Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4
Results 46 to 60 of 60

Thread: a.k.aFinlandia ban

  1. #46
    Registered User
    Join Date
    Apr 2011
    Age
    34
    Posts
    50
    Hele, vymejšlej si co chceš, nech vymejšlet mě co chci, admini řešej jen to, co je podložený, všechny repy sou na dotabotovi, tak neřeš co je a není pravda, buď to podlož, vyvrať nebo nech ležet... Já sem dal, co mám a co sem screenul, teď dej buď svoje, a nebo piš dál nic neřešící OT..

  2. #47
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    32
    Posts
    515
    Quote Originally Posted by cyrnix View Post
    icetea to nedas..jasne, tak jestli budes vytahovat veci na nekoho z nas, vytahni je i na sebe a ostatni.. kazdopadne nerikam, ze ma za ally chat bejt ban, jestli sis vsimnul jen rikam, ze to zrovna taky nejni chovani..ale mozna se pletu

    jsem sam zvedavej, jak tohle dopadne, ale myslim, ze by komunite prospelo, kdyby to tu bylo na nejaky urovni a kazdej chudak, co prohraje, newhispovat..at se nauci chovat a hrajou...a nebo whispovat, ale at se chovaji
    Najviac by komunite prospelo keby ste tu nevytahovali na forum uplne kktiny ktorymi zaberate cas moderatorov ked uz chces pisat o komunite.
    Komunite by tak isto prospelo keby si neprispieval na forum iba ked chces ban alebo unban.Ale zapajal sa aj do inych aktivit.
    A posledny bod hrac co ma na xpame nick rok bude pisat o komunite (ako spolocnosti ludi ako takej)Pricom dotu ma uplne na haku a neprispieva nicim na jej zlepsenie toto si chcel povedat ?.

    nemam iceteu bohvie ako v oblube ale co sa tu snazis nanho nasit aj s tvojim kumpanom ma nenechalo chladnym.

  3. #48
    Registered User Ibalgin's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bratislava
    Age
    37
    Posts
    314
    Quote Originally Posted by Nezmysel View Post
    keby si neprispieval na forum iba ked chces ban alebo unban.
    +2

  4. #49
    Registered User
    Join Date
    Apr 2011
    Age
    34
    Posts
    50
    Quote Originally Posted by Nezmysel View Post
    Najviac by komunite prospelo keby ste tu nevytahovali na forum uplne kktiny ktorymi zaberate cas moderatorov ked uz chces pisat o komunite.
    Komunite by tak isto prospelo keby si neprispieval na forum iba ked chces ban alebo unban.Ale zapajal sa aj do inych aktivit.
    A posledny bod hrac co ma na xpame nick rok bude pisat o komunite (ako spolocnosti ludi ako takej)Pricom dotu ma uplne na haku a neprispieva nicim na jej zlepsenie toto si chcel povedat ?.

    nemam iceteu bohvie ako v oblube ale co sa tu snazis nanho nasit aj s tvojim kumpanom ma nenechalo chladnym.
    Argumentovat tím, co by komunitě prospělo a neprospělo, můžeš v každým ban/unban topicu... Ta možnost je tu pro všechny, teda ji všichni můžou využít, tak nezkoušej přidávat rádoby příspěvky na úrovni... A řešit kdo tu jak dlouho hraje? Jen od doby ladderu mám odehranejch cca 370 her, nezkoušej tu ze mě dělat lamu, která včera přišla..(nehledě na to, že i v tom případě bych měl nárok na psaní na fórum a hlášení bm)

    edit: když nemáš IT v oblibě a nemáš potřebu se ho nijak zastávat, a chceš tu vytahovat kdo čím a jak komunitě doty prospěl, hoď to do všech ostatních ban, unban, bad manner topiců, hodí se to tam úplně stejně jako sem..
    Last edited by Osl1c3k; 21st May 2011 at 03:21 AM.

  5. #50
    Registered User
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Trutnov
    Age
    38
    Posts
    30
    ..ja bych se drzel tematu.. vy si teda myslite, ze takovyhle zpravy jako /w viz prilozenej printscreen po hre je ok a melo by to zustat bez postihu?
    Last edited by cyrnix; 21st May 2011 at 05:16 AM.

  6. #51
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    32
    Posts
    515
    podla mna by sa tu nemala zalovat kazda picovina OSLICEK daj si facku otoc sa a daj si dalsiu.Pises ban request za jednu spicenu nadavku si asi chory na mozog v kazdej jednej hre je jedna aspon jedna nadavka .Asi enchapes ze emocie patria k tej hre a pozri sa co si pisal v hre do all chatu si ho provokoval podla man budes este rad ak nedostanes ban ty.
    jo mas odohratych 350 hier na laderu si KING .
    Hidden Text click here to show

    (etc narazam nato ze niektory ludia tu uz hraju 6,5,4 roky a nikdy sa takke picoviny neriesili)

  7. #52
    Registered User
    Join Date
    Apr 2011
    Age
    34
    Posts
    50
    Podle mě admini měli důvod založit thread pro reportování bad mannerů, btw podívej se na předchozí request/y tady, a pak si dej facku ty a dvakrat se otoč.. A jestli dostanu ban za nice hook, tak rozhodně ne podle pravidel.

    Tys tu začal vymejšlet blbosti o nováčkách a prvním roce, hraju tu tři roky, jen od doby ladderu mám odehráno tohle, za nováčka se nepovažuju.. A je mi naprosto ukradený, co si o tom myslíš ty

  8. #53
    Safelist Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Slovakia
    Posts
    462
    Quote Originally Posted by Luke_L View Post
    [url]http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=21884[/url]

    (17:48) Oslicek: nice hook
    (17:51) a.k.aFinlandia: thx
    (18:12) a.k.aFinlandia: ach
    (18:25) Oslicek: ty si ten, jak posledne mel keci, ze hraje v tymu s lamama?

    tohle ti prijde v pohode?jasne, ze to neni duvod, aby mu nadaval, ale takova provokace, to je dost ubohe :-)
    luke na hrad :d

  9. #54
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    doma
    Posts
    45
    tak oslicek je starej provokater, uz sem s nim bohuzel mel i tu cest hrat a cist ty jeho radobydrsny provokace

    ale ze jeste po ty provokaci reportne tohle... no i taci mezi nama (bohuzel) jsou ;]

  10. #55
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Oslicek jedna vec, keby da matka tereza report iceovi to berem, od teba dost ironicke. Druha vec, neviem co ta viac stve, ci to ze to hra ovela lepsie ako ty, alebo sa len snazis vyuzit mozno reportu. Pride mi dost vtipne, ze ked niekto vyprovokuje, nasledne ocakava ze mu niekto bude zato nadavat a potom to da na forum. Skuste sa aspon raz v zivote trochu uvedomit a nedavat na to forum fakt kazdu kktinu.

    Ak uz niekto screenuje aj whispy to len dokazuje ako je low. Pretoze BM je porusenie pravidiel na channely alebo v hre. Na whisp sa to vobec nevztahuje a predsa, ked ta tak velmi urazal, existuje command /ignore , ale na to by si musel mat aj trosku rozumu naviac...

  11. #56
    Registered User
    Join Date
    Apr 2011
    Age
    34
    Posts
    50
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    Oslicek jedna vec, keby da matka tereza report iceovi to berem, od teba dost ironicke. Druha vec, neviem co ta viac stve, ci to ze to hra ovela lepsie ako ty, alebo sa len snazis vyuzit mozno reportu. Pride mi dost vtipne, ze ked niekto vyprovokuje, nasledne ocakava ze mu niekto bude zato nadavat a potom to da na forum. Skuste sa aspon raz v zivote trochu uvedomit a nedavat na to forum fakt kazdu kktinu.

    Ak uz niekto screenuje aj whispy to len dokazuje ako je low. Pretoze BM je porusenie pravidiel na channely alebo v hre. Na whisp sa to vobec nevztahuje a predsa, ked ta tak velmi urazal, existuje command /ignore , ale na to by si musel mat aj trosku rozumu naviac...
    Neštve mě, že to hraje líp... vlastně sem s ním už parkrát hrál a nikdy neprohrál, takže ne, neštve Co mě štve sem napsal v reportu, asi tak... A pochopitelně, že ten příkaz existuje a vím o něm, ale nikdy to nebyl důvod promíjet takový chování.

  12. #57
    Registered User
    Join Date
    Apr 2011
    Age
    34
    Posts
    50
    Quote Originally Posted by muhammat View Post
    tak oslicek je starej provokater, uz sem s nim bohuzel mel i tu cest hrat a cist ty jeho radobydrsny provokace

    ale ze jeste po ty provokaci reportne tohle... no i taci mezi nama (bohuzel) jsou ;]

    Tvůj nick vidím poprvý a na mejch provokacích není nic drsnýho, reaguju jen na lidi, který maj tendence tyhle věci začínat... A kdo mi tu bude trvrdit, že to Ice Tea nedělá, tak si nevidí do huby. Rozdíl je v tom, že já se nesnižuju k ubohýmu nadávání..

  13. #58
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    doma
    Posts
    45
    to mas pravdu, ze se nesnizujes k nadavkam, ale tak manner nejsou jen nadavky. Rozumny clovek dokaze urazit bez nadavek o dost vic nez s nadavkama. btw. provokace a nasledny trest, to sou metody (nejen) rezimu 48-89, k tomu by se nemelo vracet ;]

    tak icetea se o hodne zlepsil v chovani oproti drivejsku (tak ale stale to neni ono no - taky obcas provokace, povysovani nad vsechny a takovy ty dota manner klasiky + ty jeho detinsky vyzvy 1v1, to uz na xpamu dlouho nebylo)
    Last edited by muhammat; 21st May 2011 at 01:36 PM.

  14. #59
    Registered User IcetEA_to_nedas's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    slovakia
    Age
    30
    Posts
    458
    muhammat, nevyzývam na 1v1 každého proti komu prehram :-) ale proste nevieš o čo ide.. posledne 3 hry ma dal bol s teamom (áno, raz aj ja zahrali ste pekne necakali sme taky cw pick na rd ci co to bolo) a stále provokoval/i .. tak som chcel s nim dať len 1v1 nič viac lebo je pan keď dvaju v 4 pub ...
    a bolo by na čase, aby osličkovi konečne niekto otvoril oči lebo fakt sa tu hra na elitu acka
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    ani ta nezdvyhnem
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    (no napiste na mna koment hatery)

    (46:22 / [Allies]) Hladny_Medved: ten boyy je kurva skillerska
    (46:27 / [Allies]) Hladny_Medved: ja som to tusil ze to otoci...


  15. #60
    CZSK 1337 streamer oB.Sweety's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Czech Republic
    Age
    34
    Posts
    656
    Nikdy bych necekal ze se budu zastavat Iceteaho ale popravde...ty si fakt mimo
    Hidden Text click here to show
    ..

    dal sem si tu praci a nasel sem si replay te hry, protahl sem ho parserem, procetl sem si chat..
    a jediny co vidim je provokace provokace a provokace.. nedelas nic jineho nez do nej ryjes bez duvodu, dokud se ti nepodari ho vyprovokovat.. takze se nediv.. na diskotece bys za tohle dostal po hube,v praci eventuelne taky, ve skole poznamku za drzost a tady te proste poslal do prdele..

    mozna ze se nesnizis k nadavani, ale psychicke vydeptavani je svym zpusobem dokonce horsi..
    so:
    An eye for an eye, will make us all blind.

    Mahátma Gándhí

Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates