Page 2 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 16 to 30 of 101

Thread: Serious crytopic

  1. #16
    Registered User grimasko's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    slovakia
    Age
    31
    Posts
    624
    Napisat jednoduchy topic je uplne minimum a zvladne to ktokolvek za 30 sekund.

    Preco by mal Mizige zrusit nieco, na com pracovalo niekolko adminov xpamu?
    Dalsou vecou je, ze body nutia (mozno len minimalne, ale aj tak) hracov sa zlepsovat -> viac bodov, viac "in". To by sa ale muselo nastavit rozhadzovanie hracov podla bodov.
    The greatest Tank!
    6.60
    Hidden Text click here to show

    6.59
    Hidden Text click here to show





    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    keby ies hrat dotu tak ta poznam
    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    a prve bolo zato ze som grimaskovy napisal ze je kokot MESIAC BAN NP VYLIZ MA
    Quote Originally Posted by Laryk
    já osobně jsem pořádně nevěděl předtím, co cm je, byl jsem v rámci možností skillově navrcholu

  2. #17
    Registered User IcetEA_to_nedas's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    slovakia
    Age
    30
    Posts
    458
    no grim, neviem či by to bolo riešením ... čo by to akože zmenilo? hrotiči by si honili body na pube ako doteraz a 5 ludi bude hrat na body z challov ale žeby to ľudí nejak prinútilo začať hrať chally, to pochybujem..
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    ani ta nezdvyhnem
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    (no napiste na mna koment hatery)

    (46:22 / [Allies]) Hladny_Medved: ten boyy je kurva skillerska
    (46:27 / [Allies]) Hladny_Medved: ja som to tusil ze to otoci...


  3. #18
    inactive :( MiZiGe's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Slovakia & Germany
    Age
    41
    Posts
    6,127
    @grimasko:
    "Preco si ani len necuchol k mojim napadom, ktore som navrhoval?"
    lebo
    "Snip, tl;dr, takze, ak si to pisal, sorry."
    nemáš najmenšiu snahu, najmenší záujem o to, čo kto iný píše.

    @Snip: body za pub a challenge vlastne rozdelené sú, ale keďže sa hrajú minimálne proti normálnym hrám, moc sa to neprejavuje. Urobiť separate challenge ladder je jednoduché, pretože tie body sú vedené separátne už teraz.
    btw., odporúčam ísť si skúsiť úplný pub, niečo ako "APEM EU GODZ" aby si videl, že to, čo máme my, je veľmi advanced. Ako príklad ti môžem dať súčasnú situáciu @playdota.eu channel - padol im host, ale plno ľudí sa "bojí" ísť na czsk, pretože to na nich je moc pro.
    Za úvahu stojí aj ďalšia vec - máme už celkom slušný počet ľudí, a boti už dlhšie nepadli prvý krát som ochotný uvažovať o vouch based lige, niečo ako druhý kanál.

  4. #19
    Registered User grimasko's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    slovakia
    Age
    31
    Posts
    624
    Nie je lepsi pocit byt prvy medzi elitou (tym myslim ludi, co hraju challenge), nez medzi pub hracmi?

    Mizige, cital som si ten prvy post. V tom druhom uz len reaguje na teba, co sa ma v kvazi netyka, takze preco by som to mal citat? Kazdy, kto rozmysla (ake to stastie, ze ich tu je len par) si domysli, ze nejake acko neriesis. ;-x
    Last edited by grimasko; 7th May 2011 at 11:13 PM.
    The greatest Tank!
    6.60
    Hidden Text click here to show

    6.59
    Hidden Text click here to show





    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    keby ies hrat dotu tak ta poznam
    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    a prve bolo zato ze som grimaskovy napisal ze je kokot MESIAC BAN NP VYLIZ MA
    Quote Originally Posted by Laryk
    já osobně jsem pořádně nevěděl předtím, co cm je, byl jsem v rámci možností skillově navrcholu

  5. #20
    Registered User Arsony's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Ostrava
    Age
    32
    Posts
    417
    'Tak tak pub by neměl být statovaný. Jinak výjimečně napsal kukáč něco rozumného to čumím Celkově taková safelist chall komunita by vůbec nebyla marná, dobrých hráčů tu je na to celkem dost (sice by to nedosahovalo úrovni nějakého dotapridu atd ale rozhodně by to nějakou úroveň a řád mělo) a kdyby se vážně zrušil na pubu ten statsladder a v té safelist lize by zůstal tak to sposutu hráčů velice namotivuje zlepšovat se a dostat se na safelist aby mohli honit staty tam. (myslím a doufám že jsem stručně vystihl to co se snip snaží říct, respektive spíš jsem to po něm zopakoval )

    Jinak grimasko body na pubu nenutí žádné hráče se zlepšovat, akorát to nutí každou nulu ať si veme carry protože si myslí že to s ním vyhraje a akorát to zfailí. Na pubu se člověk nemá šanci zlepšovat. Na pubu člověk zakrní To je můj názor viděl jsem to u spousty hráčů, viděl jsem to i u sebe (i teď, když poslední měsíc hraju puby only tak bych na CWčkách byl znatelně horší než jsem býval), takže to mám podložené zkušenostmi. Pub zabijí skill ničím ho nezlepší. To co zlepšuje skill jsou hry jako challenge, kde se hráči učí o teamplay (ne chodit v 5ti od 15té minuty na pubu to není teamplay) o úlohách v týmu atd. Pub je naučí akorát časem to co každý dobrý hráč dneska už ví. Pokud chceš na pubu vyhrávat ber furt carry a hraj na sebe, ser na tým Proto souhlasím naprosto s snipem, že staty na pubu > sračka a neslouží to k ničemu dobrému. Respektive posloužilo to k tomu že nám to tu nalákalo spoustu hráčů z ostatních platforem Teď je třeba toho jediného užitku využít a zformovat z něj něco pořádného.
    Last edited by Arsony; 8th May 2011 at 12:12 AM.
    Eat world or world will eat you.

    dNb lover

    Music addicted person!
    Hidden Text click here to show

  6. #21
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    Quote Originally Posted by MiZiGe View Post
    @Snip: body za pub a challenge vlastne rozdelené sú, ale keďže sa hrajú minimálne proti normálnym hrám, moc sa to neprejavuje. Urobiť separate challenge ladder je jednoduché, pretože tie body sú vedené separátne už teraz.
    Urcite by stalo zato mit nejaky ladder ne ciste jen pro chally - uz jen proto, aby se kapitani pri pickovani mohli podivat (kdyz podle nicku hrace neznaji) kdo je vetsi nolifer s vice body, aby ho honem naverbovali
    Quote Originally Posted by MiZiGe View Post
    btw., odporúčam ísť si skúsiť úplný pub, niečo ako "APEM EU GODZ" aby si videl, že to, čo máme my, je veľmi advanced. Ako príklad ti môžem dať súčasnú situáciu @playdota.eu channel - padol im host, ale plno ľudí sa "bojí" ísť na czsk, pretože to na nich je moc pro.
    Ono ani tak nejde o skillovou uroven hracu, ale spis o to, ze ten ladder system nefunguje a nikdy fungovat spravne nebude na "kanalovym acko pubu". Je az prilis moc moznosti, jak se toho da zneuzit (viz stathunters), nemluve o tom, ze clovek muze zalozit ciste pub hru (normalni xpam pub) pres czsk bota a stale se mu statistiky z te hry zapocitavaji do oneho ladderu. Pak je tu taky nejbeznejsi jiz nekolikrat zminovany problem, ze tyto hry, prestoze maji svuj vlastni ladder, tak v podstate nemaji dana zadna ferova pravidla (aby si hraci ty body i nejakym zpusobem zaslouzili). Kazdy si dokaze poskladat tym a porazit vetsinu tymu slozenych z random hracu, kteri mi vlezou do hry. Tohle je ten nejvetsi problem, ktery na soucasnem "pub ladderu" vidim.
    Quote Originally Posted by MiZiGe View Post
    Za úvahu stojí aj ďalšia vec - máme už celkom slušný počet ľudí, a boti už dlhšie nepadli prvý krát som ochotný uvažovať o vouch based lige, niečo ako druhý kanál.
    Jak jsem jiz nekolikrat zminoval, vouch based system je urcite dulezity pro jakoukoliv formu serioznejsich her, takze bych urcite byl pro

    edit:
    Quote Originally Posted by Arsony View Post
    'Tak tak pub by neměl být statovaný. Jinak výjimečně napsal kukáč něco rozumného to čumím Celkově taková safelist chall komunita by vůbec nebyla marná, dobrých hráčů tu je na to celkem dost (sice by to nedosahovalo úrovni nějakého dotapridu atd ale rozhodně by to nějakou úroveň a řád mělo) a kdyby se vážně zrušil na pubu ten statsladder a v té safelist lize by zůstal tak to sposutu hráčů velice namotivuje zlepšovat se a dostat se na safelist aby mohli honit staty tam. (myslím a doufám že jsem stručně vystihl to co se snip snaží říct, respektive spíš jsem to po něm zopakoval )
    V podstate ano

  7. #22
    Registered User
    Join Date
    Feb 2010
    Age
    36
    Posts
    50
    Co se tyce public her, tak jedine co me momentalne sere sou hraci na fake nickach. Nevadi mi, kdyz hrajou kamosi spolu v tymu, ale spis mi vadi, ze kdyz se napojim do hry, poznam tam 2 nicky z 10 a nevim co od nich muzu cekat, navic hraci na faku maji vetsi tendenci flamovat a chovat se jako curaci + nema pak vyznam podavat nejaky BR, kdyz si jednoduse vytvori novy nick ofc.

    muj nazor: nechat ten system jak je - 5x !res a zalozeni hry, ale zrusit bodovani tehle her a nad tenhle "pub" zavest co psal kukac, coz by byl takovy "kvalitnejsi pub" :-D
    Quote Originally Posted by KukAc View Post
    Zaviedol by som, ze by sa reslo 10 ludi a keeper by automaticky zalozil hru, pre tích desitich, ktorích by rovno aj poswapoval podla bodov, teda balancol. A dal by automode -rd. Takto to fungovalo aj na ODL a celkom im to slo. Toto o pub ladderi.
    s tim, ze by se predeslo multiaccountingu (i kdyz netusim jak)

    no a imo hodne dobre by mohlo byt to, co psal mizige
    Quote Originally Posted by MiZiGe View Post
    Za úvahu stojí aj ďalšia vec - máme už celkom slušný počet ľudí, a boti už dlhšie nepadli prvý krát som ochotný uvažovať o vouch based lige, niečo ako druhý kanál.
    Last edited by Luke_L; 8th May 2011 at 12:58 AM.

  8. #23
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    Quote Originally Posted by Luke_L View Post
    Co se tyce public her, tak jedine co me momentalne sere sou hraci na fake nickach. Nevadi mi, kdyz hrajou kamosi spolu v tymu, ale spis mi vadi, ze kdyz se napojim do hry, poznam tam 2 nicky z 10 a nevim co od nich muzu cekat, navic hraci na faku maji vetsi tendenci flamovat a chovat se jako curaci + nema pak vyznam podavat nejaky BR, kdyz si jednoduse vytvori novy nick ofc.

    muj nazor: nechat ten system jak je - 5x !res a zalozeni hry, ale zrusit bodovani tehle her a nad tenhle "pub" zavest co psal kukac, coz by byl takovy "kvalitnejsi pub" :-D

    s tim, ze by se predeslo multiaccountingu (i kdyz netusim jak)

    no a imo hodne dobre by mohlo byt to, co psal mizige
    Samozrejme, fake nicky jsou dalsi vec, dalsi problem, ktery by se dal celkem lehce vyresit zavedenim vyssi "safelisted" kategorie hracu. V takovem pripade predpokladam, ze by to fungovalo na principu jak mizige jiz natuknul, ze by hraci dostavali specialni lvl na nick, tudiz v pripade banu na dany nick je treba bud ban preckat nebo si podat novy vouch request na novem nicku (coz je samozrejme zdlouhavy proces a vetsinou by asi bylo jednodussi ban preckat - navic v pripade, ze by se doslo nato kdo pod timto nickem vystupuje, predpokladam, ze by novy vouch nedostal).

    Taky jak jsem uz zminoval, soucasny pub by klidne moh zustat na stejnem principu, na jakem funguje, jen by nemel mit svuj vlastni ladder.

    Kazdopadne, dejte sanci challum. Poradne tymove hry na urovni s kapitany na obou stranach, -cm modem, teamplayem a strategii, tak ma vypadat spravna dota. A ne honit staty na kvazi-pubech Zalezi jen a jen na komunite, na tom jaci lide budou nejvic aktivni a jak k tomu budou pristupovat. Ligy na podobnem principu bezne funguji a koneckoncu, jednu dobu to fungovalo i zde, nevidim duvod proc to nezkusit ozivit

  9. #24
    Safelist Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Slovakia
    Posts
    462
    Uf, stale viac a viac citania :P

    Co ma najviac zaujalo, je ten vouch based channel... Imo to by bola pecka :P Na acku sa uz najde aj vela schopnych ludi, ktori aj vedia kde je forum, a kde si ten vouch request podat a mnoho z nich hraje decentne. A o prisnosti by sa uz voucheri dohodli.
    Strasne by to pozdvihlo skillovy priemer. A pre tych slabsich hracov by to bola vyzva aby sa zlepsovali a mohli si podat Vouch Request, lebo to tak funguje imo

  10. #25
    Registered User
    Join Date
    Feb 2010
    Age
    36
    Posts
    50
    Quote Originally Posted by kukac View Post
    uf, stale viac a viac citania

    co ma najviac zaujalo, je ten vouch based channel... Imo to by bola pecka na acku sa uz najde aj vela schopnych ludi, ktori aj vedia kde je forum, a kde si ten vouch request podat a mnoho z nich hraje decentne. A o prisnosti by sa uz voucheri dohodli.
    Strasne by to pozdvihlo skillovy priemer. A pre tych slabsich hracov by to bola vyzva aby sa zlepsovali a mohli si podat vouch request, lebo to tak funguje imo
    +1

  11. #26
    Registered User IcetEA_to_nedas's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    slovakia
    Age
    30
    Posts
    458
    len už s tym kurv* niečo robte lebo to čo sa stalo pred 5 minutami ma uplne dorazilo ...človek si chce zahrať po týždni +/- dotu založí nejaky pro clan NEM hru... v 16 min im leavne jeden hrač a o 5 min cca leavne hosť... a ešte sa z ničoho nič unhostla hra asi 2 dali !rmk to som nepochopil ale pýtam sa, ma vôbec význam podavať na toho Testera ban request, keď ma na tom nicku 3 hry a behom 20 sec si vytvorí ďalší nick a leavuje si veselo dalej? nemá asi...ale čky, skontrolujte mi MANNER či som tam nahodou nepi*oval veľmi po tom hosťovi.
    [url]http://dasnet.cz/replay_parser/index.php?mode=view&file=1304808127[/url] gl
    inak...ako som si čítal ten parser, pozerám že chlapci su zohratí ....oni všetci 4ia votli !rmk a potom ten tester (hosť) leavol a boli už len 3 ale rmk votli štyria... takže sa to automatický endlo...tlieskam...dúfam, že to niekto vychytá a bude to robiť dalej
    Last edited by IcetEA_to_nedas; 8th May 2011 at 02:13 AM.
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    ani ta nezdvyhnem
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    (no napiste na mna koment hatery)

    (46:22 / [Allies]) Hladny_Medved: ten boyy je kurva skillerska
    (46:27 / [Allies]) Hladny_Medved: ja som to tusil ze to otoci...


  12. #27
    inactive :( MiZiGe's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Slovakia & Germany
    Age
    41
    Posts
    6,127
    nezabúdajte, safelist tu už máte...a v poslednej dobe trochu poľavili v nárokoch, takže mass pro hry sa dajú hrať tam

  13. #28
    Registered User IcetEA_to_nedas's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    slovakia
    Age
    30
    Posts
    458
    lenže my to chceme na acku
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    ani ta nezdvyhnem
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    (no napiste na mna koment hatery)

    (46:22 / [Allies]) Hladny_Medved: ten boyy je kurva skillerska
    (46:27 / [Allies]) Hladny_Medved: ja som to tusil ze to otoci...


  14. #29
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    Quote Originally Posted by MiZiGe View Post
    nezabúdajte, safelist tu už máte...a v poslednej dobe trochu poľavili v nárokoch, takže mass pro hry sa dajú hrať tam
    No ono, pointa je spis snazit se trochu motivovat hrace a vylepsit soucasnou celkem dost mizernou situaci na acku, nez to ze "nekde jinde uz neco takovyho existuje, da se tam hrat lip".

    Myslim, ze tady by se to melo tykat ciste acka a jeho hracu. Ten zminovany safelist (predpokladam, ze myslis tuhle xpamovskou inhouse ligu ci co to je?) jsem popravde nezkousel, nicmene od lidi co to zkusili jsem slysel ruzne nazory, vesmes to asi neni nic tak extra. Nevim, nemuzu to sam zhodnotit.

    Kazdopadne myslim, ze neni duvod se tam "cpat" Jiste, kdo chce to zkusi a treba se mu tam i bude libit, mozna i takovi ackari jsou, kazdopadne na acku samotnem je dost schopnych lidi co masti puby a klidne by mohli hrat v rozumnejsich hrach - nejaky chally nebo podobny "inhouse" hry, tak proc se nepokusit je k tomu trochu popudit?

    Tedkon kdyz hravam na acku, tak mi prijde, ze je situace takova - bud pockam a dam s hrstkou kamosu nejaky (vetsinou) pubstomp, protoze stejne nikdy neni dostatek lidi do protejsiho tymu, aby to melo smysl. Anebo pudu do nejaky jiny hry, kde to zase maji naskladany protivnici a daj pubstomp nam, jelikoz hraju s lidma co vubec neznam a vzdycky se najde minimalne jeden, ktery holt o dote nema moc paru Je to vetsinou volba mezi "ponizuj nebo bud ponizen" Balanced hra na "acko pubu" je tak jedna z deseti.

  15. #30
    Registered User Arsony's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Ostrava
    Age
    32
    Posts
    417
    No "něco takového tu máte". Jako samozřejmě takových inhouse lig a sraček je plno, pokud chce někdo cz/sk inhouse ligu go rgc, go pickup.

    Ale pointa tohohle topicku není v tom že by někdo chtěl jen takovou nějakou inhouse ligu, pointa je že chceme tu inhouse ligu NA ÁČKU pro komunitu lidí z áčka ^_^

    btw: co se týče problému fakenicků, nebudu obhajovat fakenickáře (i když já sám jsem fakenickář) ale nemyslím si že je to až takové zlo. Nevím z jakých důvodů mají fakenicky ti obvyklí fakenickáři ale já to mám třeba z toho důvodu že když si dojdu zahrát pub na svojem nicku tak se stávají 2 věci:
    a.) host si mě swapne nahoru a hraju v naswapovaném týmu kdy hra trvá 15 minut
    b.) hraju proti nějakým 3-4 hrotičům kteří čekají co picknu aby mě mohli outpicknout a potom mě celou hru huntí a čekají kde se objevím na mapě aby mě mohli jít zabít (a to ani nemusím mít carry)

    Takže mě na svém nicku vážně hrát nebaví a radši se uchyluji do anonymity mých nespočetných identit, kde si můžu zahrát publiček jako normální člověk bez focusu a bez swapování
    Last edited by Arsony; 8th May 2011 at 09:20 AM.
    Eat world or world will eat you.

    dNb lover

    Music addicted person!
    Hidden Text click here to show

Page 2 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates