Page 4 of 5 FirstFirst ... 2 3 4 5 LastLast
Results 46 to 60 of 72

Thread: Hall of Shame

  1. #46
    Registered User .DELL.'s Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Přerov
    Age
    31
    Posts
    141
    no manner flamers a iné trosky ľudskej spoločnosti:
    Quote:
    Diabol
    Skutok
    Dell/Molda
    ^Eddy^
    Coldrex
    HaniZZ

    Jako panove nebudu vam lhat, jenze trosky spolecnosti si predstavuju trosicku jinak. A ted neobhajuju jenom sam sebe, ale kdyz sem hral s diabolem a pak aj se skutkem tak bylo naprosto vsehno v pohode zadny flame zadne nadavky nic. Jestli ste si nevsimli, tak nadavky nikdy nejsou jednostranne vzdy si nadavame navzajem a to ze dostavame bany my je celkem dost ubohe od vas moderatoru/adminu, ze jste jen zaslepeni nejakou touhou davat bany zrovna nam. Vy ani neresite tu situaci vy se jen podivate kdo do toho byl zakomponovanej a uz rozdavate bany aniz byste si zjistili jak to ve skutecnosti je.

    Proto tímto příspěvkem prosím všechno moderatory/adminy, aby se sami nad sebou zamysleli a přestali banovat jen tak z osobního rozmaru, Vždyť přece o nic nejde někdo je hold trošku prudší, když ho někdo nasere, ale to by nemělo znamenat, že postih bude mít pouze ten, kdo reaguje na něco a ne ten, co krizovou situaci vytváří.

    děkuji za pozornost váš *Pan Milovaný*

    Edit: tím samozrejme nechci narazet na vykon, ci fungovani moderatoru/adminu a s jejich pusobenim jsem navysost spokojen, jen nebyt tech prokletech klapek na ocich ohledne banu
    Last edited by .DELL.; 30th May 2011 at 01:21 AM.

  2. #47
    Registered User IcetEA_to_nedas's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    slovakia
    Age
    30
    Posts
    458
    ach dell, tie hádky s tebou ma už omrzeli, ale napíšem ti to čo ty mne pred /pár?/ mesiacmi do PM, neber si ma do huby, zvlášť ked nevieš...napišeš ze stále z toho vyváznem v pohode tak nato ani nejde reagovať najprv si over fakty a potom niečo take napiš. a nicky mam 2 ktoré používam už dlhu dobu
    ale inak s tebou súhlasim, davaju sa tu nezmyselne bany dobrým hráčom kvôli manneru a potom tie hry stoja za kkt a na channely vidim same faky čo ma už dosť znervoznuje
    Last edited by IcetEA_to_nedas; 30th May 2011 at 12:27 AM.
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    ani ta nezdvyhnem
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    (no napiste na mna koment hatery)

    (46:22 / [Allies]) Hladny_Medved: ten boyy je kurva skillerska
    (46:27 / [Allies]) Hladny_Medved: ja som to tusil ze to otoci...


  3. #48
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Chlapec ale teraz seriozne mas 100% pravdu. Pretoze ja som dostal nejake reporty ale setko uplne kktiny. Stacilo keby sa na to trosku pozreli a videli ze to vobec nie je tak. Lenze oni videli iba report...ok mas ban a hned potom lock. Myslim si ze je na acku milion hracov ktori maju horsi manner a nadavaju viac, je to len o smole ze ta nejaky chudak ktory to nevie hrat, kompenzuje tym ze ti moze dat report. Ale to ze mal 0:10, pol hodiny provokoval, uplne pokazil vsetkym hru to je v poriadku. Chyba je, ze mu napises ci mu jebe, on si da screen a hned na forko= a hned Diabol nomanner.

    Fakt by sa zislo niekedy blizsie pozret tie replaye a zamysliet sa nad danou situaciou ci by ste aj vy nepouzili nadavku. Kazdy ma svoje hranice a obcas ich niekto prekroci a prasknu nervy....

  4. #49
    Registered User Ajora's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    12
    "davaju sa tu nezmyselne bany dobrým hráčom kvôli manneru" ..

    Dobrý hráč bez manneru je asi veľmi ťažko dobrý .... napríklad s Dellom mal asi niekto zlé skúsenosti, ja osobne nikdy. Zato Diabol alebo SKutok ... to su kapitoly sami o sebe + ani na fórko nedokáže Diabol napísať normálny post bez toho aby v ňom nebola nadávka.

  5. #50
    Registered User .DELL.'s Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Přerov
    Age
    31
    Posts
    141
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    pol hodiny provokoval
    jako nechci tvrdit (a to ani v nejmensim), že jsem nejaci svatousci, ale to provokovat, to je to slovo proste kazdy vi jaci sme ale nemuze si odpustit tu provokaci z akce vznika reakce a tyto tupe reporty jsou na světě(dle mého názoru, by měli být bannováni i provokatéři, nejen ti, co reagují)


    čajíček: nemyslím si sice, že máš lepsí manner, jak my jmenovaní, ale nebudem to teď rozvádět už na to kašlu .)
    Last edited by .DELL.; 30th May 2011 at 01:17 AM.

  6. #51
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    31
    Posts
    515
    Quote Originally Posted by Ajora View Post
    "davaju sa tu nezmyselne bany dobrým hráčom kvôli manneru" ..

    Dobrý hráč bez manneru je asi veľmi ťažko dobrý .... napríklad s Dellom mal asi niekto zlé skúsenosti, ja osobne nikdy. Zato Diabol alebo SKutok ... to su kapitoly sami o sebe + ani na fórko nedokáže Diabol napísať normálny post bez toho aby v ňom nebola nadávka.
    WTF ? to akoze si myslis ze ked domna jebu ostatny mozes aj ty jo ? po A:vzdy ked hram proti tebe dostanes taku palku ze dotu potom tyzden nezapnes B:donedavna ked som prisiel na pub kde si mal ty vytvorene vzdy si si ma swapoval k sebe WTF ? kamo ty ani nevies koho mas asslickovat end of story bro really.

  7. #52
    Registered User grimasko's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    slovakia
    Age
    31
    Posts
    624
    Aka to banda idiotov.
    The greatest Tank!
    6.60
    Hidden Text click here to show

    6.59
    Hidden Text click here to show





    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    keby ies hrat dotu tak ta poznam
    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    a prve bolo zato ze som grimaskovy napisal ze je kokot MESIAC BAN NP VYLIZ MA
    Quote Originally Posted by Laryk
    já osobně jsem pořádně nevěděl předtím, co cm je, byl jsem v rámci možností skillově navrcholu

  8. #53
    Registered User Ajora's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    12
    Quote Originally Posted by Nezmysel View Post
    WTF ? to akoze si myslis ze ked domna jebu ostatny mozes aj ty jo ? po A:vzdy ked hram proti tebe dostanes taku palku ze dotu potom tyzden nezapnes B:donedavna ked som prisiel na pub kde si mal ty vytvorene vzdy si si ma swapoval k sebe WTF ? kamo ty ani nevies koho mas asslickovat end of story bro really.

    Tvoj nick presne pomenúva to čo si napísal. A pokial si ten za koho ťa považujem tak si bol so mnou v teame na orbitové želanie miláčik a nie na moje tak tu nevrešti a nerozdrapuj sa, a samozrejme pálky od teba ... nedaj sa vysmiať.

  9. #54
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Ajora vies co je vtipne? ze hrac tvojich kvalit, prepac nekvalit, sa tu ide vyjadrovat. Hral si proti mne jednu hru aj tu som ja s osobnych dovodov nechcel s tebou hrat tak tu nepis nezmyselne komenty.Keby nie je s tebou v klane mizige, tak sa tu vobec nevyjadrujes. Takymto sposobom sa snazis len podporit vec ktora sa ta 1. netyka, 2. nemas o nej ani ponatia... K tej nadavke: ak napises jednu nadavku v komente je to hrozne? Zato ze ty nepouzivas nadavky tak ani nikto iny...

    Neviem, ty zjavne podporujes dotu, v ktorej 10 ludia nenapisu jedine slovo za celu hru(maximalne -water red aj to je pre teba nomanner). Podla tvojej mierky je 98% hracov na acku nomanner, aj moderatory, ktori raz za cas napisu ,,kurva,,

  10. #55
    Registered User IcetEA_to_nedas's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    slovakia
    Age
    30
    Posts
    458
    Quote Originally Posted by Ajora View Post
    samozrejme pálky od teba ... nedaj sa vysmiať.
    ako môžeš niečo take napísať hráčovi, čo to hraje 1000x lepšie (skutok tu mas ten asslick) tak k tomu sa radšej nevyjadruj ajora...


    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    ty zjavne podporujes dotu, v ktorej 10 ludia nenapisu jedine slovo za celu hru(maximalne -water red aj to je pre teba nomanner),
    vtipkár jak vždy )))))) tichoučko
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    ani ta nezdvyhnem
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    (no napiste na mna koment hatery)

    (46:22 / [Allies]) Hladny_Medved: ten boyy je kurva skillerska
    (46:27 / [Allies]) Hladny_Medved: ja som to tusil ze to otoci...


  11. #56
    Registered User Ajora's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    12
    Hej no pekný asslick ... žite si na svojej malej planétke "úspechov" a akože skillu :vuvu:

  12. #57
    Safelist Member [W3PD]rebrik's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Bojnice
    Age
    32
    Posts
    846
    vy ste divna komunita


    Quote Originally Posted by grimasko
    asi sa zabijem
    Quote Originally Posted by omnicali
    i perma fingered ur mom

  13. #58
    Registered User grimasko's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    slovakia
    Age
    31
    Posts
    624
    Nemozem nesuhlasit s neuveritelne nestranym komentarom od tak neinteligentneho neandertalca akym je rebrik.
    The greatest Tank!
    6.60
    Hidden Text click here to show

    6.59
    Hidden Text click here to show





    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    keby ies hrat dotu tak ta poznam
    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    a prve bolo zato ze som grimaskovy napisal ze je kokot MESIAC BAN NP VYLIZ MA
    Quote Originally Posted by Laryk
    já osobně jsem pořádně nevěděl předtím, co cm je, byl jsem v rámci možností skillově navrcholu

  14. #59
    Registered User Eph3dr1ne's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Bruntál
    Age
    33
    Posts
    198
    +add
    Eph3dr1ne
    ++add
    Laryk

  15. #60
    Registered User Sadomasochista's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    MŠK Žilina!!!
    Age
    34
    Posts
    428
    vidis efe, teraz si na listine to mas za to ze si sa pustal do laryka

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2 3 4 5 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates