Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 16 to 17 of 17

Thread: Unban + warn moderatora

  1. #16
    Registered User LordDevil's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Kosice
    Posts
    1,730
    arte uz ma prestava bavit tvoje vyplakavanie po kazdom bane a zakladanie xy topicov o to ako to tu vedieme a preto pristupim k razantnejsim rieseniam.Artsvk lvl0 nepravo.art lvl0

    A pokracuj v urazani moderatorov a zakladani xy topicov aky sme marny...A ja budem pokracovat dalej.
    http://beta.eurobattle.net/staffuserbars/svissuesmod.png

  2. #17
    CZSK 1337 streamer oB.Sweety's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Czech Republic
    Age
    34
    Posts
    656
    To se tak člověk doplazí domů z práce a nestíhá se divit...

    Arte, to co tu předvádíš, už je popravdě jen marný výkřik do tmy.

    Ty se dovoláváš spravedlnosti a přitom ona už tu dávno je a to pro všechny stejná. Porušil si pravidla, platíš za to, ale nelíbí se ti to. Až sem bych to docela chápal ale způsob jakým to dáváš najevo?
    Podívej ono je to jak už avizoval Arsony, nejdřív řekneš narážku na nactileté spratky a pak se tak vyloženě zachováš:

    "Mami mě se rozbilo autíčko, kup mi nové! :'("
    "Nemáš s ním házet, nekoupím ti nic!"
    "Ty jsi tupá Všechno je to tvoje chyba Všichni jste tupý Proč mě nikdo nemá rád"

    Nevidíš v tom náhodou svoji reakci? Já docela jo, protože v momentě kdy si zjistil že neuspěješ a že si chybu vážně udělal, si se zabalil do ulity a začal si kopat kolem sebe na všechny strany..
    Docela krátkozraké jednání na někoho kdo chtěl být moderátor..Nicméně mám pro tebe návrh. Dej si teď měsíc voraz, uklidni to, zapomeň na to a za ten měsíc mi napiš PM a popovídáme si o tvém dalším bytí na Áčku.

    Pro lidi jako je Icetea a spol. kteří na poslední souvětí budou určitě reflektovat.: Ne neplatí to i pro vás, vy máte mnohem hlubší resty na CZSK než Art. Krom toho jsem zastáncem "tvrzení" že když se dítě popálí o sporák, zapamatuje si to a nikdy už to neudělá..Vy jste schopní na tom sporáku i usnout =.=
    An eye for an eye, will make us all blind.

    Mahátma Gándhí

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates