Page 3 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 31 to 45 of 101

Thread: Serious crytopic

  1. #31
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    doma
    Posts
    45
    ja teda nvm, ale pokud vam ten ladder nahnal lidi (jak uz nekdo rek), tak kdyz ho zrusite tak vetsina zase odejde;]

    a k tomu balancu, prave proto jsem zustal u xpamu, ze te to nikam nerozhazuje (neskladam tym lidi, protoze sme vetsinou dva ), dl.vip sem prave prestal hrat kvuli tomu rozhazovani (vzdycky pak byl nekdo nasranej, ze prohral a nechtel dat dalsi )

  2. #32
    Registered User grimasko's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    slovakia
    Age
    31
    Posts
    624
    1) vytvorit subforum pre inhouse ligu
    2) vytvorit oficialny channel s nazvom cz/sk ihl a vlastnym hostbotom (czsk-bot3 napriklad)
    3) vytvorit samostatny ladder pre tohto hostbota
    4) najst 2 voucherov

    Tieto 4 kroky zaberu MAXIMALNE 10 hodin prace (aj to je extrem). Illusioner vytvoril vlastny web, ladder, bodovy system, pravidla, atp. za necely tyzden.
    The greatest Tank!
    6.60
    Hidden Text click here to show

    6.59
    Hidden Text click here to show





    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    keby ies hrat dotu tak ta poznam
    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    a prve bolo zato ze som grimaskovy napisal ze je kokot MESIAC BAN NP VYLIZ MA
    Quote Originally Posted by Laryk
    já osobně jsem pořádně nevěděl předtím, co cm je, byl jsem v rámci možností skillově navrcholu

  3. #33
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    Quote Originally Posted by muhammat View Post
    ja teda nvm, ale pokud vam ten ladder nahnal lidi (jak uz nekdo rek), tak kdyz ho zrusite tak vetsina zase odejde;]

    a k tomu balancu, prave proto jsem zustal u xpamu, ze te to nikam nerozhazuje (neskladam tym lidi, protoze sme vetsinou dva ), dl.vip sem prave prestal hrat kvuli tomu rozhazovani (vzdycky pak byl nekdo nasranej, ze prohral a nechtel dat dalsi )
    Pokud odejdou lidi, ktere bude stvat, ze na pubu uz nemaji nesmyslne bodiky za nesmyslne hry ... Myslim, ze je nikdo oplakavat nebude. Bavim se ted o "acko pubu". Ten jako takovy by v kazdem pripade zustal, jen je na miste omezit/zrusit jeho ladder, jelikoz pouze demotivuje hrace k nesmyslnemu honeni statu v hloupych hrach.

    Pokud ma nejaky ladder fungovat, mel by mit rozumna a ferova pravidla. Proto pokud by byl vytvoren nejaky safelist projekt, ferovy pristup k balanci hracu me napada pouze budto challenge style (2 kapitani, postupne si vyberou hrace) anebo "rozhazovani podle bodiku". Nemuze fungovat zadna inhouse liga, zadny ladder kde si hraci zase budou swapovat tymy, to nedava smysl. V pripade chall systemu se kapitani MOHOU (ale nemusi) domluvit, ze si nektere hrace prenechaji do jednoho tymu, ale to je tak vse. Musi to byt ferove i z pohledu jednotlivce, ktery si chce zahrat rozumnou hru. Nezapomente, ze se stale bavime o ciste novem, oddelenem projektu. Acko pub jako takovy co je doted bude nadale existovat... (tudiz byste si mohli domluvit ciste privku s "vlastnimi pravidly")

    Quote Originally Posted by grimasko View Post
    1) vytvorit subforum pre inhouse ligu
    2) vytvorit oficialny channel s nazvom cz/sk ihl a vlastnym hostbotom (czsk-bot3 napriklad)
    3) vytvorit samostatny ladder pre tohto hostbota
    4) najst 2 voucherov

    Tieto 4 kroky zaberu MAXIMALNE 10 hodin prace (aj to je extrem). Illusioner vytvoril vlastny web, ladder, bodovy system, pravidla, atp. za necely tyzden.
    Tohle je ve vsi jednoduchosti celkem rozumne reseni. Kazdopadne stale prosazuji jeste myslenku promotovani challu na novou uroven, zavedeni safelisted challu. Klidne by to mohlo fungovat i na tomto novem kanalu.

    .. Jinak, nechci znit jako pokrytec, abych tu na vsechny strany stekal co se ma udelat a sam pro to nehnul prstem - proto pokud (a zduraznuji slovo pokud) budete mit problemy s organizaci apod takoveho projektu, rad pridam ruku k dilu jak budu moct.
    Last edited by TT_SNiP; 8th May 2011 at 04:53 PM.

  4. #34
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    FM
    Age
    33
    Posts
    11
    Snajpre:-)
    Body 2 a 3, které si zmiňoval možná máš z části i odemě.
    Psal jsem si o tom s Mizigem už dávno a bez nějakých větších reakcí.Vesměs mi to jen "odkýval" a tím to haslo.Takže je dobré, že si takový dobrá spamer a hodil si to tady na forum.
    bavil jsem se o tom i se Swetrem, ale sám říkal, že není na to čas ,nejen z jeho strany a nejsou pravomoce (jak někdo zmiňoval).
    Zase najednu stranu souhlasím s tím, jaký máš názor na "Over" hry, kdy si někdo složí tým.Ale sám někdy hraješ s někým proto, že ho znáš a víš co od něj čekat.Sám si napsal, že na chally není dostatečný počet "kvalitních" hráčů.Takže chall se neuskuteční.Teď si vem, že jsme tři na tsku a chceme si proste dát jednu a jít spát třeba.Založí se hra a než začne trvá to tak 5min a to proto, že si lidi myslí, že si skládáme tým, není tomu tak, neříkám, že to tak dělají všichni.Ano, jsou tady stathunteři.
    Ale když si chceme dát hru a není nás dostatečný počet, tak co dělat?A když dáme třeba hru (je nás 5 spolu) 3vs2 +pub, tak to akorát dopadne tak, že pub zklame prostě jakožto spoluhráči.
    Je tady hodně aspektů, které hovoří pro a proti.
    To je třeba další důvod, proč si někdo loží FAKENICK.Aby si jako "nonamer" mohl zahrát a nechat se ve hře "flejmovat" puberama bez odezvy.
    (Zní to trošku povýšeně odemě, nemyslím to tak, ale bohužel nevím jak to napsat "normálněji").
    Jinak ty tvoje spamy....být na střední škole, přidám si to do četby, kterou jsem přečetl ..:-D

  5. #35
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    Quote Originally Posted by MaryCz View Post
    Snajpre:-)
    Body 2 a 3, které si zmiňoval možná máš z části i odemě.
    Psal jsem si o tom s Mizigem už dávno a bez nějakých větších reakcí.Vesměs mi to jen "odkýval" a tím to haslo.Takže je dobré, že si takový dobrá spamer a hodil si to tady na forum.
    bavil jsem se o tom i se Swetrem, ale sám říkal, že není na to čas ,nejen z jeho strany a nejsou pravomoce (jak někdo zmiňoval).
    Zase najednu stranu souhlasím s tím, jaký máš názor na "Over" hry, kdy si někdo složí tým.Ale sám někdy hraješ s někým proto, že ho znáš a víš co od něj čekat.Sám si napsal, že na chally není dostatečný počet "kvalitních" hráčů.Takže chall se neuskuteční.Teď si vem, že jsme tři na tsku a chceme si proste dát jednu a jít spát třeba.Založí se hra a než začne trvá to tak 5min a to proto, že si lidi myslí, že si skládáme tým, není tomu tak, neříkám, že to tak dělají všichni.Ano, jsou tady stathunteři.
    Ale když si chceme dát hru a není nás dostatečný počet, tak co dělat?A když dáme třeba hru (je nás 5 spolu) 3vs2 +pub, tak to akorát dopadne tak, že pub zklame prostě jakožto spoluhráči.
    Je tady hodně aspektů, které hovoří pro a proti.
    To je třeba další důvod, proč si někdo loží FAKENICK.Aby si jako "nonamer" mohl zahrát a nechat se ve hře "flejmovat" puberama bez odezvy.
    (Zní to trošku povýšeně odemě, nemyslím to tak, ale bohužel nevím jak to napsat "normálněji").
    Jinak ty tvoje spamy....být na střední škole, přidám si to do četby, kterou jsem přečetl ..:-D
    Kde jsem napsal, ze neni dost kvalitnich hracu na chall? Ja myslim, ze celkem schopnejch hracu je dost, jen jsou lini si neco kolem sebe zjistovat a angazovat se do nejakych lepsich her. A ano, ja taky hravam kolikrat se znamyma (tedy konkretne se sweetym, ktery ma ve hre jeste dalsi lidi), ale co mi zbyva? Jednak sweety se me nevzda bez boje a jednak si pak muzes vybrat zase bud "ponizovacku anebo byt ponizeny" ...

    Vas tohle bavi furt dokola? Ze jste XY na vnt/tsku whatever a chcete si zahrat hru, to ale hrajete furt. To chcete donekonecna mastit pub a honit staty na Frantovi235? Enjoy. Doufam, ze je tu dost lidi, kteri by meli ochotu zkusit neco zajimavejsiho.

    edit: Pub jako takovej vam nikdo nebere, muzete hrat do zblazneni - jen se snazim(e) prosadit, aby se tu ozivila i moznost pro ty "lepsi" hrace zahrat si i v "lepsich" hrach s trochu prisnejsimi podminkami.
    Last edited by TT_SNiP; 9th May 2011 at 12:20 AM.

  6. #36
    Registered User grimasko's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    slovakia
    Age
    31
    Posts
    624
    Snip, nie kazdy hra dotu preto, aby bol lepsi, ale vela sikovnych hracov ju hra preto, lebo ich bavi a radsej si zahraju s kamosom na teamspeaku, nez aby sli do nejakej high skilled ligy a zlepsovali svoj skill. Viz. marycz, winner, zeekee a podobny.
    The greatest Tank!
    6.60
    Hidden Text click here to show

    6.59
    Hidden Text click here to show





    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    keby ies hrat dotu tak ta poznam
    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    a prve bolo zato ze som grimaskovy napisal ze je kokot MESIAC BAN NP VYLIZ MA
    Quote Originally Posted by Laryk
    já osobně jsem pořádně nevěděl předtím, co cm je, byl jsem v rámci možností skillově navrcholu

  7. #37
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    Quote Originally Posted by grimasko View Post
    Snip, nie kazdy hra dotu preto, aby bol lepsi, ale vela sikovnych hracov ju hra preto, lebo ich bavi a radsej si zahraju s kamosom na teamspeaku, nez aby sli do nejakej high skilled ligy a zlepsovali svoj skill. Viz. marycz, winner, zeekee a podobny.
    Kdo rika ze je to o tom, aby byli lepsi? Ano, muze to byt vedlejsi efekt, pokud se sejdou dobry hry a budou se hrat casto Ale ja bral spis jako podstatu, ze je nudny porad pwnit pub, ne?

  8. #38
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    FM
    Age
    33
    Posts
    11
    Si mě asi špatně pochopil snajpřiku, ale np...oba vesměs myslíme to stejné...:-)
    Btw:Já už dotu teď nehraju tak často, jako předtím.A je to z důvodu, že ty hry na áčku stojí opravdu za pi.. Proto se tomu taky už začalo říkat "Suxpam"...:-)

  9. #39
    Registered User Pabil's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    -
    Age
    35
    Posts
    289
    Quote Originally Posted by grimasko View Post
    Snip, nie kazdy hra dotu preto, aby bol lepsi, ale vela sikovnych hracov ju hra preto, lebo ich bavi a radsej si zahraju s kamosom na teamspeaku, nez aby sli do nejakej high skilled ligy a zlepsovali svoj skill. Viz. marycz, winner, zeekee a podobny.
    Vid ,,nas''(ja snimi hravam len posledne dva tyzdne ) z MRQ Teamspeaku . Ale ked tu su tak mame po probleme vacsinou sme 8-10. Nikto znas neni daky superskill takze nemame pravo challangevoat takze si sppravime privatku a vyhadzujeme stade bohuzial aj resnutych ludi ale inak to nejde. (Ked sme presne 10 tak hrame na vlastnych botoch ) . Pripadne sme dakedy len 4-5 tak to sa swapujeme takze daky autobalance by sa nam nepacil. Jedine ako mozny prikaz ako !sp so zretelon na balance ktory sa da len ked to hraci xu .
    Nevadi ze neviem hrat dotu, hlavne ze mi chuti pit .

  10. #40
    Registered User LordDevil's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Kosice
    Posts
    1,730
    Quote Originally Posted by MiZiGe View Post
    nezabúdajte, safelist tu už máte...a v poslednej dobe trochu poľavili v nárokoch, takže mass pro hry sa dajú hrať tam
    oni asi by chceli safelist pre cz/sk komunitu.Co by mozno zas prilakalo viac ludi ale to treba len skusit.A vsetko to zavisi skor na tebe lebo su to prakticky tvoji boti.Ale celkovo so snipom aj suhlasim s tymi privatkami a challengom.
    http://beta.eurobattle.net/staffuserbars/svissuesmod.png

  11. #41
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    Quote Originally Posted by LordDevil View Post
    oni asi by chceli safelist pre cz/sk komunitu.Co by mozno zas prilakalo viac ludi ale to treba len skusit.A vsetko to zavisi skor na tebe lebo su to prakticky tvoji boti.
    Presne tak.

    btw Mary ja jsem te myslim celkem pochopil, spis se mi zda, ze Grim te trochu nepochopil a mluvi trosku od cesty .. (zvlast kdyz jmenuje tebe, pritom tvuj nazor je trosku odlisny) Nicmene ano, urcite tu jsou takovi, ktere bavi stale dokola mastit pub, ale verim, ze se najde i spousta dalsich, kteri by nepohrdli dobrou privatkou (challem), kdyby se nasli lidi s kterymi hrat.

    V podstate ted si hraje kazdy na svem pisecku, vetsina lidi si masti pub, tu a tam se sejde nejaka vetsi grupa lidi co da "lepsi" hru, ale malokdy je 10 lidi, kteri by se sesli na dobrou hru. Chally se skoro nehrajou a lidi nemaj motivaci a taky nemaj "kde" se schazet na lepsi hry. Chci rict, kazdy sedi na acku a zaklada si dle sveho privatky.

    Proto myslim, ze kdyby se objevila nejaka "safelisted liga" ci tak neco, do ktere by meli pristup jen vhodni kandidati (samozrejme, v ramci jistych mezi, ale aby to meli rozum a hral tam vubec nekdo ), tak by si kazdy safelisted hrac tam mohl kdykoliv zajit a prihlasit se na hru, pokud by si chtel zahrat neco "kvalitnejsiho" a nemusel by se obavat, ze potka nejakeho Pepika co pickne carry a nafeedi, coz je bezne riziko pub her.

    Stejne tak chall - kdyby do challu meli pristup jen safelisted hraci, kapitani by si nemuseli tolik lamat hlavu s tim koho picknout - kolikrat si pamatuju, ze chally koncily spatne byt i jen chybou jednoho hrace, ktery bohuzel byl proste cisty publikar a nechapal co se po nem chtelo. Nemluve o tom, ze kdyz neni safelist, tak kazdy beha pod fakem a tim padem kapitani nevi koho picknout, protoze na prvni pohled nerozlisi "publikare" od fejkeru, pokud nemaji nahrane staty.

  12. #42
    inactive :( MiZiGe's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Slovakia & Germany
    Age
    41
    Posts
    6,127
    @mary - odkýval, uložil na neskôr. Vtedy boli holt dôležitejšie veci na riešeni...teraz už boti fungujú skoro bez problémov, teraz sa môžeme zaoberať takýmto fine-tuningom.
    A Suxpam sa tomu hovorí už roky, a začalo to kvôli delayom, ktoré tu kedysi pred časom boli.

    Ďalej, nechcem aby ste prepadali predstave, že a) je tu nejaký veľký počet naprosto zlých hráčov b)vy k nim nepatríte. Ako pub sa tu kvalifikuje 98% percent z nás.
    Čo ma ale štve je, že čo vy vlastne chcete (výnimka snáď Snip), je používať verejného bota na to, aby ste si hrali hry so svojimi kamošmi - a iba s nimi. Vadí vám, že "admini nezlepšujú úroveň hier", ale že by si kapitáni dali challenge s ľuďmi, ktorých nepoznajú, tak to aby im niekto snáď platil.

    Pozrite si, čo som písal o lvl2 a lvl3 kapitánoch, pouvažujte nad tým. Privátky, ako boli pred tým, by sa takto mohli "vrátiť", aj keď s tým nie som úplne stotožnený; nie je to totiž úlohou týchto community líg.

    Add fake nicky: spôsob ako sa toho zbaviť je, resp. dva. Uvidíme, či sa code owner rozhýbe k tomu, aby nám implementoval ten "rozumnejší" spôsob...ak nie, tak to fakt vyriešime tak, že všetky nové nicky budeme manuálne pridávať.

  13. #43
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    Quote Originally Posted by MiZiGe View Post
    Ďalej, nechcem aby ste prepadali predstave, že a) je tu nejaký veľký počet naprosto zlých hráčov b)vy k nim nepatríte. Ako pub sa tu kvalifikuje 98% percent z nás.
    Čo ma ale štve je, že čo vy vlastne chcete (výnimka snáď Snip), je používať verejného bota na to, aby ste si hrali hry so svojimi kamošmi - a iba s nimi. Vadí vám, že "admini nezlepšujú úroveň hier", ale že by si kapitáni dali challenge s ľuďmi, ktorých nepoznajú, tak to aby im niekto snáď platil.

    Pozrite si, čo som písal o lvl2 a lvl3 kapitánoch, pouvažujte nad tým. Privátky, ako boli pred tým, by sa takto mohli "vrátiť", aj keď s tým nie som úplne stotožnený; nie je to totiž úlohou týchto community líg.
    Tak myslim, ze neni pub jako pub. Jasne, ze nikdo odtud asi v nejblizsi dobe neplanuje navstevu nejakyho Dreamhacku nebo SMM Takze v podstate ano, pub jsme tu vsichni. Ale kdyz budu mluvit ted ciste za sebe, tak "pub" ktery zminuju ja v tomhle topicu definuju jako naprosty random Acko s lidma, ktere neznam. Nekdy clovek narazi na celkem slusne hrace, ale vetsinou se ve hre objevi minimalne jeden clovek, ktery hraje podprumerne i v porovnani s ostatnimi. Neco ve smyslu, kdy si hrac pickne carry a massuje s nim BFka, jelikoz jinej item nezna Samozrejme, tohle uz zni jako trochu extrem, ale podobne pripady se objevuji celkem bezne. A jelikoz Dota je tymova hra, tak i takovyto jedinec dokaze pro ostatni velmi zhorsit kvalitu cele hry.

    Vyhoda safelisted systemu je, ze (za predpokladu, ze se budou dodrzovat urcita rozumna pravidla pro vouch) takoveto lidi by clovek nemel pak ve hre potkat. To same i na challu. Taky jsem hraval celkem dost kapitana, kdyz tu fungovaly chally a nemam az tak problem zkusit nekoho "novyho," ale pokud je ten chall ciste public -> otevrenej vsem, tak je velke riziko, ze narazim na vyse zmineneho hrace, ktery to proste neumi. A v challu, kde uz je vetsinou snaha o solidnejsi hru, to je fatalni.

    Proto zrejme lidi i preferuji hru se znamymi, jelikoz nemaji na vyber.

    Co se tyce toho, co jsi psal o levelech - trochu to tu zviditelnim pro ty, kterym to uniklo...:
    Quote Originally Posted by MiZiGe View Post
    2. ad privátky: nová verzia guarda (teda keepera), bude rozlišovať "low level" a "high level" captains. V našom prostredí by sa to dalo upraviť na ten zmysel, že lvl2 = low level, by boli ľudia, čo si môžu zakladať privátky priamo (a nemusia brať ohľad na !res), a lvl3 = high level, by hrali challenges, ak by chceli.)
    Za sebe muzu rict, ze to zni rozhodne dobre. Urcite jsem pro.

  14. #44
    Registered User Pabil's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    -
    Age
    35
    Posts
    289

    Exclamation

    Quote Originally Posted by TT_SNiP View Post
    Tak myslim, ze neni pub jako pub. Jasne, ze nikdo odtud asi v nejblizsi dobe neplanuje navstevu nejakyho Dreamhacku nebo SMM Takze v podstate ano, pub jsme tu vsichni. Ale kdyz budu mluvit ted ciste za sebe, tak "pub" ktery zminuju ja v tomhle topicu definuju jako naprosty random Acko s lidma, ktere neznam. Nekdy clovek narazi na celkem slusne hrace, ale vetsinou se ve hre objevi minimalne jeden clovek, ktery hraje podprumerne i v porovnani s ostatnimi. Neco ve smyslu, kdy si hrac pickne carry a massuje s nim BFka, jelikoz jinej item nezna Samozrejme, tohle uz zni jako trochu extrem, ale podobne pripady se objevuji celkem bezne. A jelikoz Dota je tymova hra, tak i takovyto jedinec dokaze pro ostatni velmi zhorsit kvalitu cele hry.

    Vyhoda safelisted systemu je, ze (za predpokladu, ze se budou dodrzovat urcita rozumna pravidla pro vouch) takoveto lidi by clovek nemel pak ve hre potkat. To same i na challu. Taky jsem hraval celkem dost kapitana, kdyz tu fungovaly chally a nemam az tak problem zkusit nekoho "novyho," ale pokud je ten chall ciste public -> otevrenej vsem, tak je velke riziko, ze narazim na vyse zmineneho hrace, ktery to proste neumi. A v challu, kde uz je vetsinou snaha o solidnejsi hru, to je fatalni.

    Proto zrejme lidi i preferuji hru se znamymi, jelikoz nemaji na vyber.

    Co se tyce toho, co jsi psal o levelech - trochu to tu zviditelnim pro ty, kterym to uniklo...:

    Za sebe muzu rict, ze to zni rozhodne dobre. Urcite jsem pro.

    Podla mna lamy takmer vobec nevadia , vadia neteamovy hraci ci uz lamaci alebo ne , ked je lama normlana tak si necha poradit a nekazi hru. Najme ked mu to skusenjsi hrac povie normlane a ne ty kokot do pice co robis si debil ?! atd ...


    Aspon mne lamy nevedia sak kazdy sa dakedy ucil hrat ,ak sa xu priucit a nechaju si poradit je to v pohode. Normalne je to trapne jak sa furt stazuju lepsi hraci na pub lamy pritom acko neni for skilled only . TO tie lamy by sa mali stazovat ze im kazdy nadava furt a malo kto im povie normalne co maju postavit . Nenormalne vela krat som videl typka co sa pyta co ma postavit a nikto mu neporadi az potom flamuje nechutne ze co to postavil a ze koli nemu prehra hru zas .


    EDIT : ale je to taky domino efekt kedysi nadavali im ked boli lamy a nevedeli co maju robit a teraz oni ked uz su na lepsej urovni robia to iste .


    EDIT2 : Ale ten napad CW sa mi paci. Aj by som vam stym pomohol , spravi stranku alebo nevim co treba proste =) .
    Last edited by Pabil; 9th May 2011 at 07:20 PM.
    Nevadi ze neviem hrat dotu, hlavne ze mi chuti pit .

  15. #45
    Safelist Member [W3PD]rebrik's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Bojnice
    Age
    32
    Posts
    846
    ked sa niekto cuduje ze slardarove ucko odhaluje rikiho alebo sa pyta naco je aegis tak to je kokotizmus hrat na acku ked mozu ist hrat apem sk cz onlypro....... (a myslim ze ten s aegisom bol v challe)


    Quote Originally Posted by grimasko
    asi sa zabijem
    Quote Originally Posted by omnicali
    i perma fingered ur mom

Page 3 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates