Results 1 to 5 of 5

Thread: unban IV_ME

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    May 2011
    Location
    CZ
    Age
    35
    Posts
    7

    Thumbs down unban IV_ME

    BAN:Klerik Unban : IV_ME
    Padl sem pred koncem vyhrané hry, chyba s wifi.::říkal prý že ban nedá a pak najednou dal. Asi neunesl prohru. Rád bych si večer zahral tak pls unban.(Zabiják zrloku dosvědčí)

  2. #2
    Registered User
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    FM
    Age
    24
    Posts
    12
    Tady Zabijakzrloku .Hrali sme peknou hru.
    Očividně sme už v mid game vedli s šli jsme final push. Když v tom Lycan ( IV_ME) padl. Ten Silencer ( Klerik ) napsal pohoda. .nebannu ho. Šli jsme tedy push a ja řekl , že s ním zahrajeme. Protože byl lycan zlehka feedly tak klerik to neunesl a zacal nadavat ze nas zabanuje atd... úri další akci sme pozili opet lycana a on to neunesl a zabanoval ho. Pořád spamoval at totho nechame a rozhanel se bany atd. Nvm jak je to přesně s leaverem, ale vždy když někdo padne tak se může hrát. Záleží jestli to ten tým zvládne. Jelikož jsem byl jediný kdo se bavil s Klerikem ve hře tak si myslel, že ho ovládám já. Dal tady taky replay do BAN sekce na mě. Nvm kde ma důkaz , že jsem ho hrál já... Když se podíváte na přiložený replay, uvídíte to všechno a ještě taky jak celou hru nadával jejich slabšímu hráči ( PupekCZ), přitom sem s ním hrál minulou hru a byl naprosto v pohodě. Myslím si, že takoví hráči jako Klerik akorát ničí zábavu a dobré hrací prostředí ( třeba oproti Gareně ) na CZ/SK

  3. #3
    Registered User
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    FM
    Age
    24
    Posts
    12

    Zabijakzrloku

    tady ještě přikládám replay.

  4. #4
    Registered User
    Join Date
    May 2011
    Location
    CZ
    Age
    35
    Posts
    7

    Thx

    Díkyy za ten replay...A doufám že za unban mam tu prví učet a nechci jich delat mordy.

  5. #5
    Registered User LordDevil's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Kosice
    Posts
    1,730
    unbanned
    http://beta.eurobattle.net/staffuserbars/svissuesmod.png

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates