Results 1 to 2 of 2

Thread: ??? ---> MiZiGe <--- ???

  1. #1
    New User
    Join Date
    May 2011
    Location
    Plzen
    Age
    38
    Posts
    2

    Exclamation ??? ---> MiZiGe <--- ???

    1. T3ron^s_Plague

    2. Vyňato z Ebnet Banlistu :

    Username / Reason / Link 1 / Admin / Type / Info / Date / Expires /

    T3ron^s_Plague / Bad Mannered / Link 1 / MiZiGe / Banned / ?NIC? / 04-06-2011 / 07-06-2011 /

    3.
    Nevím o nikom,ničem,za co,kdy,proč,jak,kudy kam ??? Mizige,při vší úctě,jsi sice hodný,že jsi mi dal ban jen na 4 dny , ovšem ja od mého unbanu od Lorda (po 1,2 roce) neměl jaksi s nikým žadý problém.

    A co je důležitější už vůbec ne s tebou.Btw,hledal jsem se v Sub-Forums : Bany a Unbany,a jediné co jsem našel,byla má stará žádost o unBan,vyřízená Lordem,či-li už vůbec nejsem v 'Bad Manners reports ' .

    Ban mám od dnešního dne 4.6.2011 (či-li locklí account),ale prosimtě,já teď přišel z práce jak jsem tedy mohl něco udělat xD?Jasně mohlo to býti za starší věc,a jestli ano ... kde je stardantní žádost s mím hříchem a s příslušným infem,nějaká data sakra !?

    Je taky možné,že někdo používá můj account (0,05% šance) ,je třeba ho tedy natrvalo LOCKNOUT než dostanu IP perma ban navždy .

    Žádám tě MiZiGe spíše tedy o pomoc/info než unBan,ty 4 dny si za 'Áčko' klidně odsedim v žaláři,pokud jsou oprávněné.Ale vážně,mám naděláno v kalhotách - co se sakra děje ?

    Za hlp předem děkuji Cz/Sk teame , T3ron .
    Last edited by T3ron^s_Plague; 4th June 2011 at 06:28 PM.

  2. #2
    Registered User LordDevil's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Kosice
    Posts
    1,730
    urcite sa vyjadri ani ja neviem o co islo ale co viem nepatris do skupiny problemovych
    http://beta.eurobattle.net/staffuserbars/svissuesmod.png

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates