Results 1 to 7 of 7

Thread: cerere ban [O.x]

  1. #1
    Registered User dark_mind's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Constanta/Tulcea
    Posts
    27

    cerere ban [O.x]

    Numele jucatorului [O.x]
    Motivul pentru care este acuzat : Leave
    Dovezi :[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/580/wc3scrnshot050811005136.jpg/][/URL]
    direct link:
    [url]http://img580.imageshack.us/img580/3707/wc3scrnshot050811005136.jpg[/url]
    Informatii suplimentare : leave dupa death

  2. #2
    Registered User [O.x]'s Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    38
    ploaie majora = modem down, poate nu te uiti pe geam ce se intampla afara...e de asteptat sa iti cada internetu.....se mai intampla....dupa 5-6 meciuri consecutive care le-am jucat si hostat..ce te face sa crezi ca ieseam intentionat ?

    felicitari..ai facut o cerere de banare...acum dute si cere lvl 2 pe bot !
    Last edited by [O.x]; 8th May 2011 at 01:30 AM.



  3. #3
    Registered User dark_mind's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Constanta/Tulcea
    Posts
    27
    Nu este prima abatere + nu erai singurul din buc ...cum de ai cazut numa tu nu stiu si doua jocuri la rand
    (da stiu si cand ai zis ca ai luat wc3 critical error asta la jocul de dupa )


    LE:
    repede ai sarit tu cu gura dani :P ,....in fine ....sa ivit sa fie exact dupa death ...si apoi am mai auzit de la cineva ca cica a mai dat un leave si dadea vina pe wc3 critical error ....ce sa mai crezi ?

    deci ...rezolvati problemele cu PC'ul ca nu cred ca a fost numa de la vreme
    Last edited by dark_mind; 8th May 2011 at 04:12 AM.

  4. #4
    Eurobattle.net Backer thenootz's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    OprescuVille
    Posts
    288

    Talking

    si din jocurile mele a picat astazi . una cu dropout la time ping si alta direct w3 crash. acum omuletu mi-a explicat de la inceput ca s-ar putea sa ii pice. ce-i drept nu pot asocia leave-urile lui cu pierderea jocului sau ca fiind ulterioare unui death in-game. eu personal nu l-am banat, am pus-o pe seama conditiilor meteo nefavorabile din capitala din seara asta ( 8/5 )
    insa : o.x , rezolva-ti problema dupa cum te-am sfatuit si in joc, nu e normal sa iei crash una doua in fiecare meci. reinstaleaza jocul cum trebuie, registry, nu copy paste-uri ieftine, si verifica-ti si hdd-ule de ceva erori, eventual o temperatura prin pc. sunt mai multe cauze.

    eu zic sa nu il banati , inca mai da-i o sansa dark .

  5. #5
    Registered User
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    38
    il cunosc pe ox de cativa ani de zile si nu e genul care sa iasa dintr-un joc .

  6. #6
    Registered User [O.x]'s Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    38
    multumesc pt sprijin...
    cat despre problema cu , crash...mi se intampla odata .a 4-5 meciuri..nush dc..mai poate fi si problema ca am 2 variante de wc3...cea pt eurobattle..si cea pentru battle.net...oricum fac un clean reinstall azi



  7. #7
    Registered User LOGiStiK's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Age
    19
    Posts
    4,108
    Rezolva-ti problemele, altfel data viitoare iei ban.
    [o.x] warn.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates