Page 4 of 7 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast
Results 46 to 60 of 101

Thread: Serious crytopic

  1. #46
    Registered User Pabil's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    -
    Age
    35
    Posts
    289
    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik View Post
    ked sa niekto cuduje ze slardarove ucko odhaluje rikiho alebo sa pyta naco je aegis tak to je kokotizmus hrat na acku ked mozu ist hrat apem sk cz onlypro....... (a myslim ze ten s aegisom bol v challe)
    Vytahujete tie najvacsie extremy ako keby vacsina publickerov s low skillom bola takato.
    Nevadi ze neviem hrat dotu, hlavne ze mi chuti pit .

  2. #47
    Safelist Member [W3PD]rebrik's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Bojnice
    Age
    32
    Posts
    846
    tak ked mas gondara co ma za 50minut bf a vladimira tak ti to moze byt jedno


    Quote Originally Posted by grimasko
    asi sa zabijem
    Quote Originally Posted by omnicali
    i perma fingered ur mom

  3. #48
    Registered User Pabil's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    -
    Age
    35
    Posts
    289
    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik View Post
    tak ked mas gondara co ma za 50minut bf a vladimira tak ti to moze byt jedno
    Nie som si isty ako to myslis ak ho ma dakto iny tak neviem acko neni only for skilled , tak si mozno rozdelte acko na dve urovne pomocou toho safelistu. Ale hraci co sa ucia este hrat su tez len hraci a nemozu byt flamovani za to ze este to nevedia alebo hatovanych alebo odsudzovani na apem tam sa toho vela nenaucis od inych hracov (obcas tam su tez dobry hraci ale malo co ) . A hlavne na apem sa takyto nikdy nenaucia farmit co je najcastejsi problem slabsich hracov ze nemaju itemy.


    Zatial si hrajte friendlist spamnute hry a nemate problem (ak vam tie challegne nestacia ) ,len ked ste hrr cim skor hrat tak to uz nemam radu. Kedysi som cakaval aj polhodinu kym sa nazbierala privatka cez f lista kedze nebol vtedy public bot nikomu to nevadilo kazdy ochotne cakal . Komu tak neskutocne vadia lamy mal by sa opat naucit cakat a riesit taketo hry.


    Btw ja znich tez ne som nadseny ale ked ides hrat public tak stym proste ratat musis.

    Alebo si tu spravte z acka uzavretejsiu komunitu nemyslim ze dakomu tym ublizite su aj ine platformy kam by presli low skilled hraci ktory vam tak vadia.
    Nevadi ze neviem hrat dotu, hlavne ze mi chuti pit .

  4. #49
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    Pabil, ty zas trochu placas pate pres devate. Precti si tenhle topic poradne. Nikdo tu nenavrhuje, aby se "zrusil" acko pub nebo aby se vybanovaly lamy apod. "Skill" na stromech neroste a neda se ziskat obden.

    A ano, manner hracu neni buhvijaky, ale to neni nikde. Obecne dotari jsou hrozni flameri Cest vyjimkam. Ale uvedom si, ze manner ti nepomuze, pokud neni skill. Taky se nebudes usmivat a s dobrym pocitem na srdci te nebude dokola bavit hrat s lamama, prestoze maj manner. A davat na rady hracu ve hre? Malokdy je tenhle pristup pouzitelny, to spis si najit nejakou guide nebo jeste lip zkouknout replaye nejakych solidnich her. Jak se rika, kdo umi umi ... kdo neumi, cumi.

    Pointa tohoto topicu je vytvorit/ozivit "dalsi" uroven acka, na kterem mohou hrat ti "lepsi" hraci se sobe rovnymi bez toho, aniz by se museli obavat, ze narazi na prilis podprumerne hrace - od toho by mel byt safelist/vouch system. Nikdo tu nerika, ze pub hry jako takovy by se mely zrusit.

  5. #50
    Registered User Pabil's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    -
    Age
    35
    Posts
    289
    Quote Originally Posted by TT_SNiP View Post
    Pabil, ty zas trochu placas pate pres devate. Precti si tenhle topic poradne. Nikdo tu nenavrhuje, aby se "zrusil" acko pub nebo aby se vybanovaly lamy apod. "Skill" na stromech neroste a neda se ziskat obden.

    A ano, manner hracu neni buhvijaky, ale to neni nikde. Obecne dotari jsou hrozni flameri Cest vyjimkam. Ale uvedom si, ze manner ti nepomuze, pokud neni skill. Taky se nebudes usmivat a s dobrym pocitem na srdci te nebude dokola bavit hrat s lamama, prestoze maj manner. A davat na rady hracu ve hre? Malokdy je tenhle pristup pouzitelny, to spis si najit nejakou guide nebo jeste lip zkouknout replaye nejakych solidnich her. Jak se rika, kdo umi umi ... kdo neumi, cumi.

    Pointa tohoto topicu je vytvorit/ozivit "dalsi" uroven acka, na kterem mohou hrat ti "lepsi" hraci se sobe rovnymi bez toho, aniz by se museli obavat, ze narazi na prilis podprumerne hrace - od toho by mel byt safelist/vouch system. Nikdo tu nerika, ze pub hry jako takovy by se mely zrusit.
    Tvoja pointa sa mi paci , nebola to reakcia na teba =). Je tu dost inych co sa stale stazuju na lamy a lami tu nema kto branit tak som sa podujal kedze tu mam z vas najhorsi skill .

    Manner neni vseliek to suhlasim ale spixovanie hraca nicomu nepomaha uz ked sa niekomu xe nieco pisat tak nech napise nieco zmysluplne tak som to myslel =) .

    btw nikdy som nehral na inej platforme by ma zaujimalo ze ci je to tak vsade alebo je to take akcne len tu =)
    Nevadi ze neviem hrat dotu, hlavne ze mi chuti pit .

  6. #51
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    Je to vsude vicemene stejny. Jen nekde berou manner prisneji, tak se tam hraci snazi vic krotit.

  7. #52
    Registered User Pabil's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    -
    Age
    35
    Posts
    289
    Quote Originally Posted by TT_SNiP View Post
    Je to vsude vicemene stejny. Jen nekde berou manner prisneji, tak se tam hraci snazi vic krotit.
    Tak ked tu raz bude demokracia tak budem hlasovat za spriesenie ! =)
    Nevadi ze neviem hrat dotu, hlavne ze mi chuti pit .

  8. #53
    Registered User
    Join Date
    Feb 2010
    Age
    36
    Posts
    50
    Quote Originally Posted by TT_SNiP View Post
    Vyhoda safelisted systemu je, ze (za predpokladu, ze se budou dodrzovat urcita rozumna pravidla pro vouch) takoveto lidi by clovek nemel pak ve hre potkat. To same i na challu. Taky jsem hraval celkem dost kapitana, kdyz tu fungovaly chally a nemam az tak problem zkusit nekoho "novyho," ale pokud je ten chall ciste public -> otevrenej vsem, tak je velke riziko, ze narazim na vyse zmineneho hrace, ktery to proste neumi. A v challu, kde uz je vetsinou snaha o solidnejsi hru, to je fatalni.
    Snip to vystih ... Kdyby si tihle "novi hraci" museli podavat vouch request, aby vubec mohli signout do challu - museli by odpovidat aspon nejakym minimalnim skill narokum a pokud by jim neodpovidali, tak by se museli snazit, aby se zlepsili. Pak by nevznikali problemy ve hre jako "s tou vengou mi nelasthituj krepy" atd., ve hre se to blbe resi a casto ten clovek nechape, co se po nem chce ... Tak asi proto je nikdo nechce pickovat.

    Pabil - na PUBU mi taky lamy nevadi (komu jo, tak je to jeho problem - nikdo nikoho nenuti hrat pub), ale kdyz se dostane do challu, kde kazdy ocekava od ostatnich, ze vedi co delat, tak uz to muze lidi nasrat

  9. #54
    Registered User Pabil's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    -
    Age
    35
    Posts
    289
    Quote Originally Posted by Luke_L View Post
    Snip to vystih ... Kdyby si tihle "novi hraci" museli podavat vouch request, aby vubec mohli signout do challu - museli by odpovidat aspon nejakym minimalnim skill narokum a pokud by jim neodpovidali, tak by se museli snazit, aby se zlepsili. Pak by nevznikali problemy ve hre jako "s tou vengou mi nelasthituj krepy" atd., ve hre se to blbe resi a casto ten clovek nechape, co se po nem chce ... Tak asi proto je nikdo nechce pickovat.

    Pabil - na PUBU mi taky lamy nevadi (komu jo, tak je to jeho problem - nikdo nikoho nenuti hrat pub), ale kdyz se dostane do challu, kde kazdy ocekava od ostatnich, ze vedi co delat, tak uz to muze lidi nasrat


    Suhlasim , ten safelist sa mi zda byt dobry napad alebo nejak ina jeho obdoba kde si budu kapitani hodnotit hracov a hraci zas kapitana svojho (kedze je ich tak malo tak by to nezbralo tak vela casu ) alebo nejaka ina obdoba ucinej filtracie ci uz jednodushej ako je safelsit alebo nejakej advanced ako je hodnotenie a dalsie ine . Ale asi bude lepsie zacat z dacim jednoduchsim =) .
    Nevadi ze neviem hrat dotu, hlavne ze mi chuti pit .

  10. #55
    Registered User grimasko's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    slovakia
    Age
    31
    Posts
    624
    Quote Originally Posted by MiZiGe View Post
    Čo ma ale štve je, že čo vy vlastne chcete (výnimka snáď Snip), je používať verejného bota na to, aby ste si hrali hry so svojimi kamošmi - a iba s nimi.
    Aj keby tu niekto pisal o hrani privatiek s kamaratmi a s vlastnym hostbotom, tak to myslel tak, ze "ti" kamarati su ludia, ktori vycnievaju z rad publikarov svojim skillom a poznaju sa.
    A nikto nenapisal, ze by mu robilo problem hrat s inymi hracmi, ktori tu dotu proste vedia hrat na urovni vyssej, nez je public.

    Quote Originally Posted by MiZiGe View Post
    Vadí vám, že "admini nezlepšujú úroveň hier", ale že by si kapitáni dali challenge s ľuďmi, ktorých nepoznajú, tak to aby im niekto snáď platil.
    "Nie sme tu od toho, aby sme učili ľudí hrať" s dodatkom, ze 90% publikarov, s ktorymi som hral nema ani len najmensiu snahu sa zlepsovat. Odohral som par challengov s 1-2 noname hracmi, ktorych jedinou snahou bolo cim skor picknut SFko na mid alebo so supportom kazit lasthity carry spojencovi. Ak im povies "kup PROSIM chicku" alebo nedajboze wardy, tak sa ti vyseru na hlavu so slovami "kup si ich sam", takze v tomto problem skutocne nebol a ani nebude.
    Este to trochu rozviniem: preco by som ja mal hrat hru, ktora sa ma podobat skillovo podobat narocnejsim ligam, s hracmi, ktori sa ti vysmievaju, ked sa im snazis poradit? (Ak by si to 'nahodou' zle pochopil, myslel som to tak, ze preco by som ich mal pickovat.)

    Anyway, tu mas strucny navod ako spravit ligu v priebehu par hodin:

    Quote Originally Posted by grimasko View Post
    1) vytvorit subforum pre inhouse ligu
    2) vytvorit oficialny channel s nazvom cz/sk ihl a vlastnym hostbotom (czsk-bot3 napriklad)
    3) vytvorit samostatny ladder pre tohto hostbota
    4) najst 2 voucherov
    Quote Originally Posted by Pabil View Post
    Ale asi bude lepsie zacat z dacim jednoduchsim =) .
    Hidden Text click here to show
    The greatest Tank!
    6.60
    Hidden Text click here to show

    6.59
    Hidden Text click here to show





    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    keby ies hrat dotu tak ta poznam
    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    a prve bolo zato ze som grimaskovy napisal ze je kokot MESIAC BAN NP VYLIZ MA
    Quote Originally Posted by Laryk
    já osobně jsem pořádně nevěděl předtím, co cm je, byl jsem v rámci možností skillově navrcholu

  11. #56
    Safelist Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Slovakia
    Posts
    462
    Sry za pripadny OFFTOPIC, ale som si vsimol, ze mi tu zmizli nejake 2 posty.

    Ach, preco ma odradzujete od pisania half-inteligent postov

    EDIT: Ked ste si nevsimli, tak tu posthuntuju inymi srancami... Lenze ja som pisal ONTOPIC

  12. #57
    Registered User KKnD.'s Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Ostrava
    Age
    38
    Posts
    18
    rad bych taky pridal par poznamek.s tim safelistem si myslim ze to ma smysl,rozhodne to snizi procento her s pub hunterama,pokud to bude fungovat,ale muj nazor je takovy ze pokud chcete delat zmeny tak by se mnelo menit vice veci,je treba doresit i unbalanced pub hry,je potreba komplexne upravit system celeho cz/sk kanalu,nehrajou tam jen skilleri ,ale ucel je aby se tam shcazeli cz/sk hraci a prijde mi trochu sobecke uprednostnovat stale jen ty lepsi hrace na ukor toho ze upadne cz/sk komunita jako takova.prikaz !balance bych minimalne vyzkousel,myslim si ze to zase az takovy problem nebude ho tam dodat a po vyzkouseni muzeme hodnotit jestli se to ma smysl nebo ne,ale dokud zustaneme jen u reci typu:to nema smysl ,kdo nechce tak ho neda....atd.tohle je si myslim dost podstatna zmena pro pub hrace,skillers at hrajou taky s balancem a nebo at hrajou s hracema s safelistu a nestane se jim ze budou hrat s lamama.na PD-cku si myslim ze to docela funguje a rozhodne by jsme to mneli zkusit taky!zatim vse zustava je u tlachani na foru,to se muze tahnout do nekonecna beze zmen a to je si myslim skoda

  13. #58
    Registered User IcetEA_to_nedas's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    slovakia
    Age
    30
    Posts
    458
    nj, myslím, že ten safelist je zatiaľ najrozumnejší nápad, trebalo by to skúsiť minimalne tým nemáte čo stratiť ak to nepôjde vrátite to do pôvodného stavu (čo si myslim že sa nestane lebo ten safelist by sa musel kurv* posrať aby sa radšej uprednostnil terajší system) a ten !balance command keby ste pridali tiež by ste tým nič neposrali, hráči čo to budú chcieť resp. hosť, tak to dá ale ak chce hrať niekto proti sebe že je ich viac etc. tak to proste nedajú
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    ani ta nezdvyhnem
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    (no napiste na mna koment hatery)

    (46:22 / [Allies]) Hladny_Medved: ten boyy je kurva skillerska
    (46:27 / [Allies]) Hladny_Medved: ja som to tusil ze to otoci...


  14. #59
    Registered User huJhuJ's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Poprad, huj's avenue
    Age
    33
    Posts
    216
    stathuntery nikdy nevyhynu... aj ked urobite cokolvek
    ale to len tak na margotku
    !balance by bolo fajn, orientacne
    safelist ? aby tam boli zas 3 ludia ktory dokola hraju challenge a uz ich to nebavi

  15. #60
    Registered User IcetEA_to_nedas's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    slovakia
    Age
    30
    Posts
    458
    Quote Originally Posted by huJhuJ View Post
    stathuntery nikdy nevyhynu... aj ked urobite cokolvek
    ale to len tak na margotku
    !balance by bolo fajn, orientacne
    safelist ? aby tam boli zas 3 ludia ktory dokola hraju challenge a uz ich to nebavi
    bože huj radšej sa nevyjadruj keď nevieš fakt jeb nato a kým tu pišeš taketo sračky bež sa radšej učiť gramatiku lepšie využiješ tento čas... dookola sa tu hovorí o tom že by to mohlo prilákať ľudí hrať chall a on takúto pič*vinu napiše ... teba sa to vlastne aj tak netýka ty si bež hrať pub
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    ani ta nezdvyhnem
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    (no napiste na mna koment hatery)

    (46:22 / [Allies]) Hladny_Medved: ten boyy je kurva skillerska
    (46:27 / [Allies]) Hladny_Medved: ja som to tusil ze to otoci...


Page 4 of 7 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates