f12

    a ked ste boli 3 na TS, tak preco napisal ss mid ked vas traxa dole uz klatila?

    a myslim, ze ked pride na linku traxa s jednym bracerom, tak nie je VOBEC v pohode, ze ma za 6 minut o 400zlata menej ako ty... myslim, ze by nemala mat za 6 minut ani tych 400 dokopy, ale ked myslis, ze to je v pohode, tak gl

  13. #13
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    BRNO
    Age
    34
    Posts
    47
    lol chces rict ze netrpela ??

  14. #14
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    BRNO
    Age
    34
    Posts
    47
    mela mozna o 400 goldu vic pac kluci zapomeli na ts rict miss inak nemala absolutne sanci mít to co ja

  15. #15
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    BRNO
    Age
    34
    Posts
    47
    btw zastavas se typka co nemel po 15 min arcan orb dobre ty ;-) frajos

Page 1 of 2 1 2 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates