Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 15 of 60

Thread: Reinstate Mapy^ !!!!

  1. #1
    Safelist Member mapY^'s Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Bucharest
    Age
    33
    Posts
    1,122

    Exclamation Reinstate Mapy^ !!!!

    Salutare vechii mei prieteni si dushmani, in frumoasa seara de 18/03/2011 am sa postez aceasta cere. Aviz amatorilor, acesta nu este un TrollThread si rog sa fie tratat ca atare !
    1:Vechime pe server&forum
    5 ani pe Xpam - [SeX][si][RO]/[Kord]mapetz/Bdf^Sexul(rdA)/mapY^, vreo 3/4 ani pe forum sub diferite nickuri, contul asta fiind cel mai recent.
    2:Numele si varsta candidatului
    Am onoarea de'a implinii 20 de ani in 22Mai 2011(mersi parintilor mei ca m'au nascut in 91), incantat de cunostiinta, ma numesc Iuliu Deliu !
    3:Ce sistem de operare folosesti
    Cel mai bengalos, W7 HomePrem!
    4:Nivelul de cunostiinte in PhP & WebDesign
    Ma descurcam cu Adbone PS pe vremurile cand foloseam Hack si oamenii suspiciosi cereau SS'uri, ma ocupam profesional de cazuri -evident la CS. Ma descurc putin, stiu notiunile de baza pentru Photo edits si treburi, cunostiinte bune de Lb Eng/Fr/it !!
    5:Sugestie pentru a imbunatatii Forumul Romanesc
    Hm, pentru moment nu, sugestii pentru a imbunatatii Liga n'are rost sa spun aici, am avut deja cateva si voi mai avea.
    6:Motivul meu de fapt
    Stiu ca am zis ca nu voi mai revenii aici pentru Admin, dar mi'am schimbat gandurile sinucigase. De ce vin cu acest request ? Din respect pentru Smurf, el e singuru care s'a aratat om in toate sensurile cuvantului pana acum(Posturile gen asslick urmare a acestei declaratii nu vor fi luate in considerare) .. A vrut sa creeze o liga privata, m'a luat si pe mine in Staff, si de o buna bucata de vreme, observ (nush daca va intereseaza) o scadere accentuata a numarului de Challenge'uri. Desigur, oamenii de rand prefera sa joace publice, eu nu. Vreau sa va ajut ca si pana acum sa faceti cu adevarat O LIGA, DACA asta vreti, sunteti invitatii mei sa postati aici, daca nu imi pare rau si'o sa ramana PubLeague 90% din meciuri . Am capacitatile necesare luarii unei decizii corecte, si nu cred ca este vreun user de pe Romania(excluzand maimutele care nu ma suporta) care poate spune ca am avut vreun moment de incorectitudine pana acum. Nu am fost nciodata genu care sa dea !unban fara post, la prieteni sau alte chestii genu (aviz pain/joker-faza cu pathrocle mi'a placut cel mai mult). Desii sunt convins ca BoBo nu'i genu de om care' sa'si accepte greselile si sa'mi recunoasca(macar pe mess) ca mi'a dat demote degeaba - "iti dau kick ratatule daca ma mai omori" - astept decezia voastra ! Am devenit un Emo ! Daca voi fi "repus in functie" vreau sa atrag atentia unui singur lucru- BoBo de acum imi voi face doar treaba, fara glume "prietenesti" in care doar tu ma jignesti si injuri, fara nci'un fel de "relatie de amicitie". Multumesc pentru timpul luat ca sa cititi, stiu ca'i lung, am talent mai ceva ca Salam
    P.S. Am zis ca nu'mi place Romania ca Liga/Channel, n'am mintit, am spus ce gandesc, nu are cum sa'ti placa, poate lu BoBo ii place ca face ce vrea si nu'i zice nimeni nimic, mie nu, inainte sa fiu Admin luam ban din toate partile, acum in schimb iau demote'uri, tot din partile ... macar banurile dinainte erau motivate ca eram nebun, acum e N/C . Daca vreti sa facem Ro un loc mai bun, o Liga spre privata as zice(in care sa joace oameni care se cunosc intre ei, amici, playeri decenti spre buni), in care sa nu mai joace toti ruptii publice sunteti invitatii mei sa postati aici, daca nu , VALEA.
    P.S. Rog stafful actual sa nu DEA CLOSED acestui Thread si nici Remove, cum vad ca obisnuiti in ultima vreme, fiecare avem dreptu la o opinie, am ceva de spus, fie ca va place fie ca nu, putin ma intereseaza.
    Last edited by mapY^; 18th March 2011 at 08:52 PM.

  2. #2
    Registered User Deiu's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Romania,Suceava
    Age
    33
    Posts
    205
    imho gief him one moar chance !

  3. #3
    Registered User Regee's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Romania
    Posts
    122
    Are dreptate la fazele cu pub . faceti si voi un calcul . cate challengeuri se joaca intr`o saptamana ? 35 sa zicem , 5 pe zi . cate pub ? de ordinul sutelor
    Last edited by Regee; 18th March 2011 at 09:13 PM.

  4. #4
    Safelist Member
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Romania BT
    Posts
    916
    Are destul timp liber sa aduca multe challuri de calitate pe ro, este de treaba daca nu il provoci asa ca nu vad de ce nu ar merita inca o shansa :>
    LE: REGELE MEU, dreptul la opinie nu inseamna "a plange"

  5. #5
    Registered User
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    RO
    Posts
    3
    io i dau suport lu mapy chiar daca nu contez ) . stie nabu si sa joace , cam rau cu injuratu da nu cred ca daca ii veti da posibilitatea nu va face treaba buna / se va comporta civilizat.

  6. #6
    Safelist Member DRG-'s Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bacau
    Age
    33
    Posts
    3,117
    Fiecare avem momente de slabiciune, daca nu s-ar mai repeta ar fi ok. Si nu stiu daca ar fi o idee asa de buna RO - private league.
    Nu ar fi rea revenirea ta. Depinde de BoBo... Din partea mea, support




    https://www.youtube.com/user/DrG2bad >>>>>>> Check out Pubbing with DRG and some game casts. Like subscribe & enjoy !

  7. #7
    Registered User Regee's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Romania
    Posts
    122
    demostenes , dupa cum stii nici eu nu am un limbaj prea frumos . si totusi , da ca imi zici ca imi dai ban sau imi scoti adminul ma calmez . [mno depinde acum] . asa si el . a gresit 1 data . dar cine plm nu greseste ? dati`i napoi adminul , si credeti`ma de data asta n`o sa se mai comporte asa (daca credeti ca nu s`a comportat cum trebuie) , ci din contra , va tine mai mult la liga .
    ps : demon-storm , we miss u ftw =)

  8. #8
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Romania,Oradea
    Posts
    1,057
    dik mapy scrie romane

    are timp pt chestiile astea io zik sa ii dati o sansa
    Originaly Posted by Lemnyshor (Lemn).
    Cel mai probabil daca ma injura careva o sa fac dagon si o sa-i fur toate fragurile pana isi taie venele. (Disclaimer: nu pot fi tinut responsabil pentru eventualele sinucideri ale jucatorilor romani si nu am am niciun contract activ cu posturile de televiziune.

  9. #9
    Registered User xD.Mnks's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    ploiesti
    Age
    32
    Posts
    24
    Quote Originally Posted by Immortal.Dani View Post
    dik mapy scrie romane

    are timp pt chestiile astea io zik sa ii dati o sansa
    Support!!

  10. #10
    Uber Technician L.E.S.'s Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ROMANIA, Oradea
    Posts
    1,561
    lol, mapy a ajuns milog, i-a placut asslickul primit de la puberi si acum vrea mai mult...
    sa va zic eu ceva: mi-am dat seama dc prefera oamenii puburi, mai bine face unu un joc in care nu sunt oameni care sufera de "proism", deja fiecare la challenge are stack, sau faze de genul: nu-l lua pe ala ca-i prost, iti piere tot cheful... mai bine joci un pub linistit... 45 minute... fara sa strige unu care sufera, pe tine... sunt putini care nu fac asa... si cum zice mapy, ca te enervezi daca vezi un noob care nu asculta... bai!! daca n-ai nervi ptr jocu asta nu te mai juca!! intotdeauna vor fi oameni care iti vor produce nervi, injuri una in fata monitorului si iti trece... pana nu va vindecati din a suferi pe urma unui simplu joc, nu vor fi jocuri de calitate pe RO, ligi private exista... asta nu e privata...

    eu zic suport... desii drg e baiat de treaba si isi face treaba, ptr ce mai vreti 1000 admine?

    p.s. BOBO rules )))
    wooden pc

  11. #11
    Safelist Member PerditioN's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    romania
    Posts
    112
    no mapy^ no fun. Iertati`l asa cum si eu il iert cand imi controleaza erou si imi distruge itemele sau ma trimite in fantana lor si nu`i fac post pentru antigame sau w/e. Asa e el xD <3

  12. #12
    Safelist Member mapY^'s Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Bucharest
    Age
    33
    Posts
    1,122
    ^^ Hardstyler, parca rugam mai sus fara maimutze fara viata si hatere, ai copchil de crescut, jet la datorie, lasa copiii sa se distreze smecherashule k mi'ai cerut nr de telefon sa ma bati, si n'aveai credit sa ma suni, mare sef de agentie de masini de spalat ce esti tu, in fiecare Thread postat de mine, tre sa apari tu, mesajele de Hate nu's binevenite la mine, intelege, mersi, seara faina cu fetitza, ca nevasta e la mine :* nb!

  13. #13
    Safelist Member
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Romania BT
    Posts
    916
    Quote Originally Posted by HardStyler View Post
    injuri una in fata monitorului si iti trece
    Te aud copiii tzarane
    Quote Originally Posted by HardStyler View Post
    i-a placut asslickul
    Quote Originally Posted by HardStyler View Post
    p.s. BOBO rules )))
    Tu fiind unul din acei puberi?

  14. #14
    Honored Member BoBo's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    I don't know
    Posts
    1,324
    Thread fara nici un sens Romania a fost si o sa ramana o liga publica nu vreau sa facem din romania o liga privata sunt foarte multe pe eurobattle . Cat despre tine nu cred ca mai ai vreo sansa sa ajungi in functia in care ai fost .Ramane deschis thread daca vrea cineva sa isi spuna parerea

  15. #15
    Safelist Member mapY^'s Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Bucharest
    Age
    33
    Posts
    1,122
    Nu e nevoie, cand ai de gand sa recunosti ca ai gresit, poti sa'i dai reopen, pana atunci e O.K, macar a fost fun Intr'adevar atat timp cat Romania (fie channel/tara) va fi condusa de ingrati care nu pot accepta adevaru si nu le place sa le spui direct ca gresesc, eu nu voi avea succes in nci'o parte Nici macar n'ai inteles ideea ligi cvasi Private, nu ca ai intelege cuvantu respectiv, zic si eu asa, te'ai grabit sa dai raspunsul tau frustrat, si omiti anumite parti care te privesc direct, evident pentru a parea diplomat, desii diplomatia unora lasa de dorit

Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates