Results 1 to 14 of 14

Thread: ban ..rege

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620

    ban ..rege

    Ce trebuie sa primeasca rege dupa ce injura iar dupa nici 24 de ore de la unban din acelasi motiv ? Sau are tot dreptul e un jucator mai special cu probleme in familie si i se permit destule baietasului...
    Min 20-21 .

  2. #2
    Registered User
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Bucharest
    Age
    33
    Posts
    18
    esti mandru asa de tine ? rog adminii sa lase deschis threadul ptr a veni toti cei din meci si de dupa meci , sa zica cum suferea beg. a si da , nu am injurat . in cel mai rau caz am zis fmm=frate meci mult , si nu ii zisem lui . ziceam asa .. ca murii eu aiurea . asa ca , beg , de ce nu ne lasi cu chestiile astea mr.poştă . Cum se intampla ceva pe canal , hopa sare beg pe forum cu postul de ban. eu iti facui cerere de ban ca aseara nu vroiai sa intri in meci ca nu vroiai sa joci cu kym ? si m-am rugat de kym 30 minute sa te lasa se joci cu mine ? si apoi ai intrat intr-un final si ti-am facut swap jos ? pai ptr ce ? ca sa imi zici cu mie ca dau fail picks desi tu faci eol pe cm cand aveai 600 hp ? in min 60 ? de ce frate sa te joci la mine in echipa cand eu am zis ca sunt capitanl low si vreau sa invat . uitati-va la replay cum ma critica intr-una . va rog ! si uitati-va ce zic ceilalti playeri despre pickuri . si daca merit ban , dati-mi

  3. #3
    Registered User
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Bucharest
    Age
    33
    Posts
    18
    ok m-am uitat replay sa fiu sigur ca-mi aduc aminte . ce nu face beg sa fie in centrul atentiei . chiar ca "merit" ban dupa acest replay . mai degraba si-a facur singur cerere de ban )

  4. #4
    Safelist Member FuRaCiOsu's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Romania
    Age
    30
    Posts
    343
    Am fost in joc.Picks au fost bune...dar merew cand murea rege trb sa zik ceva Beg..Ca de ce a facut nush ce item s-au altele...nu trb sa faci un item pe care il fac toti,fiecare cu buildu lui,deci nu a gresit cu nimik rege spun ew..
    Last edited by FuRaCiOsu; 2nd April 2011 at 11:03 AM.

  5. #5
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Nov 2010
    Location
    RO
    Posts
    740
    Daca ..rege primeste ban , sa primeasca si beg dupa ce a fost ales la challenge si nu s-a prezentat.

  6. #6
    Registered User
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Bucuresti
    Posts
    68
    glumesti beg, nu ? nu merita ban ..rege ! hf

  7. #7
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    " a si da , nu am injurat . in cel mai rau caz am zis fmm=frate meci mult , si nu ii zisem lui . ziceam asa .. ca murii eu aiurea . "
    Cata ipocrizie )

    "asa ca , beg , de ce nu ne lasi cu chestiile astea mr.poştă . Cum se intampla ceva pe canal , hopa sare beg pe forum cu postul de ban. "
    E al 2-lea ban req pe care il fac.
    " eu iti facui cerere de ban ca aseara nu vroiai sa intri in meci ca nu vroiai sa joci cu kym ? si m-am rugat de kym 30 minute sa te lasa se joci cu mine ? si apoi ai intrat intr-un final si ti-am facut swap jos ? "
    Singurul de care imi pare rau din toata incurcatura respectiva este pandele.

    "Daca ..rege primeste ban , sa primeasca si beg dupa ce a fost ales la challenge si nu s-a prezentat. "
    Ce legatura are una cu alta ? )) Sa-mi zici ce challenge a inceput si nu m-am prezentat.

    " Am fost in joc.Picks au fost bune...dar merew cand murea rege trb sa zik ceva Beg..Ca de ce a facut nush ce item s-au altele...nu trb sa faci un item pe care il fac toti,fiecare cu buildu lui,deci nu a gresit cu nimik rege spun ew.. "
    Esti nightride, nu ? In loc sa vezi la ce se refera topic-ul sari rpd in ajutorul unuia care atunci cand era one'ul activ injura orice admin/jucator de pe ro doar fiindca avea alternativa mereu . Acum ca nu mai unde juca vine cu miloaga pe forum cu un text absolut fals ( s-a vazut la final de ce ) si nici macar sa se abtina de la injuraturi nu poate. Nu-i asa ca merita sa-i luati toti apararea ? xD

    AA si inca ceva.... sa-i spuna cineva lui ..rege ca sfatul de a pune invoker vs potm e bun, chiar daca el a murit de 3 ori acolo si dadea vina pe mine ca eu l-am pus acolo.
    Si sa nu mai faca dobitoc sau prost un suport care iti cumpara gem in 10min si dewardeaza toata harta.

  8. #8
    Safelist Member FuRaCiOsu's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Romania
    Age
    30
    Posts
    343
    K Beg,Eu doar am zis ce aveam d spus,cum zici tu acuma

  9. #9
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    Da man, e parerea ta, o respect, nu am comentat nimic dar eu spuneam altceva referitor la rege.

  10. #10
    Registered User
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Bucharest
    Age
    33
    Posts
    18
    mai uita-te 1 data la replay . am murit de 3 ori la rand ? . a si , nu o fa pe victima te rog eu . continua sa scrii povesti .. poate citeste cineva . pe mine cel putin nu ma intereseaza . "nu mai are unde juca , vine cu miloaga" lolz. frate fiecare a venit si a zis ce a vrut si eu doar am zis ca las adminii sa isi faca treaba . nu ma pot abtine de la injuraturi . te am injurat cumva ? de ti-am zis ca esti prost e ptr ca nu ai facut ceva bine la o faza dar asta nu inseamna ca te-am injurat si nu ma pot abtine . w/3 . nu mai scrie texte pls ca nu am timp dnd afk .

  11. #11
    Registered User
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Bucharest
    Age
    33
    Posts
    18
    aa , am uitat ceva. mi-a zis cineva in joc prin wisper ca , daca cineva face ban req ptr atat , are probleme serioase . asa ca vezi ce faci ... mno.. hf

  12. #12
    Safelist Member DRG-'s Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bacau
    Age
    33
    Posts
    3,117
    Au fost cateva discutii mai aprinse, dar nu merita ban.




    https://www.youtube.com/user/DrG2bad >>>>>>> Check out Pubbing with DRG and some game casts. Like subscribe & enjoy !

  13. #13
    Registered User Deiu's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Romania,Suceava
    Age
    33
    Posts
    205
    omfg still full of haters !

  14. #14
    Safelist Member DRG-'s Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bacau
    Age
    33
    Posts
    3,117
    Ok, deci ne-am inteles.




    https://www.youtube.com/user/DrG2bad >>>>>>> Check out Pubbing with DRG and some game casts. Like subscribe & enjoy !

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates