Page 6 of 7 FirstFirst ... 4 5 6 7 LastLast
Results 76 to 90 of 101

Thread: Serious crytopic

  1. #76
    Registered User [Spis]Borovicka's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    SK
    Age
    32
    Posts
    505
    grimasko.. ja som tam bol vouched tiez no nestihol som si tam zahrat bo sa to rychlo rozpadlo. hral som tam asi tak 3 hry a za tie hry sa dalo asi tak 5 banov

  2. #77
    Registered User Pabil's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    -
    Age
    36
    Posts
    289
    Hehe tak to uz hej


    Ale 100 hracov je slusna zakladna uz pri ktore sa da hravat =) .
    Nevadi ze neviem hrat dotu, hlavne ze mi chuti pit .

  3. #78
    Registered User IcetEA_to_nedas's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    slovakia
    Age
    30
    Posts
    458
    Quote Originally Posted by [Spis]Borovicka View Post
    to resovanie co neviem kto konkretne napisal sa mi paci. ze by sa pri resovani votoval mode stylom !res apso , !res sdso / rdso
    to som napisal jaaa xD
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    ani ta nezdvyhnem
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    (no napiste na mna koment hatery)

    (46:22 / [Allies]) Hladny_Medved: ten boyy je kurva skillerska
    (46:27 / [Allies]) Hladny_Medved: ja som to tusil ze to otoci...


  4. #79
    Registered User KKnD.'s Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Ostrava
    Age
    38
    Posts
    18
    ok,zacina to dostavat rozumnou formu,ale abych reagoval na bororo navrhy.pokud chces zachovat pub ladder tak si myslim ze prikaz !balance ma rozhodne smysl.za predpokladu ze by se zrusil ladder jak navrhoval snip tak to asi neni potreba,neni podle ceho balancovat.Dokazu si ale predstavit ze ladder zustane,!balance prikaz nebude a dopadneme uplne stejne jako ted :vuvu: .V safelist lize zjistite ze 50% top hracu jsou pubertalni flame haters na cely svet a ti kdyz zjisti ze uz tam pro ne neni misto tak pujdou zase huntit pub aby ukazali vsem lamam ze oni jsou top tak jako je tomu do ted..pripada mi ze si chcete stuj co stuj zalozit vlastni komunitu ale celkove cz/sk komunita je vam uplne ukradena

  5. #80
    Registered User huJhuJ's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Poprad, huj's avenue
    Age
    33
    Posts
    216
    Akoze zas preco chcete zrusit ladder ? Ladder je dobry. To skor zruste tych co ten ladder kazia. Kto chce body, tak nech na body hra. Kto nechce body, nech su mu ukradnute. Ma ten ladder nejaky realny vyznam ? Nema, ved o nic nejde, tak preco ho chcete zrusit. Komu na bodoch zalezi, nevleze do hry kde vie ze ma tutovu sancu prehrat. Komu su body ukradnute, tak vleze hocikam. Elita ačka stejne hra len s niekym koho pozna že sa pokladaju. Obdivujem elitu ačka kedy sa 5 poskladaju a hraju proti total lamam. Balance zavedte, i ked to nebude mat bohvieaky vyznam, ale pozitivne to zčasti bude. Oddrbte ten start now. Myslim si, ze kto si chce n acku zahrat dobru hru, tak si ju zahra. Odstranit ze nemozes kickovat res hraca. Ked chcete oddelit low od high, tak urobte safelist, ale nie tak, že tam budu bud všetci alebo nikto. A dalej nejdem pisat, lebo mi zas nejaka šmata ako rebrik napiše že mi praje pekny den.

    to rebrik: aj tebe pekny den
    to niekomu predtym: ano myslim si to

  6. #81
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    Problem je, ze ten pub ladder se kazi sam . . . Ale uz jsem to tu opakoval tolikrat, ze uz se mi to znova psat nechce. Kdo ma zajem, muze si to precist v nekterem z mych drivejsich postu.

    A i kdyz se balance zavede, tak ho stejne temer nikdo davat nebude. Pub je pub, maji do nej pristup vsichni a to ma sve vyhody ale take nevyhody. Kvalitnich her se na pubu ale nedockame.

  7. #82
    Registered User Arsony's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Ostrava
    Age
    32
    Posts
    417
    Quote Originally Posted by huJhuJ View Post
    Akoze zas preco chcete zrusit ladder ? Ladder je dobry. To skor zruste tych co ten ladder kazia. Kto chce body, tak nech na body hra. Kto nechce body, nech su mu ukradnute. Ma ten ladder nejaky realny vyznam ? Nema, ved o nic nejde, tak preco ho chcete zrusit. Komu na bodoch zalezi, nevleze do hry kde vie ze ma tutovu sancu prehrat. Komu su body ukradnute, tak vleze hocikam. Elita ačka stejne hra len s niekym koho pozna že sa pokladaju. Obdivujem elitu ačka kedy sa 5 poskladaju a hraju proti total lamam. Balance zavedte, i ked to nebude mat bohvieaky vyznam, ale pozitivne to zčasti bude. Oddrbte ten start now. Myslim si, ze kto si chce n acku zahrat dobru hru, tak si ju zahra. Odstranit ze nemozes kickovat res hraca. Ked chcete oddelit low od high, tak urobte safelist, ale nie tak, že tam budu bud všetci alebo nikto. A dalej nejdem pisat, lebo mi zas nejaka šmata ako rebrik napiše že mi praje pekny den.

    to rebrik: aj tebe pekny den
    to niekomu predtym: ano myslim si to
    My nechceme zrušit ladder jako takový, my chceme zrušit ladder na pubu protože tam má nulovou hodnotu (právě protože píšeš že nemá žádný význam). K čemu něco takového udržovat? Ty říkáš že komu nezáleží na bodech ten si zahraje hru s 4ma puberama proti poskládánému týmu hrotičů na TSku ale to je blbost. Mě třeba na bodech nezáleží a taky mě takové hry nebaví Já si chci v první řadě zahrát jakž takž obstojnou hru a to by právě tenhle ladder řešil. A to proč chceme ladder přesunout na nějakou formu safelisted inhouse ligy je aby se vytvořilo prostředí pro ty jakž-takž kvalitní hry a donutilo to ty honiče bodů a statů aby se sebou něco dělali. Kdo se sebou nechce nic dělat ať si klidně dál honí pub, nikdo mu bránit nebude, bude to fungovat tak jako doteď, akorát tam nebudou staty a body (protože jak si sám řekl nemá to žádný význam)
    Eat world or world will eat you.

    dNb lover

    Music addicted person!
    Hidden Text click here to show

  8. #83
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    To je ale moderator ten abusony! (icetea no asslick ako ty na lachtana)

  9. #84
    Registered User IcetEA_to_nedas's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    slovakia
    Age
    30
    Posts
    458
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    To je ale moderator ten abusony! (icetea no asslick ako ty na lachtana)
    zase tu offtopicuje kkt
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    ani ta nezdvyhnem
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    (no napiste na mna koment hatery)

    (46:22 / [Allies]) Hladny_Medved: ten boyy je kurva skillerska
    (46:27 / [Allies]) Hladny_Medved: ja som to tusil ze to otoci...


  10. #85
    Registered User KKnD.'s Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Ostrava
    Age
    38
    Posts
    18
    souhlas s Arsonym,tohle by mohla byt finalni podoba,ale je treba to posvetit a zavest to co nejdrive,uz jsem to tady jednou zminoval,dost casto takove veci zustavaji jen u mluveni

  11. #86
    Registered User Arsony's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Ostrava
    Age
    32
    Posts
    417
    No to už je otázka vyšších míst
    Eat world or world will eat you.

    dNb lover

    Music addicted person!
    Hidden Text click here to show

  12. #87
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    So ............................. what?

  13. #88
    Safelist Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Slovakia
    Posts
    462
    Tí "vyšší" pokladajú tento topic simply "crytopicom" imo.

  14. #89
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    Ti vyssi? Vsichni co jsou "vysoko" se tu uz vyjadrili, vcetne toho "nejvyssiho" a odkejvali to ... So ... now what? Pripad byl odrocen?

  15. #90
    Registered User KKnD.'s Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Ostrava
    Age
    38
    Posts
    18
    bud odrocen,nebo jak jsem zminil vyse zustane to jen u povidani.....ale treba se v zakulisi na necem uz pracuje(doufam)

Page 6 of 7 FirstFirst ... 4 5 6 7 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates