Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 31 to 35 of 35

Thread: DK vs CCM

  1. #31
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    jj, vsak kvuli tomu prohrali - jde videt, ze ho pohltila nervozita

  2. #32
    Registered User han1k's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Doncaster
    Age
    37
    Posts
    19
    Hej vy naabs : ), nabuduce si kludne nainstalujte pplive, je to sice spamerska sracka ale mas to instalnute za 3 minuty a ta kvalita aj ked nie je uplne fantasticka ale je lepsia a mas to bez zasekov, bez delayu, neposkodzuje komp a nestiahnes s tym ziadne virusy, uz som to mal instalnute snad 10 krat a pohoda, mas to instalnute za 3 minuty a uninstalnute za 1/2 minuty, cize to potom za tie 2, 3 hodiny kvalitnej doty urcite stoji. A nezmysel, ty neviem aku hru si pozeral ale hra cislo 1 bola fantasticka, uzasne battle , skoda ze jak zabili morpha pouzili snad vsetky ucka, mal na vykupenie hned sli rosha a push, bo vedeli ze bez uciek to nedaju a to im vyhralo hru, niektory ludia sa dokonca vyjadrovali, ze sa nechal morph zajebat narocky, praj to bola sucast planu : ). pise lubacos len s hanikovho kompu

  3. #33
    Registered User Pabil's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    -
    Age
    36
    Posts
    289
    Preco vlastne z takych hier niesu replaye ? =) to sa pri finale vo w3 nestavalo ked som este to hraval.
    Nevadi ze neviem hrat dotu, hlavne ze mi chuti pit .

  4. #34
    Registered User grimasko's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    slovakia
    Age
    31
    Posts
    624
    Aby sa neleakovali taktiky. Vsetko je o peniazoch.
    The greatest Tank!
    6.60
    Hidden Text click here to show

    6.59
    Hidden Text click here to show





    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    keby ies hrat dotu tak ta poznam
    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    a prve bolo zato ze som grimaskovy napisal ze je kokot MESIAC BAN NP VYLIZ MA
    Quote Originally Posted by Laryk
    já osobně jsem pořádně nevěděl předtím, co cm je, byl jsem v rámci možností skillově navrcholu

  5. #35
    Registered User Pabil's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    -
    Age
    36
    Posts
    289
    Aha, to ma nenapadlo . Ale na tom youtube su riadne stvorceky obcas a teraba si domyslat. Btw ale vo w3 replaye byvali volne dostupne tak isto aj v starcrafte a sice len hadam ale v tom boli vacsie love mam pocit. Aspon to tak vyzeralo z daktorych prenosov ked tam mali publikum studio sicko na to , teda japonci to mali nevem ci este dakto je taky svihnuty ako oni v tomto.
    Nevadi ze neviem hrat dotu, hlavne ze mi chuti pit .

Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates