Results 1 to 6 of 6

Thread: Mathias3

  1. #1
    registered user gun10a's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Námestovo
    Age
    36
    Posts
    904

    Mathias3

    Neviem, či to je badmanner v pravom slova zmysle, ale chlapík vezme techiesa, strašný pán a za 50 min dá 1 kill a 2 assist a mne opakovane povie, že som dement a pod ...
    Nechám na posúdenie...

    nick : mathias3

    P.S. keď nie BAN aspoň note "ťažký imbecil"

  2. #2
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Nabuduce reportni niekoho, kto ti povie ze si lama alebo sa ti nepaci jeho nick. Fakt duchaplne reporty....

  3. #3
    registered user gun10a's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Námestovo
    Age
    36
    Posts
    904
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    Nabuduce reportni niekoho, kto ti povie ze si lama alebo sa ti nepaci jeho nick. Fakt duchaplne reporty....
    Ide o ten štýl arogancie, akú tam predvádza ten hráč (neviem či si to ty, keď obhajuješ, alebo len jeho asslicker). Spôsob ako sa správa a celý komplex, proste strašný idiot a myslím, že to je manner rovnako.

  4. #4
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Neviem kamo, ci ma poznas, ked povies ze som asslicker.. V zivote by som neasslickoval taku lamu to je po prve. Po druhe: bad manners sa nedava za arogantnost, pod ktorou ty chapes, ze dany hrac nedava tak ako si to ty predstavujes. A fakt sa nabuduce zamysli, ze ci kazdeho ci to povie ze si dement reportnes. Lebo to by si musel byt na tomto fore stale....

  5. #5
    registered user gun10a's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Námestovo
    Age
    36
    Posts
    904
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    Neviem kamo, ci ma poznas, ked povies ze som asslicker.. V zivote by som neasslickoval taku lamu to je po prve. Po druhe: bad manners sa nedava za arogantnost, pod ktorou ty chapes, ze dany hrac nedava tak ako si to ty predstavujes. A fakt sa nabuduce zamysli, ze ci kazdeho ci to povie ze si dement reportnes. Lebo to by si musel byt na tomto fore stale....
    to by som musel dávať report každú hru :
    ale tento ma sral nad rámec noriem a jeho manner bol tiež nadrámec myslim

  6. #6
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Ja ti hovorim len tolko, ze pokial ten hrac mal nadmerne mnozstvo nadavok, alebo robil vyslovene gameruin tak si BM zasluzi. Ale nabuduce to lepsie popis ked sa o to pokusas. Inak to vyznieva len ako zbytocny report. Thats all....

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates