Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 16 to 30 of 60

Thread: Ban ob.Sweety

  1. #16
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    Quote Originally Posted by oB.Sweety View Post
    ...a plné oči EMINEMA (ano eminem shame on me ) na youtube...
    Tak za tohle si imo ten ban zaslouzis... gg no re

    2Osel: Ty s tema svyma kamaradama, nejste vy nahodou ti s tou "carry vengou" co i pres nekolikanasobne upozorneni vyzirala farm carry spectre v jiste hre (dokud ji nebylo pohrozeno banem)? Nemluve o tvych tupych poznamkach do allchatu...

    Imo by ses mel nejdriv zamyslet, zda mas tak cistej stit, aby sis tu vyzadoval ban za takovou trivialitu...
    Hidden Text click here to show

  2. #17
    Registered User Pabil's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    -
    Age
    36
    Posts
    289
    Tak potom srry oslicek =)

    A nech updatu pravidla ak je to tak.


    ps : icetea tebe napis spravu bo to tu zase ciste spamovanie out of topic stebou.
    Nevadi ze neviem hrat dotu, hlavne ze mi chuti pit .

  3. #18
    Registered User Arsony's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Ostrava
    Age
    32
    Posts
    417
    na to se dá říct jen:

    samé lepší

    chudák sweetyet:
    Eat world or world will eat you.

    dNb lover

    Music addicted person!
    Hidden Text click here to show

  4. #19
    Registered User
    Join Date
    Apr 2011
    Age
    34
    Posts
    50
    Můj štít je úplně čistej, zádnou venge sem nehrál, žádný hloupý poznámky do allachatu nemám, jestli máš nějakej materiál, tak sem s ním, jinak se do toho prosím nepleť..

    Sweety - je smutný, že si vymejšlíš i tohle, nebyl sem jedinej s resem a samozřejmě, že si to byl ty, kdo na začátku kickoval, dokud si nezměnil own... Samozřejmě můžu napsat jim, aby to tu potvrdili, ale počítám, že ta celá věc nemá stejně žádnej smysl, protože ty očividně ustojíš všechno

  5. #20
    CZSK 1337 streamer oB.Sweety's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Czech Republic
    Age
    34
    Posts
    656
    Quote Originally Posted by Arsony View Post
    na to se dá říct jen:

    samé lepší

    chudák sweetyet:
    right? ja cekam s cim prijdou priste...



    Ob.Sweety has entered PvPgn realm.

    Hater567: OMG SWEETY SI NAPSAL SPATNE NICK BAN REQUEST!
    An eye for an eye, will make us all blind.

    Mahátma Gándhí

  6. #21
    CZSK 1337 streamer oB.Sweety's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Czech Republic
    Age
    34
    Posts
    656
    Quote Originally Posted by Osl1c3k View Post
    Sweety - je smutný, že si vymejšlíš i tohle, nebyl sem jedinej s resem a samozřejmě, že si to byl ty, kdo na začátku kickoval, dokud si nezměnil own... Samozřejmě můžu napsat jim, aby to tu potvrdili, ale počítám, že ta celá věc nemá stejně žádnej smysl, protože ty očividně ustojíš všechno
    ARE U FUC*ING SERIOUS? .. ja snad napisu mizigemu at to vytahne z logu jestli se mu to podari.. napisu ti presne jak to bylo na kanalu:

    oB.Sweety: !clrslots
    Osl1c3k: !res
    oB.Sweety: !priv ownedBY

    nic vic nic min .. boze nez dojdes s dalsi hovadinou rozmysli si co to bude pac uz me zacinas docela stvat..
    An eye for an eye, will make us all blind.

    Mahátma Gándhí

  7. #22
    Registered User
    Join Date
    Apr 2011
    Age
    34
    Posts
    50
    Nikdo s ničím nepřichází, nedělej ze sebe mučedníka, až do posledních dvou dnů sem s tebou neměl žádnou zkušenost, a ani potřebu psát request o cokoliv na tohle fórum..

    Když už je to teda pro adminy taková psina a jenom lynč Sweetyho, tak bych aspoň uvítal oficiální stanovisko vůči kicku přes res sloty -> když už ten rezervační systém funguje, měl by mít nějakej smysl, pokud ne, pak ho zrušte..

  8. #23
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    Quote Originally Posted by Osl1c3k View Post
    Můj štít je úplně čistej, zádnou venge sem nehrál, žádný hloupý poznámky do allachatu nemám, jestli máš nějakej materiál, tak sem s ním, jinak se do toho prosím nepleť..
    Tu venge jsi nehral ty, ale jeden z tvych kamaradu, kteri shodou okolnosti se pokouseli napojit s tebou i do tehle hry pokud vim... A hloupe poznamky do allchatu? Tak napr. myslim, ze nikoho nezajima, jestli jsi mel sex s matkou tveho dalsiho kamarada a nepovazuju to zrovna za podstatnou informaci, kterou by ostatni hraci potrebovali ke hre vedet, ale to by jsi mel vedet sam..

    "Material" nemam, jelikoz nejsem takovy zero, abych tyhle blbosti tahal na forum. Povazuju to vsak zhruba na stejne urovni, jako kdyz te nekdo kickne z lobby v privatce, jelikoz schovava slot pro nekoho jineho. Pri vsech techto pripadech si reknu, ze dotycna osoba je vul a pokracuje se dal. Ale kdyz to chces vytahovat na denni svetlo a jeste zato pozadujes ban, tak se zamysli, jake veci provadis ty a tvi kamaradi (pro ktere chces sloty), nez sem zacnes takovy ptakoviny postovat. Aby v budoucnu pak nekdo nevytahl neco podobneho na tebe...

  9. #24
    Registered User
    Join Date
    Apr 2011
    Age
    34
    Posts
    50
    Uvědomuješ si, že mluvíš úplně od věci? Řešit manner mých kamarádů je opravdu pecka, nevím jestli tu seš na obhajobu Sweetyho nebo proč vlastně, ale než píšeš, tak aspoň trochu mysli a piš k věci.. Jestli mě chceš z něčeho obviňovat, tak sem s důkazama, nebo vlastně ne sem, tady je to OT, založ si svůj thread a tam žádej warn/ban/bla bla pro mě za no manner..

  10. #25
    CZSK 1337 streamer oB.Sweety's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Czech Republic
    Age
    34
    Posts
    656
    Nikdo s ničím nepřichází? si to po sobě laskavě přečti znovu..

    Ale jak chcete právě mi došla trpělivost, takže každá malá ptákovina kterou u kohokoliv objevím se bude striktně řešit a nezajímá mě váš pláč že ste řekli byť jedno sprosté slovo.. můžete si za to sami těmahle doslova sračkama co sem taháte.. zeptejte se mexxessa ten vám řekne jak je teď nadšenej z toho svýho manneru..
    An eye for an eye, will make us all blind.

    Mahátma Gándhí

  11. #26
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    OK, tak specialne pro tebe pokud jsi to nepochopil - k veci:

    a) Zadat ban za kick z lobby (navic jeste v pripade, kdyz ten clovek po kterem ban pozadujes ani nebyl ten kdo te kickoval a ani tu hru eventuelne nehral) je demence. Driv kdyz tu ti boti nebyli bylo uplne bezny zakladat privatky a vybirat si lidi, ktere si clovek chce nechat ve hre. Zrejme se slot schovaval pro nekoho jineho a ty a tvi kamaradi jste nebyli vitani - DEAL WITH IT.
    Hidden Text click here to show


    b) Takovyhle bullshit ban request je na stejne urovni, jako tvuj upadajici manner a kamosuv umyslny gameruin => uz vidis tu spojitost?

    c) Pisu tu na obhajobu zdraveho rozumu, ne Sweetyho. Dukazy techto trivialnich zalezitosti si narozdil od tebe neuchovavam, protoze nepodporuji myslenku, aby se na forum chodila bonzovat kazda peachovina.
    Hidden Text click here to show

  12. #27
    Registered User
    Join Date
    Apr 2011
    Age
    34
    Posts
    50
    a) ban, warn, demote - moje chyba, že sem špatně pojmenoval topic..
    b) můj manner je v pořádku, pořád sme u naprosto stejný věci - nic nemáš, něco taháš z paty a pořád s tím flamuješ, kdybys neměl tak super tendenční názory, tak už se ty příspěvky mažou za ot..
    c) tohle fórum, konkrétně tenhle topic/thread je z toho důvodu, aby se hlásilo porušení pravidel - jestli tomu říkáš bonzování každý píčoviny, je to tvoje věc, možná to tak i je, ale to není ani na tvým ani mým posouzení(pokud si ten systém nevymyslel ty, o čemž dost pochybuju)
    d) od člověka, kterej se vyjadřuje v threadu, kterej se ho vůbec netýká a kterej je známej na celým fóru jako výstavní trol, mě fráze get a life celkem pobavila..

  13. #28
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    Quote Originally Posted by Osl1c3k View Post
    a) ban, warn, demote - moje chyba, že sem špatně pojmenoval topic..
    Imo si zapomel na popravu gilotinou...

    Quote Originally Posted by Osl1c3k View Post
    b) můj manner je v pořádku, pořád sme u naprosto stejný věci - nic nemáš, něco taháš z paty a pořád s tím flamuješ, kdybys neměl tak super tendenční názory, tak už se ty příspěvky mažou za ot..
    Tvuj manner dokazujes uz jen tim, ze mas tu drzost sem hazet takovyhle ban req pote, co tva odpoved na obhajobu tveho kamose (v one zminovane hre) byla neco ve smyslu "noa, dva lidi tu maj lvl 2..."

    A mimochodem, koho prosimte flamuju? Mozna by sis mel zjistit, co ten vyraz vlastne znamena..

    Quote Originally Posted by Osl1c3k View Post
    c) tohle fórum, konkrétně tenhle topic/thread je z toho důvodu, aby se hlásilo porušení pravidel - jestli tomu říkáš bonzování každý píčoviny, je to tvoje věc, možná to tak i je, ale to není ani na tvým ani mým posouzení(pokud si ten systém nevymyslel ty, o čemž dost pochybuju)
    Neni to na mym posouzenim, ale mam pravo vyjadrit svuj nazor a muj nazor je, ze jsi neunesl jeden hloupej kick a dosel sis sem vylit srdicko.

    Quote Originally Posted by Osl1c3k View Post
    d) od člověka, kterej se vyjadřuje v threadu, kterej se ho vůbec netýká a kterej je známej na celým fóru jako výstavní trol, mě fráze get a life celkem pobavila..

    Hidden Text click here to show

  14. #29
    Registered User
    Join Date
    Apr 2011
    Age
    34
    Posts
    50
    :-) diskuze s tebou přestala mít smysl zhruba ve chvíli, kdy sem ji začal... tak nějak sem čekal, že zase vytlačíš něco a ničím nepodložíš, nepřekvapils - btw jedinej můj známej s lvl 2 je Klikoroh a ten v tý hře vůbec nebyl :-D

    A vyjářit svůj názor pochopitelně můžeš...v topicu, kterej je k tomu určenej. A když už deš ot, tak aspoň jen v jednom příspěvku, nespamuj tím celej thread

  15. #30
    Registered User
    Join Date
    Apr 2011
    Age
    34
    Posts
    50
    Quote Originally Posted by oB.Sweety View Post
    Nikdo s ničím nepřichází? si to po sobě laskavě přečti znovu..

    Ale jak chcete právě mi došla trpělivost, takže každá malá ptákovina kterou u kohokoliv objevím se bude striktně řešit a nezajímá mě váš pláč že ste řekli byť jedno sprosté slovo.. můžete si za to sami těmahle doslova sračkama co sem taháte.. zeptejte se mexxessa ten vám řekne jak je teď nadšenej z toho svýho manneru..

    Tenhle post mi úplně utek.. Sem rád, že sme se tímhle threadem dostali až k vyhrožování, opravdu demonstruješ, že si člověk na svým místě. Navíc pořád nechápu to množný číslo - řeším to tu já, nikoho jinýho sem o pomoc v diskuzi ani s čímkoliv jiným neprosil, adresuj to mně. Zároveň připomínám, že je to můj první topic, kterej sem tu rozjel, takže "sračky, který sem taháte" asi taky úplně nemůže patřit mně...

Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates