Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 31 to 45 of 60

Thread: a.k.aFinlandia ban

  1. #31
    Registered User IcetEA_to_nedas's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    slovakia
    Age
    30
    Posts
    458
    počuj oslicek, napíšeme mizigemu nech skontroluje chat v lobby (vraj to dokáže no a nebol by to problem) a ak som v tom lobby nenapísal ani 1 SLOVO tak dostaneš perma ban na xpam a už sa tam v živote neukažeš ok?? čo si to za idiota, vymyslieť si taketo niečo? že som ti nadaval v lobby ked som bol afk?XDDDDD a zistil som niekedy v 10 minute že ty vôbec hras
    platí?
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    ani ta nezdvyhnem
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    (no napiste na mna koment hatery)

    (46:22 / [Allies]) Hladny_Medved: ten boyy je kurva skillerska
    (46:27 / [Allies]) Hladny_Medved: ja som to tusil ze to otoci...


  2. #32
    Registered User Ibalgin's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bratislava
    Age
    37
    Posts
    314
    osliku mne to neleží nikde, ja som len rozčarovaný, že aký hate musíš pestovať voči nemu, že toto dokážeš vôbec reportovať Takže ty si dostal ban na 3 dni za jednu nadávku skrze whisp? RLY?

  3. #33
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    Oslicku, ty si fakt debil.

    Hidden Text click here to show

  4. #34
    Registered User
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Trutnov
    Age
    38
    Posts
    30
    icetea to nedas..jasne, tak jestli budes vytahovat veci na nekoho z nas, vytahni je i na sebe a ostatni.. kazdopadne nerikam, ze ma za ally chat bejt ban, jestli sis vsimnul jen rikam, ze to zrovna taky nejni chovani..ale mozna se pletu

    jsem sam zvedavej, jak tohle dopadne, ale myslim, ze by komunite prospelo, kdyby to tu bylo na nejaky urovni a kazdej chudak, co prohraje, newhispovat..at se nauci chovat a hrajou...a nebo whispovat, ale at se chovaji

  5. #35
    Registered User IcetEA_to_nedas's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    slovakia
    Age
    30
    Posts
    458
    pozri sa cyrnix, ja nezvyknem whispovať každému kto ma dá....on proste priložil screen kde som mu už napísal čo si o nom myslim, predošle 2 whispy som sa ho slušne spýtal, či ide to 1v1 on mi odpíše "" a založia si novú hru... mal som chuť ti to napisať a keby do mňa neje*** v hre tak mi je to jedno a neriešim ani žiadny duel..
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    ani ta nezdvyhnem
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    (no napiste na mna koment hatery)

    (46:22 / [Allies]) Hladny_Medved: ten boyy je kurva skillerska
    (46:27 / [Allies]) Hladny_Medved: ja som to tusil ze to otoci...


  6. #36
    Registered User
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Trutnov
    Age
    38
    Posts
    30
    ..tak jen to napiste mizegemu jestli to vytahne, tak vytahne, jakej ma oslicek screen.. neudelal to v photospohu a oslicek dostal ban na 3 dny za neco, co napsal svymu kamosovi.. proste fakt me zajima, jakym metrem se tu meri i kdyz sweety uz to castene minule ukazal kdyz oslikovi dl ban za kec o jeho kamosvi :-D

  7. #37
    Registered User IcetEA_to_nedas's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    slovakia
    Age
    30
    Posts
    458
    cyrnix, ty asi nevieš o čo ide mal by si si tento topic ešte raz prečítať od prvej strany...luke mu napísal že začal provokovať správou do all-chatu "nice hook" a on na to odpíše že v porovnaní s tým čo písal PRED HROU V LOBBY je to nič...PRED HROU? SAK JA SOM BOL AFK už to pochop..ten whisp som mu napisal PO hre...nie PRED get it?
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    ani ta nezdvyhnem
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    (no napiste na mna koment hatery)

    (46:22 / [Allies]) Hladny_Medved: ten boyy je kurva skillerska
    (46:27 / [Allies]) Hladny_Medved: ja som to tusil ze to otoci...


  8. #38
    Registered User
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Trutnov
    Age
    38
    Posts
    30
    ..jasne icetea, takze kazdymu newhispujes, jen kdyz si s tebou nechce dat 1v1 po prohrany hre, tak se chovas "nevhodne"..rozumim ..v tom pripade je vsechno v poradku jo a...1v1 se totiz ukaze, jak umis hru, ktera se hraje 5v5 a kde krome tech 1v1 dovednosti je dulezity predesim 5v5 dovednosti..

  9. #39
    Registered User
    Join Date
    Apr 2011
    Age
    34
    Posts
    50
    Přišel Snip, paráda..

    Ibalgin: Nepěstuju nic, prohraješ hru, musíš to snýst, nemáš důvod ani právo komukoliv whispovat nadávky, tím spíš ještě po hře... Btw dostal sem 3 dny ban za slovo "šukat", v requestu na ban/demote, kterej sem založil pro Sweetyho, shodou náhod od něj..

    Ice_tea: Hodil sem do topicu všechno co mi vadí a co přijde/nepřijde jako postih není moje pravomoc..

  10. #40
    Registered User
    Join Date
    Apr 2011
    Age
    34
    Posts
    50
    Quote Originally Posted by IcetEA_to_nedas View Post
    cyrnix, ty asi nevieš o čo ide mal by si si tento topic ešte raz prečítať od prvej strany...luke mu napísal že začal provokovať správou do all-chatu "nice hook" a on na to odpíše že v porovnaní s tým čo písal PRED HROU V LOBBY je to nič...PRED HROU? SAK JA SOM BOL AFK už to pochop..ten whisp som mu napisal PO hre...nie PRED get it?
    teda chceš říct, že tím "nice hook" sem tě asi v 15. minutě vyprovokoval k tomu, abys mě o 30 minut pozdějc whispoval, že sem zkurvená lama a ať du honit body, protože sám nic nedávám? Tak to pak jo.. To už rozhodně není proti pravidlům

  11. #41
    Registered User
    Join Date
    Apr 2011
    Age
    34
    Posts
    50
    btw - už jenom to, kolikrát si mi nadával v tomhle topicu, stojí za řešení tvýho, jestli se tomu vůbec tak dá říkat, manneru...

  12. #42
    Registered User IcetEA_to_nedas's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    slovakia
    Age
    30
    Posts
    458
    Quote Originally Posted by Osl1c3k View Post
    Vzhledem k tomu, co psal před začátkem hry v lobby, to nebyla ani zdaleka provokace, a rozhodně ne bad manner..
    osliček, toto nezahovoríš...ok ja to všetko berem ale prečo si napísal takúto p***vinu? mal si za potreby vymyslieť si niečo na mňa? lebo ti postupne keď si zapol mozog napadlo že to čo na mňa v skutočnosti (ne)máš nestačí? xD gj
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    ani ta nezdvyhnem
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    (no napiste na mna koment hatery)

    (46:22 / [Allies]) Hladny_Medved: ten boyy je kurva skillerska
    (46:27 / [Allies]) Hladny_Medved: ja som to tusil ze to otoci...


  13. #43
    Registered User
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Trutnov
    Age
    38
    Posts
    30
    ...asi to oslik vystihnul... nebo chces, abych ti to taky napsal? nehadejte se kluci, tenhle chat je jen jako takova omacka, myslim, ze admini jsou natolik schopny, aby tohle posoudili..

  14. #44
    Registered User Ibalgin's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bratislava
    Age
    37
    Posts
    314
    čo som si ja prečítal a viem, bolo to trošku inak np, nech si túto šaškárňu prečítajú modi GL & HF.
    Aj tak je zajtra koniec sveta, takže cia

  15. #45
    Registered User IcetEA_to_nedas's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    slovakia
    Age
    30
    Posts
    458
    osliku ak si na mna vymysliš špinu čo sa nestala a za tym si stojim že sa NESTALA tak nadávať musím, promíň..to je to iste ako by som napisal že ty si mi ako odpoveď na môj whisp že máš isť honiť body napísal že moja matka je ***** ale tesne po tom som vypol w3 a nenapadlo ma to scrennut, lebo som vtedy ešte fakt netušil že si az tak tupý (to nie je nadávka) že to sem postneš
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    ani ta nezdvyhnem
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    (no napiste na mna koment hatery)

    (46:22 / [Allies]) Hladny_Medved: ten boyy je kurva skillerska
    (46:27 / [Allies]) Hladny_Medved: ja som to tusil ze to otoci...


Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates