Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 15 of 52

Thread: Demote sweety

  1. #1
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards

    Demote sweety

    Takze zdravim, poprosil by som prehodnotit moderatorsky post Ob.sweetyho. Zo zaciatku si robil co mal, vsetko v poriadku... Ale postupom casu sa zacal az pri velmi venovat svojim kamaratom. Dnes som dostal od neho ban, samozrejme no reason. Zacalo to na challe ked sa dopikovali, musel som ist afk(zobrat auto z opravovne), normalne sa dalo rmk. Prisiel som potom na channel a hrac zeekee mi bez dovodu zacal nadavat do kokotov. A nasledne zalozil pub hru ze ,, diabol smrdi,, Nasledne som whispol sweetymu ze take gn nemoze davat. Sweety odpisal ze sa mam ukludnit, lebo mi da ban za to afk. Odpisal som mu, ze co to je za moderatora ked podporuje svojich kamaratov a neni ferovi. Odpisal mi ze zato ze sa do neho navazam, dostavam ban.(samozrejme bezdovodny). A dopisal este, ze kludne pokracuj. Myslim si ze je to z jeho strany az pri velmi drze a neni nemal by si dovolovat to co si dovoluje...

  2. #2
    Registered User IcetEA_to_nedas's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    slovakia
    Age
    30
    Posts
    458
    to máš tak, ak niesi sweetyho kamarát nepochodíš
    ten sweety je strašne pro moderátor najlepšie ako všetkych unbanuje si tu robia čo chcú vtedy čo evil a mass tuším leavli dostali ban na 3 dni a na druhy den už hral na svojom nicku very najs ...
    ale ja to už neriešim pred 42 minutami som ÚSPEŠNE ODINŠTALOVAL W3! mate pokoj od mojich fakov inak Kvetinac pro?
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    ani ta nezdvyhnem
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    (no napiste na mna koment hatery)

    (46:22 / [Allies]) Hladny_Medved: ten boyy je kurva skillerska
    (46:27 / [Allies]) Hladny_Medved: ja som to tusil ze to otoci...


  3. #3
    inactive :( MiZiGe's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Slovakia & Germany
    Age
    41
    Posts
    6,127
    akoby ste nevedeli, že rečami sa nič nezmení.
    Ja chcem vidieť screenshoty, replaye...nemôžem ani nemám ako dať len na to, čo jedna paní povedala; nehovoriac o pani, ktorá dostala x banov za bad manner.

  4. #4
    Safelist Member [W3PD]rebrik's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Bojnice
    Age
    32
    Posts
    846
    1. kvetinac pro retard
    2. odinstaloval si war3 tak tahni za eddym
    3. imo sweety>arsony


    Quote Originally Posted by grimasko
    asi sa zabijem
    Quote Originally Posted by omnicali
    i perma fingered ur mom

  5. #5
    Safelist Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Slovakia
    Posts
    462
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    Takze zdravim, poprosil by som prehodnotit moderatorsky post Ob.sweetyho. Zo zaciatku si robil co mal, vsetko v poriadku... Ale postupom casu sa zacal az pri velmi venovat svojim kamaratom. Dnes som dostal od neho ban, samozrejme no reason. Zacalo to na challe ked sa dopikovali, musel som ist afk(zobrat auto z opravovne), normalne sa dalo rmk. Prisiel som potom na channel a hrac zeekee mi bez dovodu zacal nadavat do kokotov. A nasledne zalozil pub hru ze ,, diabol smrdi,, Nasledne som whispol sweetymu ze take gn nemoze davat. Sweety odpisal ze sa mam ukludnit, lebo mi da ban za to afk. Odpisal som mu, ze co to je za moderatora ked podporuje svojich kamaratov a neni ferovi. Odpisal mi ze zato ze sa do neho navazam, dostavam ban.(samozrejme bezdovodny). A dopisal este, ze kludne pokracuj. Myslim si ze je to z jeho strany az pri velmi drze a neni nemal by si dovolovat to co si dovoluje...
    Lol, hodis sem toto bez screenu atd. nespravi sa mu nic a najblizsie to uz robit nebude! Aspon sa uz nebude spravat spontanne ako mod, takze fail. Alebo sem prihod nejake screeny.

  6. #6
    Registered User IcetEA_to_nedas's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    slovakia
    Age
    30
    Posts
    458
    Quote Originally Posted by MiZiGe View Post
    akoby ste nevedeli, že rečami sa nič nezmení.
    Ja chcem vidieť screenshoty, replaye...nemôžem ani nemám ako dať len na to, čo jedna paní povedala; nehovoriac o pani, ktorá dostala x banov za bad manner.
    no, mozno screeny ani replaye niesu, ale dosvedčí to 9 ľudí z toho challu (vrátane mna) a ak sweety poprie že si nezaložili hru s gn "diabol smrdi" a že ho neflamovali na kanáli bez toho aby sweety niečo napísal tak sa musi v prvom rade sám pred sebou cítiť ako kokot aj keď do tých whispoch už nevídi nikto tak k tomu sa musí vyjadriť sweety osobne no...+ videlo to určite zopár ľudí ktorí videli ako to spamuju...
    to rebrik: eddy hraje nie? videl som ho na fakoch a pred včerom alebo kedy mu dal ibalgin ban za leav :-D
    Last edited by IcetEA_to_nedas; 7th April 2011 at 08:47 PM.
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    ani ta nezdvyhnem
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    (no napiste na mna koment hatery)

    (46:22 / [Allies]) Hladny_Medved: ten boyy je kurva skillerska
    (46:27 / [Allies]) Hladny_Medved: ja som to tusil ze to otoci...


  7. #7
    Registered User grimasko's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    slovakia
    Age
    31
    Posts
    624
    Hej, diabol afkoval. Dajte mu ban.
    The greatest Tank!
    6.60
    Hidden Text click here to show

    6.59
    Hidden Text click here to show





    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    keby ies hrat dotu tak ta poznam
    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    a prve bolo zato ze som grimaskovy napisal ze je kokot MESIAC BAN NP VYLIZ MA
    Quote Originally Posted by Laryk
    já osobně jsem pořádně nevěděl předtím, co cm je, byl jsem v rámci možností skillově navrcholu

  8. #8
    Registered User
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Martin
    Age
    36
    Posts
    49
    ja som tiez za demote, moderator ma byt spravodlivy a objektivny, sweety neni ani jedno, navyse dava demoty a bany podla nalady, nadava a hada sa, nema manner na to byt adminom

  9. #9
    Safelist Member [W3PD]rebrik's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Bojnice
    Age
    32
    Posts
    846
    Quote Originally Posted by icetea_to_nedas View Post
    (v rátane mna)
    ZABIL


    Quote Originally Posted by IcetEA_to_nedas View Post
    to rebrik: eddy hraje nie? videl som ho na fakoch a pred včerom alebo kedy mu dal ibalgin ban za leav :-D
    nevim mne pisal ze pride v jeseni ale je to dickhead a mutant takze nevim no


    Quote Originally Posted by grimasko
    asi sa zabijem
    Quote Originally Posted by omnicali
    i perma fingered ur mom

  10. #10
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Hej tym afkovanim som nikomu neublizil, bolo to hned po pikovani a dalo sa rmk. Nemusi potom zeekee nadavat do kokotov a sweety nic nenapise+ ani na to gn nereagoval, iba si kludne vosiel do tej hry akoby nic. Jedine borovicka upozornil zeekeeho nech zmeni to gn. Inac by to nehal az do startu.....

  11. #11
    Registered User grimasko's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    slovakia
    Age
    31
    Posts
    624
    Dalo sa rmk, lenze sme na teba cakali 20 minut ako kokoti, lebo si napisal "za 5 minut som spet".
    The greatest Tank!
    6.60
    Hidden Text click here to show

    6.59
    Hidden Text click here to show





    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    keby ies hrat dotu tak ta poznam
    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    a prve bolo zato ze som grimaskovy napisal ze je kokot MESIAC BAN NP VYLIZ MA
    Quote Originally Posted by Laryk
    já osobně jsem pořádně nevěděl předtím, co cm je, byl jsem v rámci možností skillově navrcholu

  12. #12
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    1) Neuprednostnim dotu pred realom, nevedel som to dopredu, skratka musel som ist
    2)nepokazil som vobec hru
    3)nemuseli ste na mna cakat kedze ste uz dali rmk, nie som nenahraditelny
    4)nie je to dovod aby mi hrac nadaval a moderator sa len prizeral

  13. #13
    CZSK 1337 streamer oB.Sweety's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Czech Republic
    Age
    34
    Posts
    656
    A teď z mého pohledu..

    Začal challenge kde si byl i ty, dávala se kvůli tobě pauza, čekalo se bez mála 20minut, což si myslím že je až moc pro člověka který má (jak už bylo řečeno) x banů. Nicméně odhlasoval se rmk a hned po tom co sme se objevily na kanále si dal !res. V pohledu všech to vypadalo že si to dělal schválně a konkrétně zeekeeho to naštvalo, tak že založil inkriminované gn. Já přitom byl afk (řešil jsem UR atp. na fóru) a když sem přišel už si mi psal, tak sem joinnul tu hru a napsal mu, ať to gn změní. Jenže sem nenapsal hned tobě jak si asi potřeboval tak si začal s hláškama jaké jsou na fotkách.

    "diabol1" je před banem, než jsem ti stihl cokoliv napsat. Pak sem ti opravdu řekl ať si to necháš pro sebe (v téhle chvíly už bylo gn změněné), že bys vzhledem ke své minulosti mohl dostat ban(ať už je za afk, nebo za manner, nebo taky za to že máš ban a hraješ si vesele na fakenicku..). Měl si na to zase nějakou blbou připomínku, tak si svůj ban opravdu dostal. Poté přišla fotka "diabol2".

    Jinak nevím o co se tu pořád všichni snažíte.. uvědomte si že my to neděláme jak si pořád myslíte aby sme si něco kompenzovali, ale proto aby tu bylo dýchatelno pro normální lidi, takže si nechte svoje kecy o kamarádíčkách a podobně. S takovýma jako jsi ty diabole, jako je icetea, eddy, kebbo, kepa, coldrex a další hromada vám podobných trollů, se já opravdu mazat nebudu. Jestli je na vás někdo mírnější, je to každého věc, ale veční průseráři tu imo nemají vůbec co dělat a rád vám dám osobní doporučení pro dasnet a podobné odpadní komunity kde je "trolling" vítanej.
    Nefunguje tu žádný dvojí metr, zeptej se těch mých kamarádíčků sám a uvidíš. Např. grimasko a skutok po mě chtěli unban - ignoruju to dokud to není na fóru a podle pravidel, takovej Hippo a Nevi už ode mě dostal i ban. Zeekeemu tam doteď svítí warn. Takže ty tvé řečičky tu nejsou opravdu na místě..
    An eye for an eye, will make us all blind.

    Mahátma Gándhí

  14. #14
    Registered User Ibalgin's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bratislava
    Age
    37
    Posts
    314
    OMG Nesťák :/ : l

  15. #15
    Registered User
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Martin
    Age
    36
    Posts
    49
    jo davam hru kde mi dal demote, sami posudte, nemyslim ze bol outpick, aj keby bol nic to neznamena, zvacsa ma jeden hrac lepsi pick. povedal mi ze demote dostavam za to ze neviem ovladat hracov: necrovi som stale opakoval nech ide gang lebo clock to rozganguje, nech pomoze na trojke, pretoze sweety to tam kvalitne nafeedil, 13 minut sa ani nepohol necro z midu a nekupil ani 1 item, cize uplne zbytocny bol. Suporty beznajdene, pretoze wardy sme mali raz za hru aj to neskoro, neviem ako hrali to vie skor sweety ked bol s nimi, to ze posrali trojku to je maximalne ich problem, lebo ta trojka sa dala uhrat v pohode, a ja som nafarmil rovnako ako naix ktory bol proti mne, hoci po 7 minutach ked nas rozgangovali to uz bolo jedno ...
    a ja som sice kapitan, ale ja hracom len mzoem povedat co maju spravit, viac nemozem nic, co ich niekam do prievidze pojdem zbit alebo co ...
    dalej som zevraj dostal demote za skill, tak to uz nechapem vobec, a demote za pickovanie myslim, ak sa rata aj pred restartom statov tak mam 50/50 chalenge, cize myslim ze celkom v norme, obcas dostanem outpick, obcas vyhram, toto bolo prehrane hracmi, aj keby som zlyhal ako kapitan, 1 chalenge nic neriesi!!!

    dalej poprosim, vsimnite si sweetyho manner, vkuse sa hada, co neni prvy krat, toto robi velmi casto, aj ked to mi je ukradnute, gustav dostal po hre
    ban na 24 hodin
    sweety psychicky nezvladol hru a cisto za to som dostal demote, tymto prosim aj o navratenie levelu

    Hej a este nieco, vela kamaratov sa nanho stazuje, ze stale nadava a chyba mu maner, ze si bany rozdava ako chce, poznam vela hracov co chcu aby dostal demote tak dufam ze sa to nejak rozumne vyriesi, kludne nech ostane moderatorom pokial sa nauci chovat

Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates