Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 15 of 32

Thread: o sa ajunga bine ro

  1. #1
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350

    o sa ajunga bine ro

    dupa cum crek ati aflat cu totii sa desfiintat one
    si acum toti noobii aia cu aere vin pe ro, personal eu nu am de gand sa continui sa joc aici dak o sa ajunga la nivelul ala
    avem aici un exemplu de specimen PCR^Ceausescu, capitan model care nu vrea sa asculte sfaturi ca el e pro si nare treaba
    nu tin neaparat sa i se dea demote ca e primu lui joc, sa zicem ca nu stia nivelul si chestii dastea, dar totusi, acum ar trebui sa fie adminii mai atenti prin joc
    replay si poza dupa joc pe canal...

  2. #2
    Registered User
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    undeva
    Age
    38
    Posts
    30
    ..nu inteleg pentru ce este acest post....,ar trebui sa spui cum ai inceput sa ameninti ca o sa faci cerere pentru demote din primele minute ale jocului ( motivul fiind pick?)
    Care e problema de ce eroi am luat?,se vede ca suferi de frustrarea copilariei si esti bagator de seama...,nimic mai mult.
    Poate are timp bobo sa se uite si pe replay si faptul ca a dat chall apoi domnul "eve " a uitat sa mai intre in joc si s-a dat open ...am cazut de acord ca nu mai e chall si se joaca ca un pub .Asta ai uitat sa specifici.
    Apoi cine esti tu sa-mi dai mie sfaturi dupa 1 joc,te-a facut mama ta expert in dota?

    Intelege eu nu sunt "tu" si joc cum cred eu de cuvinta ,nu am dat 10 chall si am pierdut pe toate de la pick.
    Apoi la jocu asta conteaza mai mult experienta nu un hero...

    Daca vrea bobo sa dea demote fie ....oricum nu esti zeu si nici nu o sa ascult de tine ...varsa frustrarile in alta parte .

    Apropo nu am venit de pe one domn"ATOTȘTIUTÓR,"
    Last edited by ceausescu; 31st March 2011 at 03:46 PM.

  3. #3
    Registered User HotShot's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Romania
    Age
    33
    Posts
    128

    Thumbs up

    Cred ca pentru prima data iti dau dreptate ! +1

  4. #4
    Safelist Member DRG-'s Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bacau
    Age
    33
    Posts
    3,117
    Inteleg ingrijorarea vechilor jucatori (nu numai a ta). Pai, padure fara uscaturi nu exista, dar daca cineva nu merita sa joace pe RO (injura, face anti-joc/leave) e o metoda buna de a scapa de jucatorii nedoriti: BAN. Acuma sper sa nu existe conflicte intre jucatori.




    https://www.youtube.com/user/DrG2bad >>>>>>> Check out Pubbing with DRG and some game casts. Like subscribe & enjoy !

  5. #5
    Simply The Best ! RaouL's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    LaLa Land
    Age
    33
    Posts
    3,627
    Quote Originally Posted by HotShot View Post
    Cred ca pentru prima data iti dau dreptate ! +1
    La cine dai tu dreptate ?

  6. #6
    Safelist Member DRG-'s Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bacau
    Age
    33
    Posts
    3,117

    Thumbs down

    Quote Originally Posted by ceausescu View Post
    ..nu inteleg pentru ce este acest post....,ar trebui sa spui cum ai inceput sa ameninti ca o sa faci cerere pentru demote din primele minute ale jocului ( motivul fiind pick?)
    Care e problema de ce eroi am luat?,se vede ca suferi de frustrarea copilariei si esti bagator de seama...,nimic mai mult.
    Poate are timp bobo sa se uite si pe replay si faptul ca a dat chall apoi domnul "eve " a uitat sa mai intre in joc si s-a dat open ...am cazut de acord ca nu mai e chall si se joaca ca un pub .Asta ai uitat sa specifici.
    Apoi cine esti tu sa-mi dai mie sfaturi dupa 1 joc,te-a facut mama ta expert in dota?

    Intelege eu nu sunt "tu" si joc cum cred eu de cuvinta ,nu am dat 10 chall si am pierdut pe toate de la pick.
    Apoi la jocu asta conteaza mai mult experienta nu un hero...

    Daca vrea bobo sa dea demote fie ....oricum nu esti zeu si nici nu o sa ascult de tine ...varsa frustrarile in alta parte .

    Apropo nu am venit de pe one "desteptu lu peste"
    Atitudinea lasa de dorit dupa cum bine stiu/stim. Problema multor jucatori este ca sunt orgoliosi si nu recunosc ca nivelul lor de joc e slab, in loc sa invete de la cei cu experienta, ei sunt aroganti si refuza orice sfat...et:
    E un joc, nu trebuie sa impresionezi pe nimeni, nimeni nu s-a nascut invatat si oricine poate invata daca vrea !
    Lasati orgoliul la o parte .




    https://www.youtube.com/user/DrG2bad >>>>>>> Check out Pubbing with DRG and some game casts. Like subscribe & enjoy !

  7. #7
    Registered User
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    undeva
    Age
    38
    Posts
    30
    Scuze dar nu este vorba de orgoliu aici ,
    atitudinea ta a fost gresita .

    Iti dau un exemplu

    "Bobo aculta la mine ca de nu iti invinetesc ochiu...."
    Crezi ca asculta sau mai rau se enerveaza ?
    Daca vroia sa ma ajute nu ma ameninta cu demote ,spunea simplu "ba omule vezi ca ai gresit la pick ai grija ,uite ce sfat itit dau .....si credema era mai ok ,dar prima ta reactie a fost " o sa fac cerere pentru demote" pai in veci no sa ascult sfatul unuia care incearca sa bage cu forta o idee si cu amenintarii

    Oricum nu port pica la oameni de genu ... asa ca GL si HF.



    Acum daca nu sunt prea indiscret ce santiune o sa am?
    Am aprins o tigare si ma calmez incet si sigur indiferent de lvl --ca e 0 ca e 1 ... mi-am dat seama ca nu avea rost nici macar sa raspund celui care a deschis topicul.
    Last edited by ceausescu; 31st March 2011 at 04:00 PM.

  8. #8
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Bistrita, Romania
    Age
    34
    Posts
    1,075
    -Decay- are dreptate. Am si eu un post anterior pt 3 pers venite de pe one... anti-game total Cerere ban pt cocii, snoop][dogg, [war]godlike. Au venit sa-si bata joc. Eu cand am fost nou, dar si acum mereu ascult de sfatul jucatorilor mai experimentati. Nu de alta, dar au dreptate. Si atitudinea ta pcr...nu e tocmai pe placul unora de aici. Iar pe canal, nu trebuia sa reactionezi asa :| foarte urat din partea ta . Aici e o comunitate si datorita "disparitiei" altor servere incepe sa se mareasca f bine. Ceea ce in opinia mea, ne-am dorit cu totii care au jucat de o vreme aici. Deci => we all should get along.
    Fiind ceva nou...eu zic sa se dea "delete" thread...sa isi ceara scz unul celuilalt si lezbi friendz.

  9. #9
    Registered User
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    undeva
    Age
    38
    Posts
    30
    Nu cred ca am injurat pe canal doar am spus pe un ton mai rautacios sa faca mai repede post...,nimic mai mult.
    Fie clar mentalitatea de roman unde dai si unde crapa...
    Poate a inteles vreunu printre rinduri ce am vrut eu sa spun ....Daca sunt mai aspu in vorba ,atit real life cit si in joc nu inseamna ca sunt o persoana rea lipsita de suflet ...daca unu e mai destept ca mine incearca sa ma invete diplomat nu cu forta ,si apoi nu inteleg nai voie sa dai chall decit daca cistigi ?
    Asta insinuati?

  10. #10
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Bistrita, Romania
    Age
    34
    Posts
    1,075
    Nici vorba . Intr-adevar...sfaturile trebuiau date pe cale mai diplomatica. Dar si tu puteai reactiona mai frumos.

  11. #11
    Registered User
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    undeva
    Age
    38
    Posts
    30
    Stiu nervi astia ....cu timpul o sa ma obisnuiesc ,cum am mai spus fac progrese in a ma calma ....

    Dar nu avea dreptate deloc apoi cer si sfatul altui jucator :
    explica si mie ce a fost rau in pick -ul ala.

    Era si ora la care nu sunt prea multi jucatori foarte buni ,dupa cum ati vazut in replay daca lion reusea sa tina invoker mai bine poate era alta situatie.Aleria a jucat foarte bine sus si fara lion nu reuseam sa o prind eu si cu sven 2 mele.

    Eu zic ca a fost un joc bun si nu e nimic rau in asta ,nu sunt suparat ca am pierdut,doar ca am fost amenintat cu demote pentru faptul ca am pierdut ceea ce nu mi se pare corect.
    Last edited by ceausescu; 31st March 2011 at 04:13 PM.

  12. #12
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Bistrita, Romania
    Age
    34
    Posts
    1,075
    Eh...se mai intampla sa te enervezi...asa e firea omului Nu putem toti fii perfecti.

  13. #13
    Registered User
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    undeva
    Age
    38
    Posts
    30
    Oricum ma bucur ca ai inteles ideea ca nervi si refuzul de a sta de vorba cu el a fost din cauza ca atitudinea lui este prea posesiva,nici macar nu a dat sfatul .
    Inca astept sa spuna unde am gresit.

  14. #14
    Safelist Member
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Romania BT
    Posts
    916
    Tot ce reiese din screenshotul al lui decay (cel putin ce vad eu ca reiese) este pur si simplu nesimtire din partea lui ceausescu. Ti-a dat un sfat acel om, adica sa te duci pe forum. Aici gasesti multe guides pentru a te imbunatati, atat teamplay cat si individual si mai ales la picks. Cu atitudinea ta de "ce stiu eu e cel mai bine" nu ajungi nicaieri. Am cunoscut playeri slabi care s-au imbunatatit in timp aici pe comunitatea romana datorita faptului ca au ascultat de cei mai experimentati si au citit acele guide-uri care nu sunt puse pe degeaba.
    Quote Originally Posted by ceausescu View Post
    Apoi cine esti tu sa-mi dai mie sfaturi
    Si da, asta este orgoliu grosolan. Este pur si simplu mai bun ca tine.
    [url]http://eurobattle.net/showthread.php?t=118511[/url] - un guide pentru a face picks mai bune.
    Sper ca te-am ajutat sa intelegi cum stau lucrurile pe ro. Aici nu esti la -ap ro godz.
    There are moments in your life when you appreciate yourself. That is pride. But there are other moments in your life when, besides yourself, people appreciate you. That is fame.

  15. #15
    Do The Monkey With Me Johnny-Bravo's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    ♥Çя∂iova♥
    Age
    34
    Posts
    240
    ce frumos mi se vede numele acolo :->

Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates