Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 31 to 45 of 52

Thread: Demote sweety

  1. #31
    Registered User Eph3dr1ne's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Bruntál
    Age
    33
    Posts
    198
    Eddy: Nažrat se ve čtvrtek a od 8 sedět doma...smutné =D

    Art: "boží mlýny melou pomalu..."

    Diabol: oba vás mám rád ale když flejmer nadáva flejmrovi že, flejmuje to je na mě příliš :-/

    IceTea: Ta hra trvala asi 5 minut a vyhravali 7:1
    a omluvili se že musí jít, na midu jsem byl ja lich8 a proti razor lvl4, emoquit to určitě nebyl.

    Smato said: " mam pomerne v pohode manner" Asi jako ja D
    V příspěvku máš zajímavé názory, trohu pravdy, trochu anime,
    ale spamovat dneska na Ačku:
    "KOMU SWEETY NECO UDELAL,TED MATE MOŽNOST, JE NA NEHO DEMOTE REQUEST NA FORKU"
    Bylo docela ubohe...

    So... Ja být na jeho místě tak se na vás vykašlu, když neumíte ocenit,
    hraji s ním/ proti němu 10-15× týdně a není problém, že nadáva? Kdo z vás ne
    A to jste ještě neviděli FlameWar ja vs. sweety když jsme byli v klanu, nás chodili poslouchat lidi z celého TS( silný soupeř ).
    Bohužel ne každý má povahu jako Arsony, že zabanuje vlastní fakenick, že emoquitnul.
    Davejte DR až zabanuje cely tym ze lamil nebo něco takového..

  2. #32
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    Sweety = hero,
    You = zero.

    ...nuff said

    Ale je to tu hezka smesice Sweetyho hateru
    Hidden Text click here to show

  3. #33
    Registered User
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Martin
    Age
    36
    Posts
    49
    efe no trochu zle si to pochopil,aj ked vidim ze z tvojho pohladu to urcite ubohe bolo, ide o to ze vela ludi sa mi stale stazuje na sweetyho a stale sa pytaju kam mozu dat na neho request a takto sa aspon o tom par ludi co nemaju ani sajnu dozvie. Ale j trochu low to bolo :/

  4. #34
    CZSK 1337 streamer oB.Sweety's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Czech Republic
    Age
    34
    Posts
    656
    To Kukac: z duvodu ze napsal "nasrany post" a pouzil tam tvrde slovicka? gj

    To smato: Nejdriv si precti co si napsal na konci: a posledna vec co ti chcem povedat, si neuveritelne namysleny a nespravodlivy moderator, vinu zvalujes na druhych a nevies sa ovladat, kym neuznas chybu a nedas mi spat level tak na mna uz nic nepis
    a pak si precti zbytek sveho posledniho postu.. nevidis se v tom? krom toho nespravedliveho moderatora..protoze nejsi moderator ;-)

    jinak ke zbytku se snad ani vyjadrovat nemusim kazdy kdo vidi ten replay si o tom udela obrazek jak to bylo s trojlinkou a s tebou;-)
    ps: kdy sme presli od diskuze k normalnimu flamu?:-O

    To Art: jestli chces tak se klidne vyjadri nicmene nezapomen ze ses mi pak pres PM omlouval zes pochopil ze je to tva chyba

    To Icetea: To by mozna ani nepotrebovalo komentar..kazdej vi ze ty si tu ten "bad mannered guy" takze od tebe me urazky vazne nerozhodi (to vlastne ani od jednoho z vas.. spis me to povzbudi )


    a ted vazne: kdy sem co udelal pro svoje kamarady?! toto uz ani neni normalni co tu melete.. vzdyt tu vytvarite nesmyslne konspirace plne nepodlozenych hovadin.. tak se prosim zamyslete a kazdej dalsi vyplod vasi bujne fantazie necim podlozte nebo me s tim ani neotravujte..dekuju :vuvu:


    edit: To efe: +1 ty flejmwary na TS mi chybi
    To snip: no tys tu chybel lasko.../irony on ...go zachran me tak ja zachranuju tebe pri kazdem pruseru! /irony off
    btw. ja su tu asi jedinej (mozna krom borora) kerej proti sobe nemel jeste hate topic..aspon uz se necitim menecenej..


    To Smato: Tos vazne udelal? imho lol kamo ty uz nevis jak si zachranit svou horici prdel ze ne?
    Last edited by oB.Sweety; 7th April 2011 at 11:57 PM.
    An eye for an eye, will make us all blind.

    Mahátma Gándhí

  5. #35
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    34
    Posts
    365
    Quote Originally Posted by oB.Sweety View Post

    To Art: jestli chces tak se klidne vyjadri nicmene nezapomen ze ses mi pak pres PM omlouval zes pochopil ze je to tva chyba
    Lebo som clovek co mal vychovu a nechcem si rozduchavat ohen( a v tom pripade som sa ospravedlnil len z toho dovodu)kludne to mozes aj zverejnit tu PM , ale za to ze to bola PM a ty to zverejnujes tak si si u mna klesol vies kde
    moj nazor mozes precitat v topicu [url]http://eurobattle.net/showthread.php?t=138604[/url] ja sa nemam k tomu co viac vyjadrovat

  6. #36
    Registered User WINNER-'s Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Karvina
    Age
    35
    Posts
    111
    me by zajimalo kteri hraci chcou tak strasne demote request na sladouse ze si cim dal vic lidi stezuje na neho vsak si stezujete porad jedni a ti sami dookola nikdo jiny a muzete si za to sami bezduvodne by vam ty bany nedaval a to ze tu tahate nejake kamaradstvi vsak sam napsal ze daval bany i tem "kamaradum" kdyz si ho zaslouzili jak rikam porad mate dojit na tsko za nama a zmenis na toho cloveka uplne nazor ( nazorny priklad je skutok ktereho taky nemela vetsina rada dotahl jsem ho na tsko a zjistis ze to je uplne v pohode clovek s kterym je sranda a proste lazoplazo i takovy rebrik kolikrat dojde a jaka je vzdycky sranda ze rebro davion ) tak prestante tu na sebe hazet spinu bez dukazu ps: ja fakt mit vase problemy tak jsem stastny clovek

  7. #37
    Registered User IcetEA_to_nedas's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    slovakia
    Age
    30
    Posts
    458
    no...aj keď som písal že to tu už čítať nebudem tak som to ešte zapol ako na to reagoval sweety a čo sa tu ďalej píše...
    ; vieš čo je najsmutnejšie? že presne som očakával že niečo také napíšeš ... ale tu sa rieši tvoj manner, tvoj post, ty si moderátor nie ja...tak čo to tu vyťahuješ?
    efe: ja myslím asi inú hru ako ty... ja myslím ten BR keď flejmovali a nasledne to emoquitli a píšeš že "hraji s ním/ proti němu 10-15× týdně a není problém, že nadáva? Kdo z vás ne " no mod by sa takto správať určite nemal a ešte ked za take niečo dáva druhým bany...to je trošku od veci
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    ani ta nezdvyhnem
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    (no napiste na mna koment hatery)

    (46:22 / [Allies]) Hladny_Medved: ten boyy je kurva skillerska
    (46:27 / [Allies]) Hladny_Medved: ja som to tusil ze to otoci...


  8. #38
    Registered User WINNER-'s Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Karvina
    Age
    35
    Posts
    111
    a mas to nejak podlozene ze nekomu nadaval? proste to jsou jen hovna vy chcete neco resit a nemate vubec nic ale vubec nic to ja muzu tady taky chodit a na kazdeho bonzovat a vymyslet si ze nekdo nekomu nadaval si trosku uvedomte uz synci bo vy ste fakt taci parci a nobrejni ze to se nevidi jenom chodit brecet na forum a stezovat si na swetyho ze nekomu dal ban za nadavky kdybyste se s nim rozumne domluvili a omluvili ze si chcete zas normalne zahrat bez nejakeho flejmu verim tomu ze by byl ochotny na to pristoupit ptz swety neni taka arogantni p*ca za jakou ho mate jenom trosku pouzit hlavu ne hned chodit brecet a zalovat bez dukazu vsechno je jen o nejake domluve ... jinak na obhajobu smata vzit lvl 2 za jednu nevydarenou hru je taky blbost ...

  9. #39
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Proste vec sa ma tak, neriesi sa moj manner ale sweetyho. Takze si to zoberme, ze za kazdy prehresok som dostal ban.Preco by si to ty mohol robit bez trestu? Akurat len vsetko otacas na mna. zato ze ja mam zly manner mozes mat aj ty? nerozumiem tomu. Dalej by som povedal, ze ty snad najviac flamujes zo vsetkych. Niekto nieco pokazi, nepodari sa, samozrejmu mu vynadas, a ked ti nato nieco odpise kludne banned... ,, Ved sa do teba navazal,,. Ja sa ta nepokusam demote, ale mal by si sa trosku uvedomit, si len moderator.... A nezacinaj tu na kazdeho off topicy, ked ta vec sa tyka vylucne len teba.

  10. #40
    Registered User grimasko's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    slovakia
    Age
    31
    Posts
    624
    "Zabanoval mi 24985977438942384278x nick. Uz ma to nebavi. Idem napisat hatetopic na forum!!!!"

    Takto to, ale nefunguje diabol.
    The greatest Tank!
    6.60
    Hidden Text click here to show

    6.59
    Hidden Text click here to show





    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    keby ies hrat dotu tak ta poznam
    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    a prve bolo zato ze som grimaskovy napisal ze je kokot MESIAC BAN NP VYLIZ MA
    Quote Originally Posted by Laryk
    já osobně jsem pořádně nevěděl předtím, co cm je, byl jsem v rámci možností skillově navrcholu

  11. #41
    Safelist Member [W3PD]rebrik's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Bojnice
    Age
    32
    Posts
    846
    Quote Originally Posted by WINNER- View Post
    vy ste fakt taci parci .
    made my day


    Quote Originally Posted by grimasko
    asi sa zabijem
    Quote Originally Posted by omnicali
    i perma fingered ur mom

  12. #42
    CZSK 1337 streamer oB.Sweety's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Czech Republic
    Age
    34
    Posts
    656
    Diabolův post: Proste vec sa ma tak, neriesi sa moj manner ale sweetyho. Takze si to zoberme, ze za kazdy prehresok som dostal ban.Preco by si to ty mohol robit bez trestu? Akurat len vsetko otacas na mna. zato ze ja mam zly manner mozes mat aj ty? nerozumiem tomu. Dalej by som povedal, ze ty snad najviac flamujes zo vsetkych. Niekto nieco pokazi, nepodari sa, samozrejmu mu vynadas, a ked ti nato nieco odpise kludne banned... ,, Ved sa do teba navazal,,. Ja sa ta nepokusam demote, ale mal by si sa trosku uvedomit, si len moderator.... A nezacinaj tu na kazdeho off topicy, ked ta vec sa tyka vylucne len teba.

    Mno já poukazuju na to kdo ho řeší..což si myslím že OT není ani náhodou když sem dojdou zvracet nesmysly lidi, kteří s morálkou mají společné jen písmena v nicku..znovu a naposled..podlož to něčím nebo se uklidni..Mmj netýká se to jen mě, ale naopak všech trollů co sem píšou..

    NICE ONE teď si pobavil..neříkám, že jsem svatoušek ale flamuju jen se svýma, a když něco říkám ostatním tak v mezích slušnosti..což se o vás říct nedá;-) (GOOD ADVICE: čtěte někdy po sobě ten chat, než zase něco takového vyplodíte)

    Nejmenuje se tenhle topic " Demote Sweety? " (GOOD ADVICE n.2.: nesrat si do huby ..)

    Zapoměl si dodat že mu pak zabiju psa a rozřežu tkaničky u bot..(GOOD ADVICE n.3.: Než něco napíšeš promysli si jestli to není blbost..když zjistíš že to blbost není, napiš mi to nejdřív do PM a ja ti vysvětlím že to blbost je..)

    Zajímavá poznámka: Ani jeden z vás by sem nenapsal jedinou čárku kdybyste nedostali nějakej trest. Logické že? Teď se zamyslete, proč tomu tak je. Není to náhodou, protože se dítěti sebrala hračka?..Nepřijde vám to též logické? (Nečekám na to kladné odpovědi ale zamyslete se) Jednoduše každej z vás (snad krom Smata) měl milionšest trestů od většiny lidí ze stuffu.. a všechno se to shrnulo dohromady, až jednomu z vás ruply nervy..chápu v jednotě je síla.."postnem to všichni naráz aspoň nebudem tak moc vidět jako jedinci.." Ale co udělat aby jednota byla silnější? Smato:"MÁM TO POSTNEM TO NA KANÁL!.."

    sečteno podtrženo..tenhle topic ukazuje jak ste všichni dokonalí, když se snažíte uvařit guláš z vody..

    Nejvíc se mi asi líbí jak se mě Diabol snažil asslickovat, až do doby kdy dostal trest..pak se asslick změnil na asskick a vznikl tenhle hatewar.

    Na závěr tohoto románu bych rád poprosil všechny pseudointelektuály, aby se před každou další otázkou profackovali.
    Quote Originally Posted by Icetea_to_nedas
    vieš čo je najsmutnejšie? že presne som očakával že niečo také napíšeš ... ale tu sa rieši tvoj manner, tvoj post, ty si moderátor nie ja...tak čo to tu vyťahuješ?
    Odpověď: Přečti si moji první "modrou" větu.
    a pochop že to řeší jen ti samí "průseráři" ..
    Last edited by oB.Sweety; 8th April 2011 at 03:44 PM.
    An eye for an eye, will make us all blind.

    Mahátma Gándhí

  13. #43
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    32
    Posts
    515
    sečteno podtrženo..tenhle topic ukazuje jak ste všichni dokonalí, když se snažíte uvařit guláš z vody..

    sweety ale do gulasa vodu treba

  14. #44
    CZSK 1337 streamer oB.Sweety's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Czech Republic
    Age
    34
    Posts
    656
    skutku to je prislovi..z vody znamena jen z vody a zadne jine ingredience;-)
    An eye for an eye, will make us all blind.

    Mahátma Gándhí

  15. #45
    Safelist Member [W3PD]rebrik's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Bojnice
    Age
    32
    Posts
    846
    Quote Originally Posted by oB.Sweety View Post
    Nejvíc se mi asi líbí jak se mě Diabol snažil asslickovat, až do doby kdy dostal trest..pak se asslick změnil na asskick a vznikl tenhle hatewar.
    true true


    Quote Originally Posted by grimasko
    asi sa zabijem
    Quote Originally Posted by omnicali
    i perma fingered ur mom

Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates