Results 1 to 5 of 5

Thread: wtf arsony?

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    35

    wtf arsony?

    Takze admin muze urazet typu asslick atp, a kdyz ja napisu blowjob dostanu na den ban ? Nevim ja se choval stejne jak admin ci co on vlastne je a dostanu ban? nechapu.Nejaky vysvetleni proc se admin muze chovat jinak nez bezny player?
    Last edited by Bobcz; 6th May 2011 at 04:52 PM.

  2. #2
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    Tak trochu tipuju, ze je to lehce vytrzene z kontextu. Kazdopadne doporucuju zjistit, co vlastne v "internetove mluve" asslick znamena. Neco mi rika, ze nechtel doslova, abys mu stahl kalhoty a lizal prdel.

  3. #3
    CZSK 1337 streamer oB.Sweety's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Czech Republic
    Age
    34
    Posts
    656
    vytrzeny z kontextu to opravdu je vzhledem k te radoby vzpoure co tam vypukla.. nekolikrat sem vas zadal at se uklidnite dokonce sem musel moderovat channel a stejne ste to nepochopili.. bud rad ze to mas na 24 hodin
    An eye for an eye, will make us all blind.

    Mahátma Gándhí

  4. #4
    Registered User Arsony's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Ostrava
    Age
    32
    Posts
    417
    Já ještě dodatečně vyjádřím své zmatení protožeo pravdu nechápu proč se tenhle topic jmenuje wtf arsony když jsem tě z toho channelu já nekickl Vytrhl si z kontextu jednu hlášku, oscreenoval označil mě tam (nechápu proč) a kickl tě z channelu sweety. Takže vážně nechápu co má tenhle topic společného se mnou
    Eat world or world will eat you.

    dNb lover

    Music addicted person!
    Hidden Text click here to show

  5. #5
    inactive :( MiZiGe's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Slovakia & Germany
    Age
    41
    Posts
    6,127
    ten ban pre Bobcz podľa toho screenshotu tam nemal čo robiť...a žiaden iný som nevidel. Našťastie "len" na 24h

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates