Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4
Results 46 to 54 of 54

Thread: [Demote request] oB.sweety

  1. #46
    CZSK 1337 streamer oB.Sweety's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Czech Republic
    Age
    34
    Posts
    656
    to uz nemuzes myslet vazne grime podivej se na ten replay znovu ..PROSIM
    edit: omluva se prijima
    An eye for an eye, will make us all blind.

    Mahátma Gándhí

  2. #47
    Registered User
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    CZ
    Age
    31
    Posts
    101
    Nechapu na co porad davate demote request.....sak je uplne jasne jak to dopadne.

  3. #48
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    32
    Posts
    515
    Quote Originally Posted by oB.Sweety View Post
    od cloveka kterej to dotahl do Mcdonaldu a intersparu me to ma rozhodit? *THUMBS UP* rebrik to vystihl spravne.. proste a jednoduse si EMOboy
    Tiez som kazde leto popriskole brigadoval od 14 vsak vieme ze za pan boh zaplat si nekupis nic proste popriskole si daco zarobit a je jedno kde(nie kazdy ma statie sa dostat na stavbu a dostat tam 50 eur za den) nieje podla mna vobec ubohe prave naopak clovek sa nauci viacej zaobchadzat s peniazami a vazit si veci ktore si musi obstarat za svoje inac ich nedostane ak (nema ocka milionara ktory mu kupi vsetko co chce a ked sa ma postavit zoci voci realnemu zivotu tak zisti ze nevie zajst ani na postu)prirovnanie na nikoho nenarazam
    Swwety toto bolo od teba fakt nekorektne (jo robime si z grimaska srandu na TS ze ho volaju zakaznici prosim si 2 cheesburgeri atd ale proste sranda je sranda).

  4. #49
    Registered User Arsony's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Ostrava
    Age
    32
    Posts
    417
    Za chvíli to bude čas přesunout do off topicu

    Ještě jen tak mimochodem : za tím banem serji si stojím, bez ohledu na to jak to pak vyfarmil, kazil hru v rozmezí 12-24. minuta.

    Samotný demote req. bych viděl jako bezpředmětný, jak sweety říkal pokud soupeři nesvolili a nedali !rmk tak se !Rmk prostě nejde, přece nebudeme abusovat příkaz !end ne?
    Eat world or world will eat you.

    dNb lover

    Music addicted person!
    Hidden Text click here to show

  5. #50
    Registered User grimasko's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    slovakia
    Age
    31
    Posts
    624
    Sweety, uznavam, ze som to mierne prehnal tym, ze som ta nazval kokotom, hoci si nemyslim, ze by Ta to akokolvek urazilo, ale aj napriek tomu si stojim za tym, ze osoba, ktora nevie rozlisovat afk od hrania a skutocny game ruin, nepatri na post niekoho, kto rozhoduje nad banmi a unbanmi.
    My last words.
    The greatest Tank!
    6.60
    Hidden Text click here to show

    6.59
    Hidden Text click here to show





    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    keby ies hrat dotu tak ta poznam
    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    a prve bolo zato ze som grimaskovy napisal ze je kokot MESIAC BAN NP VYLIZ MA
    Quote Originally Posted by Laryk
    já osobně jsem pořádně nevěděl předtím, co cm je, byl jsem v rámci možností skillově navrcholu

  6. #51
    Registered User huJhuJ's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Poprad, huj's avenue
    Age
    33
    Posts
    216
    Quote Originally Posted by Nezmysel View Post
    Tiez som kazde leto popriskole brigadoval od 14 vsak vieme ze za pan boh zaplat si nekupis nic proste popriskole si daco zarobit a je jedno kde(nie kazdy ma statie sa dostat na stavbu a dostat tam 50 eur za den) nieje podla mna vobec ubohe prave naopak clovek sa nauci viacej zaobchadzat s peniazami a vazit si veci ktore si musi obstarat za svoje inac ich nedostane ak (nema ocka milionara ktory mu kupi vsetko co chce a ked sa ma postavit zoci voci realnemu zivotu tak zisti ze nevie zajst ani na postu)
    Po dlhej dobe konecne normalny argument !!!

  7. #52
    Registered User grimasko's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    slovakia
    Age
    31
    Posts
    624
    Skutok je proste... skutok. Ale dik za podporu.
    The greatest Tank!
    6.60
    Hidden Text click here to show

    6.59
    Hidden Text click here to show





    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    keby ies hrat dotu tak ta poznam
    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    a prve bolo zato ze som grimaskovy napisal ze je kokot MESIAC BAN NP VYLIZ MA
    Quote Originally Posted by Laryk
    já osobně jsem pořádně nevěděl předtím, co cm je, byl jsem v rámci možností skillově navrcholu

  8. #53
    CZSK 1337 streamer oB.Sweety's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Czech Republic
    Age
    34
    Posts
    656
    oproti tomu zpochybnovat moje dusevni zdravi je velice korektni ;-) btw ja jen hraju grimovu hru..ja tohle cele neberu vubec ale vubec vazne protoze je to jeden velkej nesmysl..jako off topic to beru od druhe stranky a taky podle toho sem pisu.. stejne jako vsichni ostatni nesmysly ;-)
    anyway grimasko: me neurazi kdyz mi nekdo z prdele rekne ze su kokot kdyz mu stealnu frag ale jinou vahu tomu davam kdyz to clovek mysli vazne..to me pak urazi .. SO !!

    edit: a chces mi rict ze, kdyz nam dou push kterej muzem bez problemu defnout a ty si vlezes k nim do lesa a totalne to ignorujes takze nam daji strom, to neni gameruin?
    Last edited by oB.Sweety; 18th April 2011 at 08:24 PM.
    An eye for an eye, will make us all blind.

    Mahátma Gándhí

  9. #54
    Registered User LordDevil's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Kosice
    Posts
    1,730
    tak na jednu stranu suhlasim s grimaskom a na druhu aj so sweetym to !end davat jak sa mu zapaci nemoze...pokial fakt nema k tomu zvolenie od ostatnych hracov z hry nato je tam pripadne prikaz !rmk a ak to chcu vsetci tak bude.Druha vec je to banovanie/nebanovanie kamaratov proti tomu som tiez na kazdeho rovnaky meter.A myslim si ze by sme to tu mohli nejako zavriet so zaverom ze chybu ste spravili obaja si myslim ziadat po nom nieco co nemoze je fakt nanic.Warn mu popravde nemam zaco dat toto je akoby prvy takyto request kedze diabol nepodlozil ani jeden dokaz podla ktoreho by sa dalo chytat a verit jeho reciam.Ak nabuduce chcete mat daco proti moderatorom/adminom tak si pripravte dokazy a skuste mat rozvahu a nepokaslat si to nadavkami na druheho.

    http://beta.eurobattle.net/staffuserbars/svissuesmod.png

Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates