Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 16 to 20 of 20

Thread: !balance

  1. #16
    Registered User Pabil's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    -
    Age
    36
    Posts
    289
    celkom mi uniklo preco ze ci neni vola alebo je problem ten prikaz spravit =)
    Nevadi ze neviem hrat dotu, hlavne ze mi chuti pit .

  2. #17
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    Quote Originally Posted by phil.ivey. View Post
    #12 1.Ak chce niekto huntit staty, tak proste !balance neda.
    co to je za argument vsak jesi chcu hrat balance tak ho host da a hraju jesi neda tak pudu do jine hry s balance..
    2.Najde sa kopa ludi, ktori maju omnoho menej bodov a su skillovo vyssie ako hraci v ranku nad nimi.
    to by melo teoreticky platit jen u u s nizkym/zadnym poctem her, a stejne si nemyslim ze by to bylo dulezite.

    proste balance >>>> soucasna situace bez balance kde si skupinky homousku jen owni pub presne jak pise nekdo nademnou
    Precitaj si bod 3. predtym ako budes hodnotit moje "argumenty".

    A nie, neplati to len u hracov s malo hrami, ja napriklad casto hravam na skype s kamosom a jeho 3 spolubyvajucimi, ktori ani nevedia kde sa nakupuju niektore itemy a tak 3 z 5 hier pri kazdej smrti chlascu... A za kazdu takuto hru pridem o +-20 bodov... Bezne som v rebricku niekde okolo miesta 4000-6000 a aj ked mi to mozno niekto bude vyvracat [diky ] tak viem, ze som skillovo vyssie...

    Proste : Zda sa ti hra imbalanced? Chod hrat inu...

  3. #18
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    sda
    Age
    78
    Posts
    14
    davat jako priklad extremni priklady je fakt super. takovy problem co tu resis nastane ve zlomku her, porad nechapu cemu by to vadilo. sak kdyz nechces hrat balance tak to proste nedas o co de

  4. #19
    Registered User
    Join Date
    Apr 2010
    Age
    31
    Posts
    118

    Lightbulb

    phil chces trapny prikaz na balance, cotak si zalozit hru a naswapuj si balance sam

  5. #20
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    sda
    Age
    78
    Posts
    14
    aneb proc delat veci jednoduse kdyz to jde slozite ze

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates