Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 15 of 43

Thread: VR lvl 2 DRTIHLAV

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Slovakia
    Age
    44
    Posts
    24

    VR lvl 2 DRTIHLAV

    Michal H.(sorry nevidim vyznam pisat osobne udaje , DRTIHLAV, 20

    Hrávat chally co ine sa tu s tym da robit... Hravam RGC tam sa hravaju len CM mody je tam 70% dobrych hier lenze bohuzial tych 30% to je ze sa napojite mate proti sebe team s nulami date ich 3x a poleavuju

    Podctivo sa na nom pracuje . Dakedy zhresim lebo musim troska vyburcovat team , ale ak sa to neuznava mozem radikalne obmedzit

    Myslim ze vysoke hh teda na uroven acka ... kapitanujem dost casto na RGC no uvidime aky su tu skilleri
    ---------------------------------------
    tu je rylai ward bitch a daky ten harass
    [url]http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=16014[/url]

    tu je swapka
    [url]http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=16048[/url]


    carry nema význam asi dávať nieje problem tu hodit replay so skore 20-0 lebo carry su carry no... tak hlavne tie supporty myslim ze tam vidno viac skill myslim teda, ak bude potreba dat test game pohoda jahoda mozme dat aj hned

  2. #2
    Registered User IcetEA_to_nedas's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    slovakia
    Age
    30
    Posts
    458
    tie pub replaye.. [url]http://www.youtube.com/watch?v=6eLm4dMj2w8&feature=channel_video_title[/url]
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    ani ta nezdvyhnem
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    (no napiste na mna koment hatery)

    (46:22 / [Allies]) Hladny_Medved: ten boyy je kurva skillerska
    (46:27 / [Allies]) Hladny_Medved: ja som to tusil ze to otoci...


  3. #3
    Registered User
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Slovakia
    Age
    44
    Posts
    24
    Quote Originally Posted by IcetEA_to_nedas View Post
    tie pub replaye.. [url]http://www.youtube.com/watch?v=6eLm4dMj2w8&feature=channel_video_title[/url]
    j idem zahrat na rgc postnem hned

    [url]http://dasnet.cz/replay_parser/index.php?mode=view&file=1303071896[/url]

    hm sice som z toho mal mega obrazky pretoze brat pozeral filmy ale dalo sa
    Last edited by DRTIHLAV; 17th April 2011 at 10:28 PM.

  4. #4
    Registered User Eph3dr1ne's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Bruntál
    Age
    33
    Posts
    198
    Proti tomuto jsem hrál jakýsi pub a Neviho ogre, co měl 2promile, si točil DRTIHLAvového dooma na midu.
    Ať zahraje nějaky chall na ačku, na RGC mám 20:1,
    takže ta jejich pub komunita je horší jak A.

  5. #5
    Registered User Pabil's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    -
    Age
    36
    Posts
    289
    Ja som snim hral jednu klasicku hru a hral nadpriemerne .
    Nevadi ze neviem hrat dotu, hlavne ze mi chuti pit .

  6. #6
    Registered User
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Slovakia
    Age
    44
    Posts
    24
    Quote Originally Posted by Eph3dr1ne View Post
    Proti tomuto jsem hrál jakýsi pub a Neviho ogre, co měl 2promile, si točil DRTIHLAvového dooma na midu.
    Ať zahraje nějaky chall na ačku, na RGC mám 20:1,
    takže ta jejich pub komunita je horší jak A.
    to mas pravdu bez ward a bez kurata sa hra tazko ked superov team ma full supp... u nas totiz swapka ani jakiro item ward nepoznal... a ked hras este s poskladanym tymom a ogre si ma daval? co ma dal 1x ? troska naivita ci sa mi to zda? btw urob prosim ta replay z RGC chcem vidiet to tvoje 20:1 lebo co tam hravam tak tam je samozrejmost slovo SUPPORT wardy a chicka harass...
    dik ukaz sa eph ty drak

  7. #7
    Registered User ZeeKee's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Český Těšín
    Age
    32
    Posts
    131
    Hele, já tu hru hrál... ale je rozdíl to nupit kvůli tymu a špatným supportům... a nupit kvůli no-skillu. Nevím, třeba se ti jen nedařilo nebo ti prostě Doom nejde... ale byl nejvíc marny, viz Účka na Pudgeho... WUT?!

    PS: poskládáný tým to mohl být jakkoli, ale byl to FF pick a gameplay... takže se na vaše hrotiče nevymlouvej. :-)

    Z.

  8. #8
    Registered User
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Slovakia
    Age
    44
    Posts
    24
    Quote Originally Posted by ZeeKee View Post
    Hele, já tu hru hrál... ale je rozdíl to nupit kvůli tymu a špatným supportům... a nupit kvůli no-skillu. Nevím, třeba se ti jen nedařilo nebo ti prostě Doom nejde... ale byl nejvíc marny, viz Účka na Pudgeho... WUT?!

    PS: poskládáný tým to mohl být jakkoli, ale byl to FF pick a gameplay... takže se na vaše hrotiče nevymlouvej. :-)

    Z.
    - noobit koli zlym supportum? nemyslis ze je rozdiel ked mas map control a ze vies kde mas v pohode farmit a kde sa kedy zdekovat?
    -ucko do pudgeho? no asi preto ked si slahne root tak nech sa vyzere sam aj s mojim uckom
    -luciho ano hraval som ho malo lebo to je vcelku pre mna nudny hero ale tak nvm proste som si ho chcel zahrat lebo som ho dlho nehral( ak vies ty vsetkych herov na 110% tak klobuk dole)
    - poskládáný tým to mohl být jakkoli, ale byl to FF pick-to mas pravdu bez vote das AP teda nvm ci si bol ty host ale pohoda na to sa neda obhajovat a k tomu no-skillu tzvnemu tvojmu ...no nevyslo budis ale ten snad nieje o jednej hre

  9. #9
    Registered User [Spis]Borovicka's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    SK
    Age
    32
    Posts
    505
    okej chalani. z jednej hry nebudeme hodnotit.
    Drtihlav. potrebujeme replay z CM kde robis kapitana. skus hodit ak mas nieco z RGC ale rad by som ta videl hrat aj proti ackovim hracom CM lebo ich poznam a viem ako hraju tak nech mozem porovnavat. aj test game mozme dat jasne. len co dojdem domov bo teraz nemam podmienky

  10. #10
    Registered User
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Slovakia
    Age
    44
    Posts
    24
    Quote Originally Posted by [Spis]Borovicka View Post
    okej chalani. z jednej hry nebudeme hodnotit.
    Drtihlav. potrebujeme replay z CM kde robis kapitana. skus hodit ak mas nieco z RGC ale rad by som ta videl hrat aj proti ackovim hracom CM lebo ich poznam a viem ako hraju tak nech mozem porovnavat. aj test game mozme dat jasne. len co dojdem domov bo teraz nemam podmienky
    ten uz som pridaval vyssie asi si ho nevsimol
    [url]http://dasnet.cz/replay_parser/index.php?mode=view&file=1303071896[/url]

    a j sak pisem ze najobjektivnejsia bude test game, a ked nebudeme hodnotit z jednej hry sak hore som dal dva replaye dalsie z takeho isteho "pubu" ako spominal tuto efedrin toho lucifera...a ta test game dnes vecer ci ako ?

  11. #11
    Registered User ZeeKee's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Český Těšín
    Age
    32
    Posts
    131
    S prominutí jsem nečetl ty tvoje bláboly popsané výše, ale zřetelně jsi nepochopil z mojí zprávy, že to všechno byly teorie...

  12. #12
    Registered User [Spis]Borovicka's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    SK
    Age
    32
    Posts
    505
    no tie uplne hore su publicy a to co potom dodal bolo z rgc kde neviem ani aka je uroven ale ked na chall das pudga proti batovi na mid. no neviem. dnes vecer nemozem. najskor v stredu. vsak ale niesom tu sam. kukni sa na acko mozno tam stretnes sweetyho/devila/arsonyho niekto s tebou hadam bude mat ochotu zahrat ale tvoj pristup sa mi lubi

  13. #13
    Registered User
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Slovakia
    Age
    44
    Posts
    24
    Quote Originally Posted by [Spis]Borovicka View Post
    no tie uplne hore su publicy a to co potom dodal bolo z rgc kde neviem ani aka je uroven ale ked na chall das pudga proti batovi na mid. no neviem. dnes vecer nemozem. najskor v stredu. vsak ale niesom tu sam. kukni sa na acko mozno tam stretnes sweetyho/devila/arsonyho niekto s tebou hadam bude mat ochotu zahrat ale tvoj pristup sa mi lubi
    nj tak prepickoval som ho nj toho pudga posral s prepacenim, .. ale tak ono ide o to ze na tom spominanom servery sa hraju only CM mody , tak to pickovanie trenujuem trenujem uz riadne dlhu dobu a uz cosi viem co na koho plati. ale dobre odpisem az ked zahram challenge tu a dodam replay ak teda so mnou niekto zahra

  14. #14
    Registered User LordDevil's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Kosice
    Posts
    1,730
    fakt ten chall daj na acku aspon to bude za nieco aj stat
    http://beta.eurobattle.net/staffuserbars/svissuesmod.png

  15. #15
    Registered User Eph3dr1ne's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Bruntál
    Age
    33
    Posts
    198
    20:1 myslím na výhry, viz. nick : Eph3dr1ne, pokud hraješ v eu room, protože czsk-pickup room to nevypada

    Dneska 5 pokusu s nim o chall, pokaždé někdo padl při picku, ale snaha se cení ^^
    PS: pickoval dobře

Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates