Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 15 of 60

Thread: Ban ob.Sweety

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    Apr 2011
    Age
    34
    Posts
    50

    Ban ob.Sweety

    [url]http://www.ulozto.cz/8735151/ownedby-kick-pres-res-bmp[/url]

    opakovanej kick přes res, opět ve hře owneby, ten člověk se ani v nejmenšim neumí chovat, dá ownera někomu, aby kicknul za něj a on byl z obliga, nechápu jak může dělat admina...

  2. #2
    Registered User grimasko's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    slovakia
    Age
    31
    Posts
    624
    "admin prikladom" ;D
    The greatest Tank!
    6.60
    Hidden Text click here to show

    6.59
    Hidden Text click here to show





    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    keby ies hrat dotu tak ta poznam
    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    a prve bolo zato ze som grimaskovy napisal ze je kokot MESIAC BAN NP VYLIZ MA
    Quote Originally Posted by Laryk
    já osobně jsem pořádně nevěděl předtím, co cm je, byl jsem v rámci možností skillově navrcholu

  3. #3
    Registered User Pabil's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    -
    Age
    36
    Posts
    289
    Tak som zvedavy ze co. Lebo v pravidla cz/sk nie je nic podobne spomenute ako zakazane.
    Nevadi ze neviem hrat dotu, hlavne ze mi chuti pit .

  4. #4
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    Quote Originally Posted by grimasko View Post
    "admin prikladom" ;D
    No aby sis nerejpnul, ted kdyz ti dal ban...

    on topic: Nechapu, proc resite takove chujoviny. Proste to byla privatka a prisli zrejme nejaci znami = nebylo misto. Tak se nepose*te a bezte jinam, tohle uz je smesny za co vsechno se zakladaj "hate requesty" vuci modum...

  5. #5
    Registered User BossBoT's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    29
    Posts
    479
    nie proti modum ale vacsinou proti sweetymu iba
    21.12.2012...DotA end is near

  6. #6
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    Sweety je fesak mesice, predtim to byl Arsony a mozna i Devil (nevim, tak dlouho to nesleduju..).

  7. #7
    Registered User IcetEA_to_nedas's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    slovakia
    Age
    30
    Posts
    458
    Quote Originally Posted by Pabil View Post
    Tak som zvedavy ze co. Lebo v pravidla cz/sk nie je nic podobne spomenute ako zakazane.
    ty si važne retardovaný. prosím, nájdi si inú zábavu s ktorou budeš zabíjať svoj čas ako spamovanim nezmyselných príspevkov...ty absolutne netušíš si tu možno mesiac a všetko vieš vážne jeb na to už neasslickuj všetkých a nauč sa pisať.
    aj keď si na teba z hier vôbec nepametám už začínam chápať prečo ma máš za "top" flamera, lebo niečo také ako ty nejde neflamovat ak pišeš take sračky aj v hrach..
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    ani ta nezdvyhnem
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    (no napiste na mna koment hatery)

    (46:22 / [Allies]) Hladny_Medved: ten boyy je kurva skillerska
    (46:27 / [Allies]) Hladny_Medved: ja som to tusil ze to otoci...


  8. #8
    CZSK 1337 streamer oB.Sweety's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Czech Republic
    Age
    34
    Posts
    656
    OMG? už zase? vy mi prostě nedáte pokoj že? to je trestný (s prominutím už) kurva někomu dát ownera a jit si pro jídlo?..mě se to snad už zdá..
    edit: nejvtipnější na tom je fakt že sem tu hru ani nehrál...
    Last edited by oB.Sweety; 21st April 2011 at 09:18 PM.
    An eye for an eye, will make us all blind.

    Mahátma Gándhí

  9. #9
    Registered User Pabil's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    -
    Age
    36
    Posts
    289
    Lolec =) . Ale poznas . Na nicku Neightbors ci jak uz bol si ma mal v fliste ( tez som mal iny nick ). A som tu tak 4 roky ( s 2 rocnou pauzou ) . Predtym neboli verejny boty ale zopar ludi malo vlastych (ako aj ja , kto vtedy hraval mozno si pameta este gn : gelkQ a lucifuk aj ked vacsinou boli spamovane len cez f listy) . Tazke vtedy som nemal dovod chodit na toto forum. Zrejme aj malo kto z vas sem vtedy chodil.


    A urazat niekoho do asslickov je pekne primitivne , pise to tu kazdy kazdemu. No hura urazil si ma neskutocne .


    On topic : Kazdy si kickuje a swapuje ked je owner podla svojho uvazania a neni to ani proti pravidlam. Preco to prave sweetyho kamosi nemozu robit je divne.


    A v hrach to asi tazko mozem pisat , tam sa o takychto veciach moc diskutovat neda .
    Nevadi ze neviem hrat dotu, hlavne ze mi chuti pit .

  10. #10
    Registered User BossBoT's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    29
    Posts
    479
    sweety je tema n1
    21.12.2012...DotA end is near

  11. #11
    Safelist Member [W3PD]rebrik's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Bojnice
    Age
    32
    Posts
    846
    Quote Originally Posted by IcetEA_to_nedas View Post
    ty si važne retardovaný. prosím, nájdi si inú zábavu s ktorou budeš zabíjať svoj čas ako spamovanim nezmyselných príspevkov...ty absolutne netušíš si tu možno mesiac a všetko vieš vážne jeb na to už neasslickuj všetkých a nauč sa pisať.
    aj keď si na teba z hier vôbec nepametám už začínam chápať prečo ma máš za "top" flamera, lebo niečo také ako ty nejde neflamovat ak pišeš take sračky aj v hrach..
    +1 a este je aj strasny marny


    Quote Originally Posted by grimasko
    asi sa zabijem
    Quote Originally Posted by omnicali
    i perma fingered ur mom

  12. #12
    Registered User WINNER-'s Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Karvina
    Age
    35
    Posts
    111
    hosi vylezte uz od tech kompu bo zhlupnete uplne

  13. #13
    Registered User
    Join Date
    Apr 2011
    Age
    34
    Posts
    50
    Sweety - v tý hře si byl, nejdřív si kickoval ty, když sem napsal, že máme res a je to proti pravidlům, tak najednou šel owner jinam a jelo to znova, jen pod jiným nickem..

    ad owner a kick res - samozřejmě, že je to proti pravidlům, i na základě tohohle fóra a precedentu danýho tím, že když to někdo hlásil, vyžadovali admini screen... kdyby to nebylo proti pravidlům, tak ty thready zavíraj rovnou a žádný screeny nechtěj

  14. #14
    Registered User IcetEA_to_nedas's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    slovakia
    Age
    30
    Posts
    458
    Quote Originally Posted by Pabil View Post
    Lolec =) . Ale poznas . Na nicku Neightbors ci jak uz bol si ma mal v fliste ( tez som mal iny nick ). A som tu tak 4 roky ( s 2 rocnou pauzou ) . Predtym neboli verejny boty ale zopar ludi malo vlastych (ako aj ja , kto vtedy hraval mozno si pameta este gn : gelkQ a lucifuk aj ked vacsinou boli spamovane len cez f listy) . Tazke vtedy som nemal dovod chodit na toto forum. Zrejme aj malo kto z vas sem vtedy chodil.


    A urazat niekoho do asslickov je pekne primitivne , pise to tu kazdy kazdemu. No hura urazil si ma neskutocne .


    On topic : Kazdy si kickuje a swapuje ked je owner podla svojho uvazania a neni to ani proti pravidlam. Preco to prave sweetyho kamosi nemozu robit je divne.


    A v hrach to asi tazko mozem pisat , tam sa o takychto veciach moc diskutovat neda .
    neightbors? kurva wtf? ja som taky nick v živote nemal... vám to už naozaj jebe ja som asi muž 1000-ich tvári, každy si mysli že som niekto iný
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    ani ta nezdvyhnem
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    (no napiste na mna koment hatery)

    (46:22 / [Allies]) Hladny_Medved: ten boyy je kurva skillerska
    (46:27 / [Allies]) Hladny_Medved: ja som to tusil ze to otoci...


  15. #15
    CZSK 1337 streamer oB.Sweety's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Czech Republic
    Age
    34
    Posts
    656
    Přestává mě to pomalu bavit.. nevím jestli jste si z toho udělali nový mezinárodní sport, ale už si uvědomte, že sem píšete hrozný blbosti.. takže:

    1) NE , nekickl sem tě ani jednou tak PROSÍM vytáhni hlavu z prdele a přemýšlej u toho v čem lžeš a uvědom si, že se to dá dohledat..

    2) Podle toho co vím/sem poslouchal na TS tak ste tam byly 3 z toho jen ty si měl res.. takže bys to stejně nehrál, protože to byla privátka, v které by minimálně tvý dva kamarádi nebyly = odešel bys tak jako tak..

    3) ZNOVU podotýkam, že sem tě nikde nekickoval ani sem nikomu neříkal ať tě kickuje, protože sem měl zrovna plnou hubu oběda a plné oči EMINEMA (ano eminem shame on me ) na youtube...

    4)
    An eye for an eye, will make us all blind.

    Mahátma Gándhí

Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates