Page 5 of 7 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 LastLast
Results 61 to 75 of 101

Thread: Serious crytopic

  1. #61
    Registered User huJhuJ's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Poprad, huj's avenue
    Age
    33
    Posts
    216
    1:0 pre teba
    a teba sa to tyka ? you are banned
    ohladom safelistu bolo na margotku, ale kedze "si mam ist hrat ten pub" tak balance sa ma tyka
    a gramatiku sa idem ucit jj, diky za ..... "nazor"

  2. #62
    Registered User IcetEA_to_nedas's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    slovakia
    Age
    30
    Posts
    458
    Quote Originally Posted by huJhuJ View Post
    1:0 pre teba
    a teba sa to tyka ? you are banned
    ohladom safelistu bolo na margotku, ale kedze "si mam ist hrat ten pub" tak balance sa ma tyka
    a gramatiku sa idem ucit jj, diky za ..... "nazor"
    čo to s tým ma spoločné akože, že som banned? píš k veci pls...
    balance sa ťa týkať môže kľudne sa k nemu vyjadruj
    np
    Quote Originally Posted by huJhuJ View Post
    safelist ? aby tam boli zas 3 ludia ktory dokola hraju challenge a uz ich to nebavi
    ale ako môžeš napisať taku kktinu? ale vlastne to je jedno ja som banned, gj !
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    ani ta nezdvyhnem
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    (no napiste na mna koment hatery)

    (46:22 / [Allies]) Hladny_Medved: ten boyy je kurva skillerska
    (46:27 / [Allies]) Hladny_Medved: ja som to tusil ze to otoci...


  3. #63
    Registered User huJhuJ's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Poprad, huj's avenue
    Age
    33
    Posts
    216
    prve riadky si nevsimam... bla bla bla
    a k tomu poslednemu (zle si pochopil)
    ved safelist je obdoba lvl2 ... kolko ludi ma lvl 2? 15, z toho 50% nehra ... neni to tak ze challengy hraju stale ti isti ?

    treba zaviest viaclevelove rankovanie ...

  4. #64
    Safelist Member [W3PD]rebrik's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Bojnice
    Age
    32
    Posts
    846
    kokot detected


    Quote Originally Posted by grimasko
    asi sa zabijem
    Quote Originally Posted by omnicali
    i perma fingered ur mom

  5. #65
    Registered User IcetEA_to_nedas's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    slovakia
    Age
    30
    Posts
    458
    Quote Originally Posted by huJhuJ View Post
    prve riadky si nevsimam... bla bla bla
    a k tomu poslednemu (zle si pochopil)
    ved safelist je obdoba lvl2 ... kolko ludi ma lvl 2? 15, z toho 50% nehra ... neni to tak ze challengy hraju stale ti isti ?

    treba zaviest viaclevelove rankovanie ...
    no, ja myslim že tu to ZLE POCHOPIL niekto INÝ
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    ani ta nezdvyhnem
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    (no napiste na mna koment hatery)

    (46:22 / [Allies]) Hladny_Medved: ten boyy je kurva skillerska
    (46:27 / [Allies]) Hladny_Medved: ja som to tusil ze to otoci...


  6. #66
    Registered User Pabil's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    -
    Age
    35
    Posts
    289
    Na a uz sa to obracia ako kazda diskusia tu
    Nevadi ze neviem hrat dotu, hlavne ze mi chuti pit .

  7. #67
    Safelist Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Slovakia
    Posts
    462
    huj, ty tento topic kazis tvojimi useles postami... myslis si, ze keby sa nejaky ten safelist vytvoril, tak by tam neprijali nikoho ineho? len tych 15ich? klobuk dolu pred tvojim brainom... rly.

    EDIT:
    Quote Originally Posted by Pabil View Post
    Na a uz sa to obracia ako kazda diskusia tu
    Preto sa to obracia, lebo stale niekto napise jednu posthuntersku kravinu mimo temy. Ako napriklad toto, co si napisal.
    Sa zamyslite!

  8. #68
    Registered User LordDevil's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Kosice
    Posts
    1,730
    ked chcete nieco preberat na urovni tak jednajte k teme inak to dopadne dalsim ignorom....A fakt piste len veci co sa sem hodia.
    http://beta.eurobattle.net/staffuserbars/svissuesmod.png

  9. #69
    Registered User KKnD.'s Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Ostrava
    Age
    38
    Posts
    18
    navrhuju co nejdrive zavest prikaz !balance a prikaz !rs ,safelist bude trvat asi dele nez se to rozbehne,ale tyhle prikazy pujdou dat rychle si myslim,cim drive se zavedou,tim rychleji zjistime jestli to na cz/sk kanalu ma smysl,jinak se to bude 14 dnu probirat az se to klasicky zvrhne v hate topic vsichni proti vsem,admini to zavrou a dopadne to jak skoro se vsim tady .nechci tim rict ze safelist je mene dulezity,ale rozhódne to bude trvat dele

  10. #70
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Kedze sa uz vyjadrujem ako byvaly hrac xpamu, poviem to takto. Kazdy system bude mat svoje zadrhele. Moze to byt to iste, ako s tymto. Prve tyzdne, wow, super uzastne, ladder, challenge. A pozrime kde to dospelo teraz. Teraz nechcem z toho vynit mizigeho len preto lebo mi dava bany, ale pointa je ze by radsej videl na acku vsetko lamy ktore nenapisu jedine slovo ani nadavku za hru. Neviem ci to !balance bude splnat ulohu. Situacia: dostanete ban, kym pockate na unban, spravit nejaky fake, pod ktorym moze byt dobry hrac, ale nick je novy tak vas to !balance moze brat ako lamu a tam vznika problem, ze zase moze byt jedna strana v overe. Dalsia vec: Mnoho ludi tu proste nebavi hrat challenge, dovod jednudochy, nechcu hrat support, davat wardy, nehavat creepy pretoze k Solu alebo carry ich nepustia co je logicke. Ale treba sa zamysliet, tie CM hry su naozaj niekedy kvalitne. Ale ako tu uz bolo spomenute, hrava ich uz len par ludi, aj to len obcas.(zeekee,hanka,efo). Takze nechapem pointu davanie lvl 2, ked mnoho tych lvl 2 odohra max 1 chall za 2 tyzdne a tym uz nesplna qotu. Na druhej strasne je smutne, ze nie vzdy je na tom channely 15 schopnych ludi ktori by dali sign a bolo by naozaj z coho vyberat a nie riesit kto je mensi feeder, toho piknem. Podstata: Je treba naozaj s tym nieco robit, pretoze point hunterstvo ktore je teraz popularne, akurat postupne kazi uroven acka.

  11. #71
    Registered User Pabil's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    -
    Age
    35
    Posts
    289
    Ja poznam niekolko ludi co hraju velmi dobre ale challange vobec hrat nechcu napr Optimus ale aj mnohy dalsi . Kazdy si vie domysliet preco.
    Last edited by Pabil; 10th May 2011 at 07:08 PM. Reason: lebo chyby som mal zas wrr
    Nevadi ze neviem hrat dotu, hlavne ze mi chuti pit .

  12. #72
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    Prosim nespamujte tenhle thread vasimi useless offtopic hadkami, tady se diskutuji navrhy na upravu soucasne kvality her xpamu. Piste k tematu nebo nepiste vubec.

    Co se !balance tyce, psal jsem to uz nekolikrat a pisu to znovu. Pod zastitou safelisted systemu by rozhodne nejaky systemu balancu musel fungovat, at uz dle bodu/statu ci dle kapitanskych picku. Co se Acko pubu tyce, Mizige se tu uz driv vyjadril, ze balancovat pub se neplanuje (pokud jsem to spravne pochopil) a tak nejak s tim i souhlasim. Pub je pub, tam nejsou temer zadna pravidla. Kdo chce "lepsi" balanced hry s pravidly, musi umet neco zahrat a pozada si o vouch do safelistu. Jedine co bych pubu vytkl jak jsem tu uz opakoval je ten pub ladder, ktery nuti lidi stat huntit. Ten bych zrusil (omezil), ale jinak at si ostatni lidi hraji pub dle libosti.

    Co se safelisted systemu tyce, po shrnuti tohoto topicu je zrejme, ze valna vetsina hracu, co se zde vyjadruje tuto myslenku plne podporuje + to same moderatori. Arsony a Devil zde svuj nazor vyjadrili a take tento napad podporuji, se Sweetym jsem se bavil mimo forum a taky by byl pro, jediny mod jehoz nazorem jsi zatim nejsem jisty je Boro.

    2Mizige: A jelikoz ty Mizige sam uz jsi tu predlozil par navrhu a projevil jsi jistou podporu teto myslenky, myslim, ze by pomalu uz mohlo byt i na case se do toho pustit Alespon nejak zacit nebo dat nam blizsi info jak bys to zhruba ty videl.

    Z tve strany jsou nejdulezitejsi pozadavky na doreseni zalezitosti po technicke strance, abychom vedeli kde/jak se bude tenhle novy system her hrat. Pokud by se tedy zavedl safelist pro hrace do tohoto noveho systemu, tak jak uz jsem zminil, rad pomuzu s organizaci, propagaci apod Chce to polozit zakladni kamen, rozkecat to mezi bezne hrace na Acku, protoze spousta lidi ani nevi co se kuti na forku, a ziskat si pozornost pro zacatek alespon hrstky lidi, ze se neco noveho planuje. Kazdopadne posledni slovo mas ty, Mizige. Navrhu uz tady padlo dost. Tak nam tedy dej vedet, co si o tom myslis a jak bys to provedl.

    edit: Jinak nechci te nejak tlacit do kouta a postavit te pred hotovou vec, ale jsi jediny, kdo tomuhle projektu muze dat onu jiskricku zivota Jak tu uz nekdo zminil, bez tveho svoleni a pomoci tu muzeme skutecne jen donekonecna tlachat na forku.
    Last edited by TT_SNiP; 10th May 2011 at 07:24 PM.

  13. #73
    Registered User [Spis]Borovicka's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    SK
    Age
    32
    Posts
    505
    Chalani .. konecne cas na vyjadrenie.
    Ja s tym safelistom uplne suhlasim, bol by som konkretnejsi, bol by som radsej keby sa spravil novy kanal do ktoreho by nedostal vouch hoci kto. ludia ktory by dostali vouch do tohto kanalu by az potom dostali moznost robit kapitana, na co by opat museli dostat vouch. tato moznost sa mi paci najviac aj ked zo zaciatku to bude roboty az az.no casom si myslim ze by sme pritiahli hracov nielen zo stareho Acka ale aj hracov inych CZSK komunit. takto by som si predstavoval spominany safelist. omacky okolo toho az potom.

    co sa tyka pubacka. prikaz !balance by sa nemal zaviest. ja si tiez rad zahram s kamosmi vlastne sam uz hrat ani moc nechodim / ked nemam o poltretej v noci v sobotu 2 promile/. takze nemyslim si ze len crybabies by na to nadavali. vela ludi tu stravi cas tym ze si zahra so svojimi kamratmi. ohladom pointov. ked sa spravi novy kanal novy ladder tam tak nech lader ostane. tieto dva laddery nebudu mat na seba ziaden vpliv. btw. to resovanie co neviem kto konkretne napisal sa mi paci. ze by sa pri resovani votoval mode stylom !res apso , !res sdso / rdso

    odomna zatial len tolko a som rad ze hraci sa vyjadrili co sa im na kanali nepaci / paci

  14. #74
    Registered User Pabil's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    -
    Age
    35
    Posts
    289
    Quote Originally Posted by [Spis]Borovicka View Post
    Chalani .. konecne cas na vyjadrenie.
    Ja s tym safelistom uplne suhlasim, bol by som konkretnejsi, bol by som radsej keby sa spravil novy kanal do ktoreho by nedostal vouch hoci kto. ludia ktory by dostali vouch do tohto kanalu by az potom dostali moznost robit kapitana, na co by opat museli dostat vouch. tato moznost sa mi paci najviac aj ked zo zaciatku to bude roboty az az.no casom si myslim ze by sme pritiahli hracov nielen zo stareho Acka ale aj hracov inych CZSK komunit. takto by som si predstavoval spominany safelist. omacky okolo toho az potom.

    co sa tyka pubacka. prikaz !balance by sa nemal zaviest. ja si tiez rad zahram s kamosmi vlastne sam uz hrat ani moc nechodim / ked nemam o poltretej v noci v sobotu 2 promile/. takze nemyslim si ze len crybabies by na to nadavali. vela ludi tu stravi cas tym ze si zahra so svojimi kamratmi. ohladom pointov. ked sa spravi novy kanal novy ladder tam tak nech lader ostane. tieto dva laddery nebudu mat na seba ziaden vpliv. btw. to resovanie co neviem kto konkretne napisal sa mi paci. ze by sa pri resovani votoval mode stylom !res apso , !res sdso / rdso

    odomna zatial len tolko a som rad ze hraci sa vyjadrili co sa im na kanali nepaci / paci
    +1


    Akurat som zvedavy ako sa vam podari nastavit hranicu pre ten kanal lebo je jasne ze taka ako pri lvl 2 by nic neriesila . A uz aj na hracov co su nadpriemerny sa top hracom mozno zas budu pripadat ako lamaci . Ale to su tie detialy co zatial nechces riesit =) .
    Nevadi ze neviem hrat dotu, hlavne ze mi chuti pit .

  15. #75
    Registered User grimasko's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    slovakia
    Age
    31
    Posts
    624
    Na xpame podla mojej osobnej mienky hra dost ludi, ktori maju rozum a su schopni hrat tu dotu na urovni. Viz. aacko sig (asi ti to nic nebude hovorit, ale nevadi). Bolo tam vouched ~100 hracov a vecsina z acka.
    The greatest Tank!
    6.60
    Hidden Text click here to show

    6.59
    Hidden Text click here to show





    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    keby ies hrat dotu tak ta poznam
    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    a prve bolo zato ze som grimaskovy napisal ze je kokot MESIAC BAN NP VYLIZ MA
    Quote Originally Posted by Laryk
    já osobně jsem pořádně nevěděl předtím, co cm je, byl jsem v rámci možností skillově navrcholu

Page 5 of 7 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates