Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 15 of 50

Thread: LVL2 RequesT + [Manner]Lamač ♥

  1. #1

    LVL2 RequesT + [Manner]Lamač ♥

    Zdravím skillery, no lifery a nooby. (),

    měl bych zájem o level 2. Někteří z Vás mě už poznali, jiní zase ne. (neplakejte, šanci dostanete ). Hodně lidí mi píše, čí jsem fake, atd .. pravdou je, že ,,patřím" mezi elitu starého Áčka. Na Áčku jsem se ocitl před 6 lety díky hráčům FiStY_BoY, Gengar a [FuD]Kysa. Na xpamu jsem hrával jenom polar escape a TD. (dota na pubu se hrála málo cca 3 doty a XX customs map. Založili jsme si klan (for fun) s názvem FuD. Hrávali jsme proti bootům (které jsem samozřejmě nedával a skoro vždy mě ponížili). Můj Skill pomalu rostl, a já začal hrávat proti lidem na áčku, seznámil jsem se s prima lidmi jako byli Clarkie, Laryk (neměl mě rád, protože jsem feedil), KábelOdMonitoru, Spoiler, MSI, T0p_Telf0n, Sirka(od kterého jsem chtěl práva na boota, protože jsem neměl veřejnou IP, avšak jedině za peníze ) Zhulena ryba/jelen, a mnoho dalších na které si Teď bohužel nevzpomenu a oni snad už také ne (je to přece pár let). Áčko mělo 2 moderátory (Mizige a [-_-]Moom) Můj nick byl (bylo jich hodně, protože jsem dostával skoro pořád bany za feed), ale tak nejznámější ,,mohou" být: sedlákKrkovicka a SvihakLazensky. Také si pamatuji první dota turnaj na xpamu (vyhrál pome, 2 grimasko) a dostal ikonku která se nezobrazovala, takze jsme jen viděli ,,,fosforovy" čtverec. Pak jsem odešel na garenu, kde jsem měl hrát CW. (klan se hned po prvním zápase rozpadl )

    Snad to bude stačit pro úvod kdo jsem, odkud jsem, a jak jsem se ocitl na Ačku. Teď působím na dasnetu (rgc - ladder a garena (level 20 kde mám perma za flame). Jsem známý, avšak ne kvůli skillu, ale flamu. A to mě mrzí.

    Proto jsem se vrátil na Áčko zahrát pár krásných her a připomenout si to období, kdy jsem nebyl až tak závislý na dotě

    Víc špiny na sebe prozrazovat nebudu, stejně se někdo najde a udělá to za mě

    A teď k levelu 2:
    Jmenuji se Michal, kamarádi mi říkají Chuck. Pocházím z kraje slivovice, piv a vína. Mám rád holky a alkohol. Velikost M - XX cm.
    Proč chci level 2? Budu se cítit pro a chci hrát chall, protože jsem zjistil, že pub se hrít střízlivý nedá.
    Můj Manner je špatný, ale už se to zlepšuje. Chodím k chiropraktičce.
    Skill mohla kopa z Vás vidět ve hrách. Sám posoudit neumím, poněvadž se mám hodně co učit. (viz: pickovaní v cm modech) Zkušenost kapítana mám. Jednou jsem pickoval na RGC pubu. Vyhráli jsme. (Byly to lamy )

    Replay nemám ... počkat jeden si schovávám na pick up
    Tady je: [url]http://dasnet.cz/replay_parser/index.php?mode=view&file=1301249906[/url] support Ogre, RGC(ladder).Můj nick <°)))><

    Za gramatiku nenesu žádnou zodpovědnost, chyběl jsem často ve škole.

    PS: Snad se uvidíme na LC, když budu ještě dobře vidět
    Edit: Hrával jsem také sig na áčku, avšak který už neexistuje.
    EditII: Opraveno na Chall
    Last edited by lamačSrdcí; 27th March 2011 at 09:24 PM.
    Minulost mě dohání!
    Hidden Text click here to show

  2. #2
    Registered User IcetEA_to_nedas's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    slovakia
    Age
    30
    Posts
    458
    Quote Originally Posted by lamačSrdcí View Post
    Proč chci level 2? Budu se cítit pro a chci hrát channel,
    gg
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    ani ta nezdvyhnem
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    (no napiste na mna koment hatery)

    (46:22 / [Allies]) Hladny_Medved: ten boyy je kurva skillerska
    (46:27 / [Allies]) Hladny_Medved: ja som to tusil ze to otoci...


  3. #3
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Gogo nobelovku za toto...

  4. #4
    Registered User Laryk's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    CZ
    Age
    34
    Posts
    433
    Quote Originally Posted by lamačSrdcí View Post
    Můj Skill pomalu rostl, a já začal hrávat proti lidem na áčku, seznámil jsem se s prima lidmi jako byli Clarkie, Laryk (neměl mě rád, protože jsem feedil)
    vubec netuším kdo to je, ale za to že jsem prima člověk tak supp

  5. #5
    Registered User
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    39
    Co je to za člověka, když mě řadí mezi prima lidi. Okamžitě lvl 4

  6. #6
    Tak Clarkie by mě měl znát. (dost dobře) Měl jsi mě i na ICQ. Na dotu jsi celkem sral, protože jsi byl na VŠ a nestíhal. (to jsou jen záseky na které si vzpomínám). Dal jsi mi práva na bota, který fungoval jen když jsi byl online. Jenom si vzpomeň. Zakládal jsi hry se jménem tuším ,,Lenička" Hráli jsme přece pak i na garéně. Tam už nick lamačSrdcí. A ty jsi měl tuším něco se sniperem nick ... ale to si nejsem jistý.

    Laryk: Jak jsem psal, pamatuji si tyhle lidi. Je to doba, takže se nedivím, že si mě nepamatuješ.

    Edit: Navíc ty nicky měly jen dokazovat, že jsem v té době tam hrával. To jestli si mě pamatujete, nebo ne, už je detail (ale, když zavzpomínáte, tak si určitě vzpomenete)
    Last edited by lamačSrdcí; 28th March 2011 at 06:44 AM.
    Minulost mě dohání!
    Hidden Text click here to show

  7. #7
    Registered User
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    39
    Pamatuju, i ten nick sedlakkrkovicka. A poznal bych i další, jen se nemůžu podívat do FL, protože nemám W3. Ale toto je prostě nevýhoda multiaccounterů, že pořádně nevím, kdo je kdo. Nick se sniperem jsem neměl, to měl a nejspíš ještě má jeden kkt, který tak obdivoval mou herní genialitu, že jako ClarkieSniper nebo tak něco začal parazitovat na mém skillu. Akorát tomu o VŠ nerozumím, protože jsem teprve ve druháku, tak snad bych nezapomněl něco tak nedávného

    EDIT: Tak jsem se podíval, do jaké sekce vůbec píšu a mám pocit, že jsem mírně OT. Ale je to vlastně svědectví, že nejsi fake a patříš mezi elitu.
    Last edited by Clarkie; 28th March 2011 at 10:31 AM.

  8. #8
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    Hra dobre, dokonca ochotne aj supporty na pube [relativne ochotne, no ] A po tom co dostal mute za nadavky sa normalne ospravedlnil, to sa nevidi casto

  9. #9
    CZSK 1337 streamer oB.Sweety's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Czech Republic
    Age
    34
    Posts
    656
    Ze seznamky zpátky k tématu.
    Chvilku sem měl strach co se z tebe vyklube, protože se nám tu toulala panenka s nickem [MANNER]TUKAN a škubal bych si vlasy dat mu lvl2, každopádně diametrálně se od něj lišíš nejen skillem, ale i mannerem (byl hroznej). Možná malé plus pro tebe, že jsem te nikdy neviděl nadávat tak že by to bylo v rozporu s pravidly, takže za mě SUPPORT
    An eye for an eye, will make us all blind.

    Mahátma Gándhí

  10. #10
    Registered User grimasko's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    slovakia
    Age
    31
    Posts
    624
    Aky je tvoj vztah k Tukanovi?
    The greatest Tank!
    6.60
    Hidden Text click here to show

    6.59
    Hidden Text click here to show





    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    keby ies hrat dotu tak ta poznam
    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    a prve bolo zato ze som grimaskovy napisal ze je kokot MESIAC BAN NP VYLIZ MA
    Quote Originally Posted by Laryk
    já osobně jsem pořádně nevěděl předtím, co cm je, byl jsem v rámci možností skillově navrcholu

  11. #11
    Registered User IcetEA_to_nedas's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    slovakia
    Age
    30
    Posts
    458
    Quote Originally Posted by grimasko View Post
    Aky je tvoj vztah k Tukanovi?
    tukann je jeho spolubyvajuci D alebo take nieco
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    ani ta nezdvyhnem
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    (no napiste na mna koment hatery)

    (46:22 / [Allies]) Hladny_Medved: ten boyy je kurva skillerska
    (46:27 / [Allies]) Hladny_Medved: ja som to tusil ze to otoci...


  12. #12
    Grimaska(jednou jsem hrál s ním CW na dota.sk kde nás ponížili ) a Najsmana taky znám z xpamu. Tukana znám od gareny room 3. Tehdy měl skill a dobrý manner. Teď jsem na něj narazil na VŠ čilou náhodou a už spolu i bydlíme na privátě.

    Díky OB.sweety. Těším se až Ti to natřu v challu (vtípek)
    Clarkie, to je ono ClarkieSniper. Hned mi bylo divné, že hraje hůř než ty. A s tou VŠ jsem si asi spletl střední .. asi nějak nechci pochopit, že už jsem starý caban
    Minulost mě dohání!
    Hidden Text click here to show

  13. #13
    Safelist Member [W3PD]rebrik's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Bojnice
    Age
    32
    Posts
    846
    go demote chcem vidiet ako to tu potom vsetko vyflamuje


    Quote Originally Posted by grimasko
    asi sa zabijem
    Quote Originally Posted by omnicali
    i perma fingered ur mom

  14. #14
    Registered User LordDevil's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Kosice
    Posts
    1,730
    odohraj nejaky chall na xpame a postni sem replay potom uvidim co ti dam.Hral som stebou len jednu hru a to si najskor hral len ff ked si mal v 40min len botku za pudga:0
    http://beta.eurobattle.net/staffuserbars/svissuesmod.png

  15. #15
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Hej ale to ze clarkie je prima osoba bol urcite len nejaky nepodareny joke... si nemohol mysliet vazne

Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates