Results 1 to 6 of 6

Thread: Cerere UnBan bath0ry

  1. #1
    Registered User bathoryy's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    reghin
    Age
    43
    Posts
    19

    Cerere UnBan bath0ry

    Cerere UnBan bath0ry

    Imi pare rau ca nu am dovezi, dar sunt nou si nu vad nici dovada pentru ce am fost banat!
    Doar ata stiu ca am fost banat de Broken_Angel pe data de 2011-06-03 reason leaver!
    Domniilor.. daca intr-o partida 5 vs 4 (eu fiind in cei 4) cu doi afk care stau la fantana, si eu ies si primesc ban, macar as dorii sa vad dovada!
    Si apropo de ce sunt domnii moderatori pe room? Sa se joace? Sa chatuiasca cu prietenii lor particulari? Si un jucator nou ca mine care nu prea stie cum si ce sa nu fie bagat in seama pt ca nu-i "Godlike" ca ei?
    Sper ca macar aici sa-mi raspunda unul din acei ocupati domni!!

    Respect

  2. #2
    Registered User
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Romania
    Posts
    135
    prietene pt ce crezi ca exista aceste 2 sectiuni pt cereri de ban si unban ? crezi ca sta moderatoru sa iti asculte tie baliverenele fa cerere de unban/ban pune dovezi ss/replay si asteapta un raspuns care deobicei vine in 24 de ore chiar mai devreme, si citeste regulile ai comanda !ff daca restu nu dau asteapta sa se termine jocu, dar nu mai iesi asa ca iei ban pe buna dreptate

  3. #3
    Simply The Best ! RaouL's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    LaLa Land
    Age
    33
    Posts
    3,627
    Cererile de unban fara dovezi solide, nu-s valabile.

    1. Poti cauta replay-ul pe [url]www.ro-dota.com[/url]
    2. Astepti 7 zile de la data banului si revii cu un raspuns in acest topic.

  4. #4
    Registered User bathoryy's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    reghin
    Age
    43
    Posts
    19
    Mersi

  5. #5
    Registered User bathoryy's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    reghin
    Age
    43
    Posts
    19
    [url]http://www.ro-dota.com/ro-site/game.php?gameid=4339[/url]
    Na uite si dovada ca am dreptate.. deci in echipa noastra deja era un leaver.. si un afk.. Imi pare rau pentru cei care poate sa joace dota numa in avantaj!!! Si cateva minute bune cum era acolo conteaza!..
    Apropo Raoul... iti multumesc ca mi-ai raspuns.. dar de ce trebuie sa astept o saptamana.. banul a venit in cateva minute de la un copil de 17 ani, care nu suporta sa nu castige 5 vs 3!
    Daca era baietas, dadea pauza fiind host.. si macar era un switch ceva.. nu dupa ce ies si eu da switch sa ma i-a saracu niste iteme!
    Nu zic ca nu erau mai buni, doar ca nu era deloc Fair Play in jocu ala!

  6. #6
    Safelist Member DRG-'s Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bacau
    Age
    33
    Posts
    3,117
    In situatiile de genul, poti da ff sau stai pana sa termine adversarii. Nu trebuie sa iesi . Asteapta 7 zile pana expira perioada banului si posteaza o alta cerere de unban.




    https://www.youtube.com/user/DrG2bad >>>>>>> Check out Pubbing with DRG and some game casts. Like subscribe & enjoy !

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates